SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Michał Jekiel road to super heavyweight

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3188851

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
nie no looz ja Cię Paweł rozumiem ;p Miło że w ogóle zajrzysz na stare śmieci :D hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Michał jest bardzo dobrze ja bym pewno dodał z 40g ;d węgla co by to lekko pchać a leliej dodawać według mnie teraz jak wrażliwość i forma na wysokim poziomie niż potem bo teraz leliej to wykorzystasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Może i masz racje ale chciałbym sprawdzić też coś innego teraz. Bo widzisz zawsze z Adamem pchaliśmy to jedzenie, ja nie mówię że źle na tym wychodziłem ale później np koniec masy 117kg a koniec redu 96kg. Zobacz ile tego u mnie wchodzi, 21kg aż. Chciałbym teraz zwyczajnie sprawdzić jak ma się taka wolniejsza masa, w sensie waga i tak idzie do góry bo 0,7kg w skali tygodnia to przecież nie jest mało a ile też tego mięsa urośnie w skali tygodnia, tyle co nic, większość z tego to treść jelitowa, glikogen, woda i fat :)

Chcę teraz sprawdzić i robić tą masę wolniejszą, progress wagi 0,5-0,7kg właśnie w skali tygodnia mi wystarczy. A i tak planuje długą masę przeplataną z okresowymi redu albo minicut i tyle :)
a chce też jakoś w miarę przyjemnie dla oka dla siebie wyglądać chociaż i tak już siedzi we łbie że podchodzi mocno wodą/fatem ale to zawsze tak jest :)

Edit:
A no i jeszcze nie chcę też ślepo gonic za obciążeniem jak zawsze, tutaj też dałem sobie już na luz. zmieniłem podejście i tyle, zobaczymy na ile mi to popłaci :)



Zmieniony przez - winterR w dniu 2020-11-08 08:52:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Winter ja mam podobny plan, po mostku przytnę, chyba ze bf bedzie ok to wejdę na mase ale pierwsze co podbije bialko, pozniej bardzo powoli ww, bez pośpiechu tak zeby powoli i stabilnie budować. Chyba ze Radek mi to z głowy wybije xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Elo
Dzisiaj tak jak wspominałem dnt więc tylko 25min cardio na czczo.

1. 75g Whey C-6 + 35g Oliwa
2. 300g pierś + 60g Ryż
3. 300g pierś + 60g Ryż
4. 300g pierś + 60g Ryż
5. 300g pierś + 60g Ryż
6. 300g pierś + 60g Ryż

W sumie to tylko wzór bo dzisiaj weszło 3x whey i 3x kura
3x ziemniaki zapiekane 2x platki jaglane
A z fatu oliwa
Jak mam czas to kombinuje, jak nie to jade standardowo ryż bialy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja ostatnio wpi staram się ograniczać i jem mieso/rybe/bialka jaj. Wpi ewentualnie po treningu. No ale chwilowo mam 200g bailka ed wiec nie ma problemu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Jaglaczi z wheyem mega, fajna konstystencja i lekkie na bebechach. Jeszcze jakbys sobie zwykle masło orzechowe sprawił i zamiast tej oliwy czasem sieknal łychę, to nawet taki przyp*****lacz jak ja(hehe) stwierdzil by, no jednak potrafi czasem coś innego zeżreć :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
Wiem Mati rozmawialiśmy właśnie o tym niedawno i na bank jest to duzo lepsze. Widać to nawet po zagranicznych zawodnikach ze większość wpi jak daje to tylko post workout meal :)

Ja wczoraj niby mialem naszykowane 5 porcji kury po 300g ale taki napad mialem na słodkie że musiałem :D hehe
Pro nie będę ani nawet jakims dobrym zawodnikiem więc już zaczynam tez z tym luzowac trochę. :p


Dzięki Grzesiu :)
Jak mam czas to robię cos innego jak nie mam to leci standard i nie mam zamiaru sie tym przejmować. Robie jak mi wygodnie a nie pod publikę i zeby było ładnie i zdrowo i kolorowo :)
Ale to juz chyba wiesz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237847
A u mnie dzisiaj waga po dnt 98,7kg
Cardio 25min na czczo właśnie robię :)
W planie dzisiaj Plecy
A na śniadanie poleci jajecznica której też juz dawno dawno nie jadłem a wczoraj dostałem jajeczka od Cioci więc grzechem by było nie zjeść :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Michał nie poznajemy Cię! Ruch w dobrą stronę!

Kompleksowe prowadzenie online.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kamil Nosal - klasycznie 2021

Następny temat

DT ZUKOW PIERWSZY SEZON

WHEY premium