SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Hesia niektóre kwestie poruszane w książce nie dotyczą tylko osób wytrenowanych a każdej kobiety niezależnie od tego czy trenuje czy nie. Wielu osobom brakuje podstawowej wiedzy na temat fizjologii, dlatego uważam że warto przeczytać i wiedzieć pewne rzeczy. Tak jak już napisałam książka porusza wiele tematów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1801 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73495
Podium jest, jest o co walczyć w kolejnych biegach.
A legginsy super wyglądają.

Jaki tytuł tej książki bo coś się pogubiłam...

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627485
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Trzeba szybko biegać na wszystkich trzech dystansach żeby mieć jak najmniej straty do zwycięzców. Im mniejsza strata tym więcej punktów

A książka to


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1801 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73495
O dzięki, może obczaje skoro tak zachwalacie.

Ja kilka dni przed @ jestem słaba. I fizycznie i mentalnie. Tak było przy treningach siłowych i przy bieganiu również.


Zmieniony przez - nadine 21 w dniu 2021-12-13 18:32:16

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Ja też tak mam, tydzień przed @ brakuje siły. A dodatkowo często mam objawy jak przy przeziębieniu.

Wczoraj akurat przeczytałam rozdział o nawodnieniu i tam autorka wspomina o różnych badaniach które sama robiła na różnych grupach sportowców. A na końcu książki do każdego rozdziału jest wykaz źródeł więc nie są to wymyślone teorie. Oczywiście badania można interpretować na różne sposoby i wyciągać pasujące nam wnioski Kiedyś czytałam artykuł Tadeusza Sowińskiego właśnie na temat tego jak różne wnioski można wyciągnąć z tych samych badań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
13.12 poniedziałek

Lekki trening góry.
Rozgrzewka, w tym narciarz 2x20

1. Nachwyt 2x2 + 2x1
2a. Wiosło gumą 2x50
2b. Unoszenie kolan w zwisie 2x30

I tyle. Jeszcze coś tam chciałam z gumą na barki zrobić i jakieś rozciągnie klatki (rozpietki/pullover) ale czasu brakło, myślałam że zrobię popołudniu/wieczorem jednak ciągle coś i w końcu nie zrobiłam. Inna sprawa że samopoczucie nadal kiepskie.



14.12 wtorek

Krótki, spokojny bieg regeneracyjny.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
I jeszcze takie info z ostatniej chwili odnośnie GPK
Nasza drużyna po drugim etapie nadal prowadzi i powoli powiększa przewagę Z pewnych źródeł wiemy, że drużyna z szóstego miejsca postawiła sobie za cel pokonanie naszej, angażując osoby które do tej pory niegdy w GPK nie biegały. A jest to drużna bardzo liczna mająca świetnych zawodników. Także zapowiada się ostra walka trzeba będzie jeszcze szybciej biegać, bo każdy punkt będzie miał znaczenie.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Dyskutowałam na temat butów z kolcami i innych patentów ze znajomymi. Ogólnie z nakładek/kolców jedynie kilka osób jest zadowolonych, większość ma jednak kiepskie doświadczenia. W górach ok, ale na szybkie bieganie w lasku nie bardzo.
Koleżanka podrzuciła coś takiego Plus taki, że autorzy testowali pomysł właśnie na trasach GPK w lasku (choć osiągany czas nie powala i zastanawiam się czy da się w tym biegać szybciej ). Natomiast jak przeczytałam w relacji, rozwiązanie ok na zmrożony śnieg i lód, natomiast na śniegu i błocie nie sprawdziło się. Będę się dalej zagłębiać w temat

https://krzyworaczka.pl/diy-buty-z-kolcami-do-biegania-po-lodzie



15.12 środa

Dziś miałam w planach poćwiczenie na placu z drążkami, ale żłobek zamknęli więc nie wyszłam z domu. Generalnie bałagan totalny, jest info ze żłobka że zamknięty bo kwarantanna, ale nie jestem w stanie nigdzie się dowiedzieć czy Mała miała kontakt i kiedy i czy jest na kwarantannie i jak długo

Ostatecznie trening w domu.
Najpierw próby do konkursu, niestety wyszło mniej powtórzeń niż poprzednio. Zupełnie mi nie podchodzi ta pozycja w pompkach damskich.

Później trochę zabawy na przeszkodach.
1. Zmiany rąk na kulkach 3x10
2. Podciąganie z kippingu 4x, 5x
3. Unoszenie nóg na drążku 4x4
4. Kołkownica

Ogólnie duży progres. Zmiany rąk robiłam zawsze po 4x, teraz na luzie 10x Kołkownica też lepiej, pamiętam jaki miałam problem żeby zacząć z szerszego rozstawu a dzisiaj bez problemu. Nie wiem czy to kwestią ostatnich treningów czy luźniejszego tygodnia, ale jest dobrze



?feature=share


A po południu jeszcze zrobiłam brzuch, w przerwach ćwiczenia na równowagę.
1. Ab wheel max w 2 minuty (35x)
2. Nożyce w leżeniu 10x
3. Dead bug 12x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22600 Napisanych postów 11141 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356219
Możesz jeszcze kolce lekkoatletyczne dla sprinterów obadać, na lód będą ok. No, ale na błoto czy na zbiegi to już się nie nadadzą, bo to but do biegania ze śródstopia i raczej po płaskim. Za to cena sporo niższa niż Icebugi, bo idzie kupić poniżej 250 zł.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium