Zostało tylko 10 tygodni od weekendu Olympia! Najlepsi zawodnicy i zawodniczki, którzy będą rywalizować w Las Vegas publikują na Instagramie zdjęcia swojej formy i postępów jakie robią. Prawdopodobnie niedługo przed samymi zawodami zobaczymy mniej postów i fotografii, by pozostawić w niepewności rywali oraz fanów kulturystyki.

Jak na chwilę obecną prezentują się kandydaci i kandydatki do zdobycia najwyższych lokat?

Shawn „Flexatron” Rhoden to człowiek, który pokonał w ubiegłym roku 7x Mr. Olympia Phila Heatha. Niedawno wystąpił gościnnie podczas Pittsburgh Pro, a jego pozowanie wywołało burzliwą dyskusję w sieci na temat jego formy, a raczej jej braku. W tym roku Rhoden będzie miał sporą konkurencję i wszyscy zastanawiają się czy zdąży zrobić formę do września.

Brandon Curry w ubiegłym roku miał bardzo dobry sezon. Zajął piąte miejsce na Olympii, a także wygrał Arnold Classic w tym roku. Naprawdę widać efekty jego pracy i wiele osób typuje go na zwycięzcę tegorocznej Olympii.

Dexter Jackson jest jednym z bardziej utytułowanych kulturystów w historii. Wielokrotnie zwyciężał Arnold Classic oraz zdobył prestiżowy tytuł Mr. Olympia w 2008 roku. W wieku 49 lat wciąż prezentuje się doskonale. Wiele osób mu kibicuje i wierzy, że to on ponownie zajmie pierwsze miejsce.

Oczywiście należy wspomnieć o siedmiokrotnym Mr. Olympia Philu Heath. Został zdetronizowany w ubiegłym roku przez Shawna Rhodena i tym samym nie ustanowił rekordowej ilości wygranych. Nie wiadomo jeszcze czy będzie rywalizował w tym roku. Chodzą słuchy, że zamierza wystartować dopiero za rok, ale tego dowiemy się zapewne tuż przed Olympią. Z pewnością wróci z przytupem.

Brandon Hendrickson został niedawno oskarżony o oszustwo, co spowodowało, że wiele osób się do niego zniechęciło. W ubiegłym roku wygrał w kategorii Men’s Physique i w tym roku również zobaczymy go na scenie. Jesteśmy ciekawi jak wypadnie w tym roku i czy sytuacja, która miała miejsce zaszkodzi w jakiś sposób jego karierze.

Breon Ansley wygrał dwa ostatnie konkursy w kategorii Classic Physique i w tym roku pragnie oczywiście zwyciężyć po raz trzeci.

Derek Lunsford był wicemistrzem rok temu w kategorii 212, ale istnieje duża szansa, że w tym roku będzie na pierwszym miejscu. Na scenie nie zobaczymy bowiem jego największego rywala Flexa Lewisa, który wygrał już 7 razy, więc Lunsford jest typowany na zwycięzcę.

Janet Layug to utytułowana zawodniczka bikini fitness, która w tym roku wygrała podczas Arnold Classic Australia. Czy zdobędzie mistrzowski tytuł na tegorocznej Olympii? Szanse ma ogromne.

Kolejna zawodniczka bikini fitness Angelica Teixeira zdobyła tytuł Bikini Olympia już trzy razy. Jeśli w tym roku zaprezentuje się równie wspaniale, co w ubiegłych latach, kolejny raz będzie mogła świętować.

Shanique Grant to MS. Phyique Olympia 2018, która pragnie w tym roku obronić tytuł. Wygląda na to, że ma duże szanse.

Whitney Jones Ms Fitness Olympia odlicza już dni do kolejnego wyjścia na scenę i pragnie kolejnego zwycięstwa.

Cydney Gillon czyli dwukrotna zwyciężczyni kategorii Ms. Figure Olympia również nie może doczekać się wyjścia na scenę. Codziennie szlifuje formę, by zaprezentować się jak najlepiej i trzeci raz zwyciężyć.

Komentarze (3)
Bull

Panny z bikini są bardzo dziewczęce :) pozostałe kat. Pań hmm...

4
lordknaga

pozostale kategorie , to panie sa bardziej meskie, niz chlopaki z meskiej sylwetki :-)

4
anubis84

Zalezy kto co lubi, mnie zbyt umięśnione też w oko nie wpadają. Ekstremalna nigdy mnie nie pociągała specjalnie.

0