SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak w szybkim czasie urosnąć???

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 78465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
jak zakonczysz wzrost w gore to nic nie urosnie po hormonie wzrostu. ani glowa ani inne kosci. skad wy takie bzdury bierzecie. jak ktos ma kase to po 40 sobie moze walnac kuracje hormonem wzrostu, ktora bedzie miala na celu 'odmlodzenie' (nawet kiedys w tv byl o tym program) ale nic nikomu nie urosnie

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 835 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7989
Shadow ja jestem troszke wyższy od Ciebie(mam ok. 177,5), ale wogóle mi sie nie podoba mój wzrost. Z dziewczynami powyżej 170 cm jest problem, bo taka założy szpilki i już jest wyższa niż ja, a laski nie lubią facetów nizszych od siebie.
Druga sprawa jest taka, że jak ci twoi kumple sie przypakują, albo po prostu poczekają, bo masa przychodzi z wiekiem, to będziesz przy nich malutki. Im bardzie rozbudowany kościec tym wyzsza kategoria wagowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47
elo jestem skoczkiem wzwyz mam 16 lat skacze 192 cm i mam tylko 177 cm wzrostu i sadze ze wzrost nie jest tak bardzo potrzeby w sporcie bo nie liczy sie wzrost tylko umiejetnosci jezeli masz talent i chceci to napewno znajdziesz swoje miejsce w nba najlepszym przykladem jest stephan holm w skoku wzwyz czy allen Iverson w nba maja pozornie niski wzrost ale niebywale umiejetnosci dzieki czemu zapisali sie juz na zawsze w histori sportu
A jezeli juz na prawde ci zalezy to zawisnij na trzepaku do gory nogami w jednej recze trzymaj szluge a w drugiej wino marki wino a naszyji przywies sobie ciezarek 100 kg i obiecuje ci ze bedziesz o glowe wyzszy :D

skok wzwyz i h*j

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
tak sie sklada, ze wzrost jest talentem do gry w kosza

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 47
no wiadomo ze majac wzrost bedziesz mial wieksze szanse na zaistnienie w tym sporcie ale jest i bylo wielu wspanialych koszykarzy ktory nie posiadali takiego wlasnie jak to nazwales talentu

skok wzwyz i h*j

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
i sam sobie w pewnym stopniu zaprzeczasz, bo najpierw pisales, ze wzrost sie nie liczy tylko umiejetnosci, a teraz piszesz, ze wysokim jest latwiej zaistniec w koszykowce. co nie zmienia faktu, ze trzeba umiec grac i sam wzrost nic nie da i nawet bez wzrostu mozna byc dobrym, ale trzeba naprawde wmiatac, zeby zostac zauwazonym.
ja mam kumpla z ktorym bardzo czesto gram w kosza, tylko ze on ma prawie 2m (nie wiem dokladnie ile) a ja 183cm i ciezko sie przeciwko niemu gra. wiekszosc zbiorek jest jego, coprawda watpie zeby skakal wyzej niz 50cm (to max jego wyskoku, no moze kilka cm wiecej) a z miejsca do zbiorki to pewnie tylko ze 30 to ja i tak musze duzo wyzej skoczyc, co jest dosc trudne w meczu jak trzeba skoczyc w 'tlumie' i czasem w niedogodnym momencie gdy nie masz czasu sie zebrac i wyskoczyc najwyzej jak potrafisz. o czapowaniu go mozna zapomniec. nie chodzi o to czy doskoczylbym zeby przeciac tor pilki, tylko o czas on rzuci w ulamku sekundy, a ja musze zareagowac i jeszcze doleciec do tej pilki, a to zajmuje troche czasu. wiec wzrost tez ma duze znaczenie.

sory ze sie tak rozpisalem


pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208
siemano mam pare pytan zocilem nie dawno zucilem palenie,palilem dosc dlugo bo ze 2 lata ale tak nie nalogowo ale palielm i to nawet sporo ale postwanowilem to zucic i wziasc sie z sibie,od 1 maja zaczynam ciwczenia na wyskok (2 miesieczne) mam 15 lat i 190 wzrostu i nie wim czy prez to ze palilem tyle to czy teraz urosne jakby ktos mogl :)moj tat bym wysoki mam niska ale chyba mam te geny po tacie ale chcilabym jescze urosnac do 2 m wiem ze moze wybredzam bo tu nie korzy maja naprawde problemy ale mi zalezy ze dociagnac do 2 ale itak nie wiem jak to bedzie potem bo mieszkam w zdunskiej woli takie zadupie nawet nie ma jka sie wybic bo ktos npails ze jka sie dobrez gra to Cie przyja wszedzie ale nie ma racj bo nie ma nawet jka wykazac pozdrwaiam jka ktos mogly odpisac:P

bleee

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12578
capus po co skaczesz do zbiorki zawodnik ma zastawic i nie musi skakac do zbiorki no chyba ze w ataku ale od tego sa wysocy
Niski zawodnik gra na 1 albo 2 i moim zdaniem 1i2 sa lepsze od 4i5 bo moga rzucac za 3pkt jezeli zawodnik podejdzie to go minac i to jest przewaga 1 i 2 bo sa szybsi i zazwyczaj maja lepsza skuteczosc rzutow.
PS wzrost to nie jest talent !! to jest genetyka ktora idzie przeskoczyc tak jak wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1069 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17542
Janu ja nie gram w klubie i z kumplami nie bawimy się w konkretne pozycje. z resztą nie ma na to warunków, bo i tak jest nas zawsze mało (gramy po 3 najczęściej). nie każdemu się chce zbierać, więc ja czasem muszę, a z moim marnym zasięgiem (234-5cm) musze wyskoczyć, bo jak się zastawie (o ile się uda niektórych przepchnąć ) to i tak giganci dosięgnął piłkę przede mną tak czy inaczej gramy tylko amatorsko i wyłącznie dla własnej przyjemności, więc nie ma sensu bawić się w 'profesjonalistów'

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 275
Powiem ci ze musisz sie duzo podciagac na drazku to naprawde pomaga moj kolega w tem sposob urusl kilka cm jak teraz zaczniesz to napewno ci cos da.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening Karla Malone (utah jazz-nba)

Następny temat

Bunnyhop - co i jak .

WHEY premium