SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak w szybkim czasie urosnąć???

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 82243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1441
to odpowie mi ktoś?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1792 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17000
jak nie miałeś mutacji w wieku 16lat , to chyba niedobrze...
zma powinno troche przyśpieszyc dojrzewanie, a jak nie ,to jest cos nie tak. Albo masz gruubo opoznione dojrzewanie, to jeszcze te wszystkie skoki i mutacje itd przed Tobą.

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1441
Znaczy jeszcze nie mam 16. Za 3 miechy dopiero. A do tej mutacji ^^ to czasem coś się tam zmienia, ale nie wiem czy to jest to. Starsza mówiła, że ona też późno dojrzewała, dopiero w średniej szkole :/ Więc może mam to po niej xD
A co do wzrostu to ile mogę wyciągnąć mniej więcej?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 257
To zapytaj sie mamy kiedy miała mutacje, pojawił sie zarost na twarzy i wszystko bedziesz wiedzial a nie ...z ******łami ktorych nikt Ci nie moze przepowiedziec na forum
pozdro

Pozdro

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53
tylko rozciaganie...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1441
Racer weź się przejdź ku*wa do lekarza, bo masz coś ku*wa na mózgu, fi*cie je*any. Jak się ku*wa nie znasz to się nie wypowiadaj, i czytaj ze zrozumieniem. Mi nie chodzi o jakąś pie*doloną mutacje tylko o mój wzrost. I mówie że późno zacząłem dojrzewać i myśle że może wzrost też ma z tym związek i że w późniejszym wieku ( 18 lat) szybko urosne.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 19220
Skąd my mamy wiedziec czy urosniesz ? Moze urosniesz moze nie , jakies tam szanse masz na dorosniecie do 170 , ale cudow sie nie spodziewaj, genetyki nie masz, wierz, a moze urosniesz.
A jesli chodzi o mutacje : może ją miałes ale poprostu nie zauwazyłes? , ja sobie nie przypominam zebym mial mutacje, ale jezeli juz to mialem jej lagodna odmiane o okresie 16-17 roku .
Dojrzewanie tez mam opóznione względem rowieśnikow , skoku wzrostu takze nie mialem (wzrost 175 - 17 ,7 roku (14 lat - 150 ))rosne rocznie 5-7 cm , ale mam wysokich rodzicow , a starszy brat ma 193. Wiek kostny mam o rok opozniony wiec licze takze na swoj skok wzrostu .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 257
ooo qrde...sory...tam mialo byc taty...:-/ moj blad...:-/ ejjj co Ty sie tak spinasz?;/Ja Ci poprostu pisze ze nikt Ci nie odpowie na to pytanie bo nikt nie jest wszechwiedzacy ...:/ a na swoje pytanie dostaniesz odpowiedz z biegiem czasu...
i na przyszlosc wyluzuj troche i nie spieniaj sie tak od razu

Pozdro

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1792 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17000
aleR19 - wierz mi - mutacja nie przychodzi z dnia na dzień... trzeba kilku miesięcy na to ,zeby twój głosy nabrał niskiej barwy... mozliwe ,ze nawet nie zauwazysz, jak to sie działo w moim przypadku... badz dobrej mysli, to moze urosniesz xD ale cudów sie nie spodziewaj ^^

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111
spać jakieś 9 godzin bo wtedy wytwarza się hormon wzrostu a po 9 godzinie już zaczyna zanikać różne nabiały jeśc mleko pićpływaj rozciągaj się to trochę podrośniesz trochę bo genetyki niee oszukasz
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening Karla Malone (utah jazz-nba)

Następny temat

Bunnyhop - co i jak .

electro
Polecane artykuły