SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 673210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1351 Napisanych postów 1727 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 16493
I te zabawki mi się podobają. Wiem że drogi bo przeglądałem i chyba też kupię linę na metry bo najtaniej wychodzi.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23191 Napisanych postów 11616 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 361692
Fajny teren na tym niedzielnym biegu.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14522 Napisanych postów 21785 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619845
Ghorta zgadzam się, bardzo fajny teren, łąki w środku miasta. Kiedyś biegałam tam treningowo, ale teraz szkoda mi czasu na dojazd w weekend a w tygodniu korki ogromne.

Wrzucę jeszcze kilka innych fotek tego terenu













Wtorek - pół godziny biegu podczas zajęć Młodszej, w tym 5 krótkich przyspieszeń a na koniec 3x krótki, mocny podbieg. Po powrocie do domu jeszcze 15 minut spokojnego biegu.











Zmieniony przez - Viki w dniu 2025-02-26 21:20:25


Dzisiaj lekki trening. Najpierw 10 minut zwisy i podciąganie wg tego schematu






Nie mam chwytów wspinaczkowych, robiłam na drążku, ręczniku i na "ufo" (same palce).

Wrzucam podciąganie na ręczniku + zwis



?si=iZX9ZCZja6dNQfEL

I fajny filmiki który kiedyś mnie zainspirował



?si=GZSOyUu_f0-nzF_-



Później lekki trening nóg. Trochę zmęczone mam nogi, w sumie po zawodach nie było odpoczynku, wczorajsze podbiegi też czuję a w niedzielę zawody, dlatego nie chciałam przesadzić.


1a. Rdl jednonóż 15kg 2x8 na nogę
1b. Wspięcia na palce jednonóż 15kg 2x8 na nogę

2a. Swing 20kg 2x10
2b. Monster walk 2x15 na stronę
2c. Ab wheel 2x10
Zmieniony przez - Viki w dniu 2025-02-26 21:21:58

Zmieniony przez - Viki w dniu 2025-02-26 21:27:20
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787437
Łąki w środku miasta, idealny teren dla dewelopera


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2025-02-27 09:01:20
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14522 Napisanych postów 21785 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619845
Rion na szczęście jest to użytek ekologiczny obojęty ochroną i programem Natura 2000. Dodatkowo to teren podmokły. W lecie jak są trawy i trzciny na 2m to trzeba uważać żeby w bagno nie wpaść
...
Napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7058 Napisanych postów 63259 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 787437
Fajnie bo takie tereny trzeba chronić

Jeszcze tam las posadzić i będzie wypas.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14522 Napisanych postów 21785 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619845
Dzisiaj bieg w terenie, 30 minut spokojnie a później 10x100. Pierwsze 3 kiepsko bo nogi zabetonowane, później już było lepiej. Ogólnie całkiem dobrze poszedł ten trening.
Udało mi się do tej pory zrealizować wszystkie treningi z planu Jeszcze mi został jeden trening góry, albo zrobię go jutro i sobota wolne, albo jutro wolne a w sobotę góra. W niedzielę ostatni bieg w Lasku z cyklu GPK, tym razem 3,7km.






...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14522 Napisanych postów 21785 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619845
Piątek wolne.
Trochę podjadłam pączków i wyjątkowo nie mam dzisiaj zjazdu energetycznego, wręcz przeciwnie - trochę mnie nosi

Sprawdziłam Spartana i okazało się, że godziny krótszego dystansu bardziej mi pasują, szczególnie że dzieci też stratują. W związku z tym przepisałam się z 10km na 5km.

W tym sezonie tam gdzie tylko będzie wybór to biegam 5km
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14522 Napisanych postów 21785 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619845
Sobota - krótki rozruch biegowy przed jutrzejszym GPK, najpierw 2km spokojnie a później 3x100m na lekkim zbiegu. Całość zajęła 20 minut. W poprzednim sezonie fajnie sprawdził się taki rozruch przed zawodami, zobaczymy jak będzie teraz.

Później w planach były przeszkody na salce OCR, poszłam z Młodym ale go nie wpuścili bo za mały, więc wróciliśmy do domu i zrobiłam trening w domu.


1. Podchwyt
1/2/3, 1/2/3

2a. Wiosło jednorącz gumą 2x10
2b. Pompki na podwyższeniu 2x10

3a. Wyciskanie hantli stojąc 2x7,5kg 2x12
3b. Pullover 5kg 2x12

4a. Unoszenie hantli bokiem 1,25kg x10
4b. Unoszenie w pochyleniu 1,25kg x10

5a. Uginanie bicek 3,5kg 2x15
5b. Prostowanie zza głowy 5kg 2x15

Na koniec przeszkody.
Najpierw zabawy na grubej belce. Akurat na Spartanie drążki są grubsze niż na innych biegach OCR. Niestety podczas ćwiczeń okazało się, że mam dodatkowe utrudnienie bo ta belka obracała się podczas ćwiczeń, więc prawie jak drążek obrotowy
Później kołkownica. Bywało lepiej, ale i tak nie jest źle.



?si=-FW55-m80H8olkP2



?si=TWleokGRdkcmBDY0


Tym sposobem w końcu udało mi się zrealizować cały plan tygodniowy
Jutro zawody - GPK w Lasku, dystans 3,7km. Indywidualnie nie mam o co walczyć, bo zaliczę tylko 3 z 5 biegów, na dodatek dwa na dystansie 11km a jeden na 3km przez co nie będę brana pod uwagę w klasyfikacji generalnej.
Biegnę przede wszystkim po punkty dla drużyny bo walczymy o 3 miejsce drużynowo


Kolejna porcja dla dzieci zrobiona i już połowy nie ma, za szybko znikają




Zmieniony przez - Viki w dniu 2025-03-01 20:04:43

Zmieniony przez - Viki w dniu 2025-03-01 20:05:27
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13804 Napisanych postów 23343 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636485
Po tych paczkach to będziesz miała siłę biec;)
Albo za ciężko będzie….:)
Ale wyglądają tak że jednego bym chętnie sama zjadła!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

electro
Polecane artykuły