SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Fighter dzięki


7.10 poniedziałek

Tydzień lenistwa za mną. Chciałam w tym tygodniu wrócić do treningu siłowego nóg, bo od biegania i przeszkód jeszcze odpoczywam. Niestety jakieś choróbsko mnie bierze Dziś odpoczywam, bo czeka mnie ciężki tydzień, sporo spraw do załatwienia. Jak sie poczuje lepiej to coś poćwiczę, ale nic na siłę.

W kwestii diety to jest ostatnio dramat. Niestety brak czasu, brak siły na przygotowanie i ogólnie brak apetytu. I jeszcze mąż upiekł ciasto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
Gratulacje !
Kuruj się fifarafa nadchodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Jakue te ciasto?

Jeszcze raz gratki
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627490
Jedz ciasto, jedz - na pewno smaczne jest:) Tak z 1kg mogłabyś dobrać - wstyd, żebyś wiatr robiła sztangą 27.5kg.
30kg brzmi dumniej:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345942
Viki GRATULACJE
miło popatrzeć na zdjęcia ,poczytać relację ,aż chce się samemu wznieść na wyżyny i dosięgnąć " nieba "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Wycwiel dzięki Mam nadzieję, że szybko odpuści bo juz mi sie nudzi, poćwiczyłabym coś

Dampaz dzięki
Ciasto orzechowe, pyszne. Duuuużo mielonych orzechów. Niewiele juz zostało




Paatik póki co to trzeba ciasto ograniczać, bo jest lekko powyżej 60kg A wiatr to tylko w MC, bo w przysiadzie to nie wiem czy wstane chociaż raz

Jawor dziekuje
I zawsze namawiam każdego, żeby spróbował takiego biegu, fajna zabawa


A póki nie ćwicze, to się udzielam artystycznie Piknik rodzinny będzie w tym tygodniu w przedszkolu, różne konkursy więc trzeba się wykazać
Jesienny wianek i ziemniaczana postać z bajki:









Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-10-07 20:21:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Ciasto orzechowe , smacznie wyglada :) , szkoda że ja uczulony :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Ciasto pycha, niestety juz sie skończyło. Ale dzis odkryłam coś innego, równie pysznego....


8.10 wtorek

Nic specjalnego. Samopoczucie nadal trochę kiepskie. Cały dzień w pracy a wieczorem na próbę robiłam świderki i kwiatki z ziemniaków, żeby jutro nie mieć problemów

Dieta nieliczona, ale mniej więcej podobny schemat jak przed zawodami, tyle tylko że ilości większe

Suple

- Szelazo SR,
- wit. C
- AllNutrition Omega 3 Strong
- SFD wit. D3 + K2
- wapń
- SFD Vita-min Complex Sport
- chrom
- AllNutrition Sleep Pro
- magnez
- AllNutrition Flex



9.10 środa

Totalny brak czasu. Nadal bez treningu i tak chyba zostanie do końca tygodnia :( Samopoczucie już lepsze, więc chętnie bym coś poćwiczyła, no ale nie ma kiedy. Dziś dokończyłam dekoracje i zrobiłam "ziemniaczane" ciastka - z mąki ziemniaczanej. Wyszły mega Na weekend mam zamiar tez zrobić, ale trochę zmodyfikuje przepis

Dieta dziś rozjechana, rano koktajl, później jakiś owoc i dopiero wieczorem obiad, no nie było kiedy zjeść.
Zaliczona tez wizyta u fizjo, gorzej się teraz czuję niż przed

Tym się dziś zajmowałam przez cały dzień - jesienne wazony i ciastka









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Otwieraj sklepik z ciasteczkami albo kafejkę. Poważnie.

ps. Szkoda, że nie zjesz tych jeżyków, bo jeże są pod ochrona i nie można nawet dotykać.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Pewnie smakują jak wyglądają !
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium