SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3200105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
shinare
voltaren activ forte na noc i po sprawie


Dzięki za info, podskoczę do apteki jutro po pracy bo w domu chyba nic nie mam ;p ale sprawdzę ;p może jakiś diclofenac się znajdzie albo coś na jego bazie :P

opalinho
winterR
Bo moja rodzina jest bardzo religijna. A niedziela to dzień wolny od pracy i jakieś tam są zabobony czy cos i ogolnie w niedzielę nie powinno sie pracować. No chyba ze jest to mus i pracodawca tego wymaga :)
To tak w skrócie i nad tym nie ma co sie już rozwodzić :p

Ty też z tego założenia wychodzisz czy z Nimi zwyczajnie spiny jie chcesz mieć i dla świętego spokoju się podporzadkowujesz?


Spokój ;p Ale też tak zostałem wychowany od małego i niedziela zawsze do kościoła, czy to było po dobrej imprezie jak się balowało czy nie to obowiązkowo ;p
Mi to nie przeszkadza Ci powiem ;p w niedzielę mogę iść i tyle :P

robertjudi
Znam ten ból z miejego rodzinnego domu też.

Nie ma tego złego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Ja nie mam na myśli nie chodzenia do kościoła. Sam nie praktykuje ale nie mam nic do tych którzy chodzą na mszę. Chodziło mi bardziej o brak możliwości zrobienia jakiejś roboty w domu, ogródku bo wypada akurat niedziela. Wiem, że są takie właśnie "zasady", bo Tesciu kiedyś mi coś burknal jak szedłem cardio robić w teren w czasie jak się msza odbywała... No ale szybko mu oznajmiłem, że mogą nawet tam krzyżem leżeć -ja im krzywdy nie robię więc mam w uju, że ktoś krzywo patrzy, że biegam itp w niedzielę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Rozumiem i szanuje. U mnie bardziej chodzi o to ze pracy nie powinno byc w niedzielę, że niedziela jest do odpoczynku. Ale np są wyjątki gdy są żniwa i trzeba (ja nie mam pola ani gospodarki ale moja mama miała jak była dzieckiem a raczej jej rodzice ale wie ze akurat na roli czasami nie ma że cos poczeka). Lecz takie prace jak malowanie, koszenie trawy, ogródek itp to nie w niedzielę bo to może poczekać na każdy inny dzień. I w sumie ja tez sie z tym zgadzam. Kolejna sprawa to to ze czy treningu cardio czy silowego mi nie zabraniają w niedziele, a nawet sami przez jeżdżą na rowery itp. Więc tutaj jest ok :p

Podsumowując ja ich zdanie popieram.
A no i jak trzeba iść do pracy w niedzielę bo pracodawca każe no to tez trudno. Tata jest kierowcą zawodowym i nie raz sie trafia ze w niedzielę jedzie w trase :)

Wiec tak jak widzisz tutaj jest wszystko tak pół na pół :)

Ja np sam tak jak pisalen w niedziele i święta chodzę do kościoła bo tak jestem nauczony :) i chce :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
No spoko, jak z kolei pracujesz cały tydzień, jest mało czasu popołudniami. Zaplanujesz że przy najbliższej sobocie coś ogarniasz, nie wiem koszenie trawy przycinanie zywoplotu ale... Wstajesz i od rana leje jak z cebra i tak cała sobotę. Za to w niedzielę pogoda idealna... To mimo to nie zrobisz tej sobotniej roboty bo sobie tam Jezus gdzies napisał, że niedziela dzień święty?! To jest dla mnie niezrozumiałe na maxa. Sama zaś wiara, uczestnictwo w mszy itd to spoko, tutaj nikogo nie oceniam. Wy pewnie akurat jestescie szczerzy w tym i to się chwali ale pełno na wioskach tych "wierzących". Nie zapomnę jak sedziowalem kiedyś juniorów (mecz o 11,tak samo jak msza w tamtejszym kościele) i Ci co się tak pięknie godzinę modlili, słuchali kazania pewnie o miłosierdziu do drugiego człowieka itd... Przyszli prosto z kościoła i tak obrażali mlodyvh chłopaczków z innego miasta, że się tego słuchać nie dało. Tak mi się apropos niedzielnych mszy przypomniało :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Nie no wiesz, takie podejście i tyle :p
Ja tam akurat tez do tego co ktos robi w niedzielę tez nic nie mam. Każdy robi co chce tak naprawdę a ja tez niczego nie neguję :p
Tylko napisałem jak to wygląda u nas :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Siemka :D
To tak, dzisiaj wagowo nie wiem jak sprawa wygląda bo wchodzę rano na wagę a tutaj lipa nic nie działa. Bateria chyba padła xD
Cardio 55min jak codzień
A treningowo dzisiaj wpadnie Pull 1 :)
Miłego dnia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
No to jakaś paczuszka od AXXO dzisiaj ma być dostarczona do mnie, właśnie wiadomość na maila dostałem :D
Już się jaram :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Noo to czekamy na recenzje :D

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
Hehe :D recenzja będzie jak będzie obciążenie xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106184
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium