SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3188474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 144 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 64597
Ja po ryżu też super się czuje, bo nie siedzi na flakach. Pytam bo sama mam duzo ww jak na moją wagę piorkowa więc szukam patentów by przejadac =)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Haha chciałem napisać wcześniej że trafiła na kulturystę z krwi i kości XDD i że Dziennie 1kg ryżu to na gładko haha
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 144 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 64597
No tak, patrząc na vlogi zawodników pro, to obojętnie czy masa czy redukcja, zawsze ryż lub kleik ryżowy =)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 636 Napisanych postów 1105 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13388
Fakt Winter to freak haha
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Julia właśnie dlatego u mnie on leci praktycznie cały czas, mało błonnika to nic nie spowalnia tego trawienia. A z dużych ilosci i tak sie uzbiera z 30g dziennie. A dodatkowo ten ryż biały jest na tyle fajny że czy na słodko czy na słono to zawsze pasuje. Ale wiesz, jeżeli Ci np chodzi żeby było objętościowo mniej to zawsze tez wafle ryżowe można dac :) albo taki kleik zrobić na mniejszej ilosci wody :p

Gnidusek, co ja poradzę że lubie :D hehe no ale wiem, zaburzenia żywienia :D haha

Damian, jestem ryżowym freakiem. PolishRyżFreak :D trzeba kanał założyć na yt :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 480 Napisanych postów 829 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 53683
Objętościowo mało wychodzi też makaronu durum, jak ostatnio sobie go wpakowalem no i świetnie się po nim czuję, nie próbowałem też makaronu ryżowego on chyba ww ma tyle co ryż więc pewnie objętość też malutka. Więc tych ww o małej objętości jest cała masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Całkiem możliwe, nie wiem nawet :)


Zmieniony przez - winterR w dniu 2020-05-23 08:44:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
111,9kg i 14 tydzień masy. tak to wygląda i lepiej nie będzie :D











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 144 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 64597
winterR
Julia właśnie dlatego u mnie on leci praktycznie cały czas, mało błonnika to nic nie spowalnia tego trawienia. A z dużych ilosci i tak sie uzbiera z 30g dziennie. A dodatkowo ten ryż biały jest na tyle fajny że czy na słodko czy na słono to zawsze pasuje. Ale wiesz, jeżeli Ci np chodzi żeby było objętościowo mniej to zawsze tez wafle ryżowe można dac :) albo taki kleik zrobić na mniejszej ilosci wody :p

Gnidusek, co ja poradzę że lubie :D hehe no ale wiem, zaburzenia żywienia :D haha

Damian, jestem ryżowym freakiem. PolishRyżFreak :D trzeba kanał założyć na yt :D

Dzięki, tak właśnie jem, głównie ryż, manne, płatki a na noc zawsze wafle z maslem orzechowym :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Mi też wygodniej ryż się je/przygotowuje ale jak mam wolne to lubię pokombinować z kaszami ito
1

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium