SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 508837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Viki

Ania ja akurat lubię robić mix z różnej mąki. Daje jajko, szczyptę soli, trochę wody (im więcej tym więcej mąki trzeba dać) i do tego łyżka pszennej, łyżka z amarantusa, 1-2 łyżki jaglanej i reszta to owsiana. Lubimy grube kluchy więc robię dosyć gęste, wlewam to na gotującą się zupę, chwilkę gotuje, dosłownie kilka minut i już Jak jest rzadsze ciasto i głównie mąka pszenna to wychodzą bardziej delikatne, im gęstsze i więcej owsianej tym grubsze.

dzięki, spróbuje w weekend
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Viki, a Ty znowu latasz.
Znaleźć Cie ciężko, przed zmianą działu uprzedzaj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607839
Paawo powiadomki przychodzą niezależnie od tego w którym dziale jestem

Dziś dnt, cały dzień w pracy a później do zmroku z Młodym na placu zabaw. Samopoczucie lepsze, ale dziś jeszcze bez treningu, jutro w planie bieganie po Lasku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607839
Fighter z racji tego że już ze 2-3 tygodnie jest piękna pogoda to ... mam dość placu zabaw

W każdym razie jestem, żyje, nawet coś się dziś poruszałam ale niedoczas mam. Wypiski uzupełnienie pewnie po weekendzie, bo z telefonu nie lubię, muszę też filmy zgrać.

Ogólnie brak czasu spowodowany tym razem zbliżającymi się urodzinami Młodego. Znowu mnie czeka zabawa z tortem, ale to za 2 tygodnie. Młody już jest na tyle duży, że Mama ma w końcu pretekst, żeby ożywić dom jakimś zwierzakiem Mój mąż oczywiście był na nie, ale w końcu udało się go przekonać i trzeba szybko korzystać z okazji, żeby się nie rozmyślił
Póki co przywiózł graty z garażu Jutro jedziemy po lokatorów. Tak, lokatorów a nie lokatora, bo to zwierzątka stadne i muszę być przynajmniej dwa







Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-10-25 21:08:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Moja Żonka trąbi mi od roku że chce kota...
Ale mi szkoda zwierzaka, jeszcze wkręci się w trenażer
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Chomiki?
Chomiki fajna sprawa dla malucha. Jak się znudzą to można do łazienki przesiedlić, a jak umrą to wystarczy jeden dołek wykopać
No i na trenażerze trenują

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chomiki nierozłączki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607839
Dampaz zwierzak to super sprawa, ale też mega obowiązek. Pies czy kot fajny, niestety czasem jest problem jak się chce gdzieś na wakacje wyjechać. Za kotami nie przepadam

Szajba, Paawo chomik to akurat samotnik, towarzystwa nie potrzebuje. A klatka 120cm to trochę za duża dla takiego maleństwa, zgubił by się i spokojnie by przeszedł między prętami.
Poza tym zwierzak dla Mamy nie dla dziecka Urodziny Młodego to pretekst. Ale Młody się cieszy
Wracamy do tego co już było i co znamy. Jak wszystko dobrze pójdzie to jutro będą fotki.

Fighter na psa jeszcze za mały, sam z nim nie wyjdzie a poza tym z psem jest problem jak trzeba gdzieś wyjechać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium