SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504105

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Wczoraj lekki bieg regeneracyjny 5km, trochę po lesie i trochę plażą. Dziś odpoczynek od biegania żeby nie przesadzić z objętością. Może uda się zrobić jakiś trening i poruszać górę. Jutro chciałabym zrobić jakąś wycieczkę biegową ok. 15km.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Poćwiczone z rana, krótki trening góry i brzuch:

- pompki na podwyższeniu 15x + pull over z gumą i unoszeniem nóg 8x + spięcia brzucha 20x (2 obwody)

- podciąganie 3x + narciarz 15x + wiosło gumą 12x + unoszenie nóg w leżeniu 10x (2 obwody, podciąganie dodatkowe 3 powtórzenia i trochę zabawy )

- "rozjazdy" (kółko bez kółka ) 5x + wyciskanie gumy stojąc 12x + wznosy bokiem 12x + wznosy przodem 12x + unoszenie kolan na krześle 20x (2 obwody)

Tak żeby trochę górę poruszać, nie zmęczyłam się za bardzo choć mięśnie czuję. Tu jest taki fajny klimat, słonecznie ale chłodno że nawet człowiek się nie poci a nie to co u nas, jeszcze nie zacznę treningu a już się ze mnie leje. Mogłabym tu mieszkać.
Najlepsza z całego treningu była zabawa na schodach, szkoda że nie mam takich schodów w domu

Wrzucam krótki trening, ta buźka na środku to tak żeby gołym tyłkiem nie świecić bo mi sukienkę zawiało



?feature=share
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627490
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Się mię również podoba
I pomysł, i strój, i buźka nawet mię się podoba
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2580 Napisanych postów 5117 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78308
Masz wyobraźnię Viki
Fajny dajesz przykład swoją aktywnością dzieciakom.
Dla nich mama chodząca rękami po drugiej stronie schodów to norma
Czy też miałaś aktywne dzieciństwo jak Twój Synek i przykład w Rodzicach, czy też bakcyla sportu łapnęłaś w późniejszych latach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Paatik, Szajba, Tomasz dzięki
Pomysł ze schodami nie jest mój, podpatrzony na filmikach innych zawodników OCR. W końcu miałam okazję spróbować

Tomasz przykładu nie miałam, ale zawsze miałam adhd, mój ulubiony przedmiot w szkole to był wf z zajęć dodatkowych to karate, później jazda konna, do tego odkąd pamiętam lubiłam pobiegać. Do tego ja byłam takim typem co się z chłopakami włóczył, na rowerach z nimi jeździłam, w piłkę grałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Dziś z samego rana zwiedzanie okolicy. Tym razem pobiegłam w drugą stronę. Niestety trasa już nie taka fajna. Początek po leśnych ścieżkach, później ścieżka przy morzu gdzie było sporo piachu a następnie długi odcinek po nieutwardzonej drodze przez las, dostępnej dla samochodów. Droga fajna żeby trzymać stałe tempo i tętno, równa i płaska jednak dla mnie na długi bieg niestety nudna odbiłam w las, chwilę biegłam znowu po leśnych ścieżkach z korzeniami i szyszkami - tak jak lubię. Później ścieżka przeszła w szerszą, równą drogę. Po jakimś czasie musiałam zawróci w stronę domu. W drodze powrotnej nie chciałam znowu biec drogą, wybrałam jakaś ścieżkę która się skończyła i musiałam się przedzierać przez krzaki ostatecznie spory kawałek biegłam plażą.

Jednak na taki dłuższy bieg to tylko w przeciwnym kierunku, bo ścieżki bardziej wymagające i tereny ładniejsze. Zaliczyłam najdłuższy bieg od porodu Mogłabym w sumie tak cały dzień














Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-08-08 11:41:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Cudnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2580 Napisanych postów 5117 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78308
Viki, czasami biegając w takich terenach, jeszcze nieznanych kilometry uciekają zdecydowanie szybciej
Piękne tereny, gratuluję treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627490
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium