SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 510076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Oj to może mocno dawać w kość. Niestety elastyk nie odciąża. Jak już trochę nosisz to nie chciałabyś tkanej spróbować? Różnica kolosalna i wiem od wszystkich moich chustujących koleżanek że poczuły dużą ulgę. :)


Zmieniony przez - paula.cw w dniu 2020-12-23 15:20:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
Tkana mnie zniechęca bo trzeba to dokładnie wiązać i dociągać, elastyczna pod tym względem jest wygodniejsza w użyciu bo nawet nie trzeba ponownie wiązać żeby kolejny raz wsadzić dziecko poza tym mam nadzieję że chusta będzie u nas w użyciu jeszcze maks miesiąc a później tylko sporadycznie i wrócimy do wózka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Mój Młody szybko był za dużo do chusty. Kupiłam taką przekładaną i okazało się, że nie mogłam go tam wsadzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
Mój Młody tak szybko przybierał że nie miałam siły go nosić już w okolicy 3 miesiąca. Mała dla odmiany jest chuda ale długa Teraz przybiera dużo wolniej niż na początku więc i tak plecy nie obrywają tak jak przy Młodym.


Wesołych i spokojnych Świąt, dużo zdrowia życzę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
Od środy bez spacerów bo pogoda okropna, żadnych ćwiczeń, obżarstwo i lenistwo o ile noszenie Małej w chuście można zaliczyć do lenistwa Mam nadzieję że w końcu jakiś spacer wpadnie i może uda się wrócić do rozciągania i ćwiczeń bo tego rozciągania najbardziej mi brakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Viki
Tkana mnie zniechęca bo trzeba to dokładnie wiązać i dociągać, elastyczna pod tym względem jest wygodniejsza w użyciu bo nawet nie trzeba ponownie wiązać żeby kolejny raz wsadzić dziecko poza tym mam nadzieję że chusta będzie u nas w użyciu jeszcze maks miesiąc a później tylko sporadycznie i wrócimy do wózka


Jakby była jednak potrzebna to wtedy polecam jednak zmianę. To jedna z tych rzeczy, które tylko wyglądają tak skomplikowanie. A znam nawet wiązanie, które na szybko można zawiązać na sobie i tylko włożyć dziecko :P No ale życzę żeby nie była już chusta potrzebna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
my dwie dziewczyny przenosiliśmy w nosidełku BabyBjorn Active, w kwestii wygody i szybkości zakładania myślę że bije na głowę każdą chustę (ale nie mam porównania )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
Zobaczymy jak będzie, bo od wczoraj jest jakiś dramat i nawet w chuście zasypia z trudem i co chwilę budzi się z płaczem. Każdy ma inne podejrzenia i daje inne zalecenia, do specjalistów terminy nawet za kilka miesięcy i to prywatnie. Ręce opadają. Mąż mnie namawia żeby na próbę przejść na specjalne mm i zobaczyć czy będzie lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12203 Napisanych postów 22058 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627713
Chyba bym się Małża posłuchała, pamiętając jak Koszykarz się zachowywał... Po latach wyszło tyle alergii pokarmowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
Na razie odstawiam na próbę witaminę D i probiotyk bo mam podejrzenie że Mała źle reaguje na ten olej który jest nośnikiem. Zwykle każde podejście do włączenia witaminy kończy się problemami a teraz jeszcze 2x dziennie probiotyk też na oleju.
U nas jest podejrzenie alergii na białko mleka, refluks, podejrzenie problemów z trawieniem laktozy (zbyt dużo laktozy w mleku) a ostatnio lekarza zwrócił uwagę na grube wędzidełko i zalecił konsultacje ze specjalistą, terminy za kilka miesięcy zanim znajdziemy przyczynę to przejdę na mm albo samo przejdzie W sumie to mam już dość zaleceń typu nie jeść tego czy tamtego, odciągać bo za dużo laktozy, nie odciągać bo przez to są problemy z kupą bo mleko za gęste, dawać swoje z butelki (na dłuższą metę nie ma szans). Najlepiej to nic nie jeść.


W niedzielę zrobiłam krótki trening:
3x obwód
- przysiad z gumą 20x
- pompki przy stole 6x
- monster walk 20x
- podciąganie łopatkowe 8x

Zakwasy w nogach mam do dziś, góra ok. W niedzielę i wczoraj był też spacer.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium