Jerry Ward (Bios3Training), który jest dość znaną postacią w branży fitness, ostatnio odkrył, że legenda kulturystyki Robby Robinson oszukał swoich fanów. W lutym pisaliśmy o tym, że “Czarny Książę” cierpi na chorobę genetyczną - anemię sierpowatą i przebywa w szpitalu.

ZOBACZ: Czarny Książę w szpitalu

Na portalu GoFoundMe jego przyjaciel w lutym 2019 r. przeprowadził zbiórkę pieniędzy, na pokrycie leczenia. Celem było pozyskanie 7 000 USD i tyle też udało się zebrać. Ponieważ Robby stale potrzebuje funduszy, zwiększono cel do 25 000 USD. Nikt nie skarżył się, ani nie krytykował tego. Ale kilka dni później Robby opublikował post na swoim Instagramie i Facebooku. Poprosił swoich followersów (których ma w sumie ponad 70 tysięcy) o przekazanie 1 $ na dalsze leczenie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że “Czarny Książę” napisał, że usunie swoje konta w mediach społecznościowych, jeśli każdy fan nie podaruje mu choćby 1 dolara. Jerry Ward nakręcił film, w którym krytykuje Robinsona, a nawet nazywa go “szumowiną” i “dupkiem”. Portal FitnessVolt napisał, że post Robinsona na Instagramie był po prostu niesmaczny. Najpierw prosi o 7000 dolarów, a później o dziesięć razy tyle… Konflikt pomiędzy Wardem i Robinsonem narasta i być może sprawa skończy się w sądzie.

https://youtu.be/qxWSdh21jYk

Źródło: https://fitnessvolt.com/robby-robinson-legend

Komentarze (5)
Gats 2

No to Robby oszukał czy nie oszukał?
oszukać — oszukiwać «świadomie wprowadzić kogoś w błąd dla własnej korzyści»

Czy murzyn świadomie kogoś wprowadził w błąd?

0
lordknaga

nie oszukal ale chcial wyludzic kase 'grozbami' nt. swoich swoich social media, bardzo slabo to widze, raz mu sie udalo i poczul szmalec, to chcial rzezbic dalej, dalej nie szlo, to zaczely sie grozby...

0
Bull

a gość wyjątkowo oszczędny, ubezpieczeń nie płacił ponoć :(

0
lordknaga

dlatego zebra :-) za nic nie placi samemu,bo po co, ludzie z IG mu zaplaca, a jak nie to zamknie kanaly, z ktorych i tak ma dochody, warda lubie ogladac i gosc ma najczesciej racje a slowo scumbag, pasuje do 'czarnego ksiecia' idealnie w tym przypadku.

0
domosos

Kurde, czego to ludzie nei zrobią.

0