Dzięki, Mi też to się przyda ^^
"Palenie papierosów wpływa negatywnie na rozwój fizyczny i intelektualny dzieci i młodzieży. Osoby, które zaczęły palić papierosy w młodym wieku, mogą osiągać niższy wzrost oraz mieć mniejsza wagę. Ponieważ jednak rozwój fizyczny i intelektualny człowieka nie kończy z chwilą osiągnięcia 18 roku życia jest możliwe, że osoba która zaprzestała palenia może osiągnąć w nieco późniejszym czasie wyższy wzrost."
"Palenie papierosów wpływa negatywnie na rozwój fizyczny i intelektualny dzieci i młodzieży. Osoby, które zaczęły palić papierosy w młodym wieku, mogą osiągać niższy wzrost oraz mieć mniejsza wagę. Ponieważ jednak rozwój fizyczny i intelektualny człowieka nie kończy z chwilą osiągnięcia 18 roku życia jest możliwe, że osoba która zaprzestała palenia może osiągnąć w nieco późniejszym czasie wyższy wzrost."
Bo mam 12lat i mam 159 wzrostu a moi koledzy mają po 169


Pozatym do spania !
), nawet na krótszą metę po 3 miesiącach urosłem 4 cm.