SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 510143

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12204 Napisanych postów 22059 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627720
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
Paatik moje nogi nie są gotowe na taki wysiłek

Szajba to dwa różne ćwiczenia
Najpierw normalne wejścia, oczywiście z zejściem po każdym powtórzeniu, Ruch zaczyna się i kończy na podłodze.
Natomiast drugie ćwiczenie "zejścia" zaczyna się i kończy stojąc na stołku. Czytałam że to ćwiczenie wzmacnia nogi pod kątem zbiegów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
13.01 środa

Bez treningu ale i tak ciężki dzień, byłam z dwójką na szczepieniu. Starszy odstawił taki cyrk że wstyd.

Lekarka po obejrzeniu wyników Małej zaleciła całkowite odstawienie mojego mleka więc od dziś jesteśmy na samym mm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
Skądś to znam, parę dni temu żona poszło z synem do okulisty, cyrk i jazda bo nie dał sobie oczu do badania zakropić

Czas i kasa w plecy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
Rion współczuję. U nas był cyrk, Młody uciekał po całym gabinecie, chował się za parawanem, w końcu trzeba było go wziąć siłą, to kopał pielęgniarkę i potargał jej rajtki. Nie wiem co w niego wstąpiło, poprzednim razem był grzeczny. No dramat. Dobrze że mamy już spokój ze szczepieniami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
No niestety tak jest czasem z dziećmi i jak ktoś w życiu przeżył kilka takich akcji jest bardziej wyrozumiały

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5939 Napisanych postów 9100 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346011
Dobrze że teraz lekarze,pielęgniarki inaczej reagują na takie sytuacje ( w większości ) ,bo 30-40 lat temu to było ,aż szkoda gadać ,było sporo spięć i kłótni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
Teraz też różnie na to patrzą, ale u nas akurat tyle dobrze, że nas znają w przychodni i nigdy wcześniej problemu nie było. Miesiąc temu byliśmy i ok, ale później Młodego ręką bolała i trochę spuchła więc może się zraził.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
14.01 czwartek

Przed południem udało się porozciągać bioderka i przywodziciele. Do tego trening na brzuch:
- plank + plank bokiem
- kółko z kolan
- przyciaganie nóg na piłce

Po południu krótki spacer, w końcu jest zima i aż się chce wyjść z domu







Wieczorem wpadł marszobieg Nie mogłam przegapić takiej okazji, nie wiadomo jak długo śnieg będzie więc trzeba było korzystać. Kocham biegać po śniegu. Od razy samopoczucie milion razy lepsze. Głowa potrzebowała takie relaksu
Schemat 3 min. trucht/2 min. marsz. Tempo żółwia Na pewno nie pomagało podłoże - momentami bardzo ślisko (wyjeżdzone sankami, nie posypane), momentami głęboki śnieg.












Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-01-15 11:49:24

Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-01-15 11:50:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6515 Napisanych postów 62316 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777876
No proszę pani jak kółko z kolan szarpniesz to nie jest źle


Zmieniony przez - rion10 w dniu 2021-01-15 11:52:36
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium