Wlasnie wracam od ortopedy, niestety nieciekawa diagnoza: początki dyskopatii :(, ale naszczescie po zabiegach wracam na silke ale strongmenem to ja juz nie zostane. teraz pytanie:
Jakie to cwiczenia rozciagajaco-rozluzniajace na dolne partie grzbietu (a dokladnie na Th-L-S, pewnie malo kto wie co to wogle jest :D), dodam ze mam je robic wlasnie jak mnie kregoslup nasuwa.
Pozdro
Buchu
Jakie to cwiczenia rozciagajaco-rozluzniajace na dolne partie grzbietu (a dokladnie na Th-L-S, pewnie malo kto wie co to wogle jest :D), dodam ze mam je robic wlasnie jak mnie kregoslup nasuwa.
Pozdro
Buchu
Buchaczi
Krzysztof Piekarz