SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wyniki badan testosteronu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 438 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 48740
krotko i na temat
zrobilem sobie badania testa dzis rano na czczo i otrzymalem wyniki rowniez dzis

WYNIK Norma
2,83 1,95-11,38

Niby w normie, ale mój wiek 19 lat...
robic cos z tym?
Ponoc wachania są duże i moglbym isc nastepnego dnia i miec duzo wyzszy.
Nie wiem co myśleć, daje tu, bo towarzystwo obeznane.

pzdr
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 360 Napisanych postów 3449 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56832
Jesteś świeżo po cyklu? To badania wolnego teścia?

Zmieniony przez - sooql w dniu 2009-03-17 19:11:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7814
to jest norma dla całkowitego. kolega za chwilę będzie kwalifikował się do leczenia i terapii. najlepiej to całkiem sie zablokować do minimalnego dopuszczalnego poziomu i dopiero wtedy iść do lekarza bo jak jest w okolicach 3ng/ml to lekarze marudzą że niby wszystko ok a jak widzą wynik 2.3ng to nie mają wyboru bo standardy wyraźnie mówią że to poziom do leczenia
a czy coś z tym robić? zależy jak sie czujesz. jak dobrze to nic nie rób bo i po co. mniej testa to zawsze zdrowsza prostata i wacek nie zakłóca świętego spokoju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 190 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10158
ale jescze nie wiadomo czy kolega wogole cos bral :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 438 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 48740
einwuder wiesz w zyciu mi to nie przeszkadza, ale jak z biegiem lat bedzie spadac to wiesz %) mialem jeden cykl deka+test juz znaczny czas temu, test byl fake'm. Blok byl spory, jednak po jakis 3 miesiacach po odbloku wszystko bylo git i czulem się jak przed cyklem. Przymierzalem się do następnego cyklu, wiec zrobilem teraz badania i oto co wyszlo.
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7814
co ci ma jeszcze spadać? przeciez juz jesteś prawie na musiku. tydzień temu lekarz spojrał na moje wyniki powiedział ze testosteron nie powinien spaść nizej niż 2/3 od najwyższej normy. jakieś wytyczne instytutów zajmujacych sie andropauzą mówią ze stan chorobowy to 2.4 zdaje się jeśli dobrze pamiętam.
nie wiem jak się czujesz przy takim poziomie. ja czułbym się jak wywłoka, ale ja już tak mam że najlepiej czuję sie w okolicach 7ng, ale jak tak mówisz to przeciez nie bedę wmawiał ze jest inaczej tylko tak patrzę na wiek i to trochę dziwne że tak powiem.
nie namawiam do zadnych cyklów - mocno niezdrowe ale niektórzy sobie chwalą. przed takim procederem to powinieneś sobie wątrobę przede wszystkim zbadać bo po co ci badanie testosteronu skoro zamierzasz sobie de facto zaburzyć jego wydzielanie - jak i reszty hormonów płciowych. niektórzy twierdzą też ze i nerki są obciążane przy dłuższym stosowaniu sterydów i polecają zbadać BUN ale ja nie bardzo widze sens chyba że kreatyna skoczy za mocno i wtedy nerki mogą sie zbuntować. w każdym bądź razie lekarze zajmujący się dopingiem zawsze zwracaja uwgę na wątrobę i nerki - w końcu to one oczyszczają organizm z toksyn jakimi są duze dawki sterydów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
kamsonik a jak sie czujesz?
samopoczucie, libido itp ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 438 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 48740
czuje się dobrze.
Libido normalnie choc kiedys bylo lepsze%)

Nie wiem poprostu co zrobić czy udać się do lekarza, czy walnac jakies lecznicze dawki testa, czy poprostu poleciec normalnie z cyklem i nie przejmowac sie tym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
nie przejmować się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 438 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 48740
skoro tak mówisz to tak chyba zrobie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nolva

Następny temat

omnadren z apteki

WHEY premium