SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 508548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Ja też. Jak Viki nie zaprzecza.. to gratulacje a będzie co będzie.. ale chodzić teraz po lekarzach współczuję..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607834
Paatik nie ja tam wolę brata. Zawsze to mniejszy problem z zabawkami czy ubrankami

Tsu z lekarzem to maskara, większość albo odwołuje wizyty i przechodzi na porady telefoniczne, albo ma odgórny zakaz przyjmowania nowych pacjentek więc w sumie człowiek zostaje na lodzie. A są rzeczy których przez telefon zrobić się nie da.


Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-03-30 21:22:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 176 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1324
Cześć Viki.
Zaglądam i widzę, że same dobre wieści i niespodzianki.
Dbaj o siebie, wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki.

ps. Przeczytałam o twojej pracy, może założenie działalność gospodarczej w tej sytuacji coś by dało. (macierzyński.....)
Ogarnij temat.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 162 Napisanych postów 1911 Wiek 46 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22953
Cześć Viki.

Czasem zaglądam na forum. Wchodzę dzisiaj i co ja czytam?! Gratulacje!! Dużo zdrowia Ci życzę!!. Uważaj na siebie. No i powodzenia z lataniem po lekarzach.
1

"If you want to spend hours at the gym every week that’s cool, you can.
Or you can focus a bit each day on only the most important and impactful exercises, so you still have plenty of time and energy left to get out there and enjoy LIFE"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1768 Napisanych postów 4335 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1261544
Gratulacje Viki Trzymam kciuki za to, żeby wszystko Ci się fajnie poukładało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607834
Cześć Neka, miło Cie widzieć Rozważamy wszelkie możliwości, ale obecna sytuacja nie pomaga.

Adam, Czołgu dzięki

Plany już były po MP w Gdyni w 2018, ale mi szkoda było kwalifikacji na ME w 2019 które na dodatek były w PL, po ME szkoda mi było końcówki sezonu, szczególnie wrześniowego Barbariana a później wyszły problemy ze zdrowiem i tak zeszło...

Dziś może uda się wyjść pobiegać zanim wprowadzą kolejne ograniczenia, bo nie wiadomo co wymyślą. Szkoda, że ludzie się nie stosują i trzeba wprowadzać kolejne zakazy.
Mam tez nadzieję, że niedługo samopoczucie pozwoli wrócić do regularnych treningów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
Jak chcą by ludzie się stosowałi niech wprowadzą "stan wyjątkowy" i będzie po sprawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607834
Fighter na głupote nie ma rady. Zakaz zgromadzeń powyżej 2 osób, a szczególnie młodzi siedzą, piją i grillują w grupach. Policja mandaty wlepia a i tak nadal ludzie mają zakazy w d...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
Viki
Fighter na głupote nie ma rady. Zakaz zgromadzeń powyżej 2 osób, a szczególnie młodzi siedzą, piją i grillują w grupach. Policja mandaty wlepia a i tak nadal ludzie mają zakazy w d...


Wiesz jak przyjrzeć się konkretnie, zakaz zgromadzeń godzi w naszą wolność obywatelską i jest jedynie zakazany w stanach wyjątkowych, obecnie mamy stan epidemii, ale on nie jest "stanem wyjątkowym" sensu stricte. Niestety Polakom trzeba narzucić od razu twardo żeby się słuchali. Gdy jest stan wyjątkowy, wtedy jest wiadome co i jak, a nie nie można się gromadzić w więcej niż 2 osoby... a w sklepie? A gdy spisuje Cię policja jak idziesz rodziną? Można się tego czepiać, że ludzie są nieodpowiedzialni (bo są!), ale władza ma ukryty plan w tle by dawać zakazy i nakazy, a nie wprowadzić stan wyjątkowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22038 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627630
Małz oglądał jak w Chinach wyglądała kwarantanna - przychodzili i zaspawali drzwi. Nie wiem jak ludzie tam zamknięci żyli przez 2 tyg., ale to miało szanse powodzenia w sensie zatrzymania rozprzestrzeniania się.
Tez słuchałam jak Włoch opowiadał jak siedział na kwarantannie w Korei i Chinach - w obu przypadkach - pokoik w hotelu (łózko, kibel, biurko), 2 x dziennie pomiar temp. i zero kontaktów. Jedzenie pod drzwiami 2 x dziennie - wszystko na koszt rządu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium