SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 508305

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
Paatik zarówno osoby z rodziny, np. siostra męża, wcale nie stara jak i niektóre moje znajome. Dobrze, że tym razem nie muszę wysłuchiwać rad, co mnie czeka i jak postępować z dzieckiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627607
Nie sądziłam, ze to się jeszcze spotyka - a wśród młodszych to zupełnie...
Dla mnie to takie tabu jest... nawet mojej Mamie nie przyszło do głowy w czasie mojej ciąży.
Nie dziwię się ze się wk..asz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Jak sobie przypomnę salę porodową i co chwilę zmieniające się głowy zaglądające w krok i badanie rozwarcia, to przy tym głaskanie brzucha to pikuś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
Tsu w sumie takie działanie na sali porodowej jest normalne i konieczne, natomiast głaskanie brzucha to fanaberia niektórych osób, zupełnie niepotrzebna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627607
Na sali porodowej po 3 miesiącach leżenia na patologii to już miałam w tej kwestii kompletna znieczulicę....
Brzucha sobie nie wyobrażam tykac!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
Ja po przejściach jakie miałam mieszkając w UK też się nabawiłam pewnej znieczulicy w tym temacie
Natomiast brzuch to tylko Młody może sobie głaskać, to akurat jest fajne dopóki nie zaczyna zadawać "trudnych" pytań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
Moja szwagierka pyta czy chcemy dotknąć, zresztą sam mam dość dużą potrzebę "intymności" i przestrzeni prywatnej, i bez zapytania nawet bym się nie odważył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
A tu widzę że nic się nie zmienia, cały czas aktywnie

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Viki, miałam tak samo, ogólnie brzydzą mnie ludzie i ich niedomyte ręce także na wszystkie próby dotyku reagowałam dość nie uprzejmie. Potem było gorzej, miałam wcześniaka i bardzo agresywnie reagowałam gdy ludzie próbowali mi go głaskać po głowie, dotykać albo wrzucali pieniądze do wózka (szkocki zwyczaj)... Mam coś w rodzaju syndromu Monk'a i wysoki próg obrzydliwości

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
Fighter takie podejście rozumiem, ludzie są różni, jednym pasuje innym nie.

Julietta mnie nie tyle obrzydza co poprostu nie lubię, ja muszę mieć przestrzeń i dystans. Dodatkowo często mam wrażenie że mniej traktują jak inkubator, nie ma mnie jest tylko brzuch.

Dampaz w moim przypadku adhd jest nieuleczalne a poza tym dużo lepiej się czuję jak ćwiczę, nic mnie nie boli. No i nogę trzeba aktywnie rehabilitować


22.08 sobota

Kilka godzin w pracy więc coś się poruszałam a tak to 3h w aucie i raczej lenistwo. Treningu brak. Planowałam spacer wieczorem ale mąż mi plany pokrzyżował. Ledwo dobiłam do 10 tys. kroków.
Po piątkowym treningu mega zakwasy w nogach, a dokładnie w czwórkach i odwodzicielach, pewnie po gumie.
Barki też czułam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium