Witam
Mam pytanie odnośnie stretchingu. Jakie cwiczenia wykonywac jezli cicze systemem FBW wiec wszystkie miesnie na jednym treningu. wyczytalem ze po treningu silowym powinno sie rozsnie ktore byly cwiczone. jak Wy to robicie, prosze o rady
dzieki
Mam pytanie odnośnie stretchingu. Jakie cwiczenia wykonywac jezli cicze systemem FBW wiec wszystkie miesnie na jednym treningu. wyczytalem ze po treningu silowym powinno sie rozsnie ktore byly cwiczone. jak Wy to robicie, prosze o rady
dzieki
Krzysztof Piekarz