to odpowie mi ktoś?
...
jak nie miałeś mutacji w wieku 16lat , to chyba niedobrze...
zma powinno troche przyśpieszyc dojrzewanie, a jak nie ,to jest cos nie tak. Albo masz gruubo opoznione dojrzewanie, to jeszcze te wszystkie skoki i mutacje itd przed Tobą.
zma powinno troche przyśpieszyc dojrzewanie, a jak nie ,to jest cos nie tak. Albo masz gruubo opoznione dojrzewanie, to jeszcze te wszystkie skoki i mutacje itd przed Tobą.
Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.
8,5m/s ;)
...
Znaczy jeszcze nie mam 16. Za 3 miechy dopiero. A do tej mutacji ^^ to czasem coś się tam zmienia, ale nie wiem czy to jest to. Starsza mówiła, że ona też późno dojrzewała, dopiero w średniej szkole :/ Więc może mam to po niej xD
A co do wzrostu to ile mogę wyciągnąć mniej więcej?
A co do wzrostu to ile mogę wyciągnąć mniej więcej?
...
To zapytaj sie mamy kiedy miała mutacje, pojawił sie zarost na twarzy i wszystko bedziesz wiedzial a nie ...z ******łami ktorych nikt Ci nie moze przepowiedziec na forum
pozdro
pozdro

Pozdro
...
Racer weź się przejdź ku*wa do lekarza, bo masz coś ku*wa na mózgu, fi*cie je*any. Jak się ku*wa nie znasz to się nie wypowiadaj, i czytaj ze zrozumieniem. Mi nie chodzi o jakąś pie*doloną mutacje tylko o mój wzrost. I mówie że późno zacząłem dojrzewać i myśle że może wzrost też ma z tym związek i że w późniejszym wieku ( 18 lat) szybko urosne.
...
Skąd my mamy wiedziec czy urosniesz ? Moze urosniesz moze nie , jakies tam szanse masz na dorosniecie do 170 , ale cudow sie nie spodziewaj, genetyki nie masz, wierz, a moze urosniesz.
A jesli chodzi o mutacje : może ją miałes ale poprostu nie zauwazyłes? , ja sobie nie przypominam zebym mial mutacje, ale jezeli juz to mialem jej lagodna odmiane o okresie 16-17 roku .
Dojrzewanie tez mam opóznione względem rowieśnikow , skoku wzrostu takze nie mialem (wzrost 175 - 17 ,7 roku (14 lat - 150 ))rosne rocznie 5-7 cm , ale mam wysokich rodzicow , a starszy brat ma 193. Wiek kostny mam o rok opozniony wiec licze takze na swoj skok wzrostu .
A jesli chodzi o mutacje : może ją miałes ale poprostu nie zauwazyłes? , ja sobie nie przypominam zebym mial mutacje, ale jezeli juz to mialem jej lagodna odmiane o okresie 16-17 roku .
Dojrzewanie tez mam opóznione względem rowieśnikow , skoku wzrostu takze nie mialem (wzrost 175 - 17 ,7 roku (14 lat - 150 ))rosne rocznie 5-7 cm , ale mam wysokich rodzicow , a starszy brat ma 193. Wiek kostny mam o rok opozniony wiec licze takze na swoj skok wzrostu .
...
ooo qrde...sory...tam mialo byc taty...:-/ moj blad...:-/
ejjj co Ty sie tak spinasz?;/Ja Ci poprostu pisze ze nikt Ci nie odpowie na to pytanie bo nikt nie jest wszechwiedzacy ...:/ a na swoje pytanie dostaniesz odpowiedz z biegiem czasu...
i na przyszlosc wyluzuj troche i nie spieniaj sie tak od razu
ejjj co Ty sie tak spinasz?;/Ja Ci poprostu pisze ze nikt Ci nie odpowie na to pytanie bo nikt nie jest wszechwiedzacy ...:/ a na swoje pytanie dostaniesz odpowiedz z biegiem czasu...
i na przyszlosc wyluzuj troche i nie spieniaj sie tak od razu

Pozdro
...
aleR19 - wierz mi - mutacja nie przychodzi z dnia na dzień... trzeba kilku miesięcy na to ,zeby twój głosy nabrał niskiej barwy... mozliwe ,ze nawet nie zauwazysz, jak to sie działo w moim przypadku...
badz dobrej mysli, to moze urosniesz xD ale cudów sie nie spodziewaj ^^
badz dobrej mysli, to moze urosniesz xD ale cudów sie nie spodziewaj ^^Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.
8,5m/s ;)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
trening Karla Malone (utah jazz-nba)
Następny temat
pływaj rozciągaj się to trochę podrośniesz trochę bo genetyki niee oszukasz