SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 511239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5128 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78452
Viki, cały czas aktywnie Super!
I jeszcze za "krukowate" się wzięłaś
Podziwiam zaangażowania jesteś przykładem, że chcieć, znaczy móc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12213 Napisanych postów 22072 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627806
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2595 Napisanych postów 5128 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78452
Dziękuję Patik! Żyję, trenuję i cały czas Was czytam, obserwuję i kibicuję
Nie ma dnia bez SFD, tych wszystkich dzienników, motywacji i zdjęć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607890
O, jesteś Właśnie ostatnio napisałam, że coś Cię nie widać na forum. Dobrze że wszystko w porządku.

U mnie aktywnie bo forma sama się nie zrobi, a zawody coraz bliżej
Zapisałam się na Barbarian Race formuła Pain, czyli ponad 20km z dwukrotnym podejściem na Czantorię i najtrudniejszymi przeszkodami w PL. Na zwykłym do tej pory miałam zawsze godzinę kar czasowych więc dobrze byłoby na dłuższym dystansie nie uzbierać 2x tyle Czasu mało, bo po raz pierwszy zawodu w Ustroniu zamiast kończyć sezon we wrześniu to otwierają cały cykl w kwietniu. Oby pogoda była znośna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607890
25.11 czwartek

Rano krótki bieg regeneracyjny. Mróz rano był.
Bieg w założeniu na płaskim i w S1. U mnie teren względnie płaski, więcej wyszło S2 ale i tak jest progres, to jest najniższe średnie tętno jakie do tej pory miałam podczas biegania. I jak na mnie to sporo S1 a tempo wcale nie wyszło jakieś bardzo wolne.

Poza tym miałam spacer farmera z paczkomatu - z przesyłką 20 kg Jak typowa blondynka ucieszyłam się, że takie przesyłki mają darmową dostawę do paczkomatu a dopiero po fakcie dotarło, że to 20kg muszę później przytargać do domu trzeba było barć kuriera
Wieczorem idę na przeszkody, może uda się popróbować drabinkę i latającego.












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607890
Zapomniałam dopisać, że to był pierwszy bieg z nowym pasem. Czuję różnicę, ten nowy lepiej przylega, poprzedni był luźniejszy.

Dziś 3h przed zajęciami zadzwonili, że nikt więcej się nie zapisała i zostają odwołane. Mimo to pojechałam poćwiczyć we własnym zakresie, bez trenera. Plus taki że cała sala dla mnie i mogłam robić co chciałam Minus, że nie było nikogo kto by mnie łapał, asekurował, pilnował, ratował itp. Czyli musiałam walczyć z głową i strachem podwójnie.

Filmiki wrzucę jutro jak ogarnę, ale patrzcie na to!
To jest efekt warsztatów na początku listopada z czołową zawodniczką OCR
Jedno magiczne ćwiczenie na odblokowanie głowy, jedna rada która zapadła w pamięć i pierwszy raz w życiu, sama, na pustej sali, bez nikogo kto by mnie ratował...




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2634 Napisanych postów 6701 Wiek 49 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 133421
CO MAM NAKLIKAC ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12213 Napisanych postów 22072 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627806
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607890
Kebul tak samo reaguje jak widze Twoje wygibasy, zazdroszczę mobilności

Paatik do tv mnie nie ciągnie, ale perspektywa braku kary czasowej na tej przeszkodzie jest bardzo kusząca

Wczoraj ćwiczyłam też inne elementy, w tym latającego. Z lataniem nie jest tak dobrze jak z drabiną, ale powoli sobie cwiczę. Postaram sie wrzucić filmiki jak ogranę, bo niedoczas mam.


26.11 piątek

Bieg w terenie i podbiegi.
Najpierw spokojnie niecałe 20 minut, poźniej 2 minuty szybciej. Następnie rozgrzewka, w tym ćwiczenia, podbieg 30 sek i 2x20sek skip a na podbiegu. Później 8x10 sekund podbieg na długich przerwach. Biegałam na górce niedaleko domu, mniej stroma od tej w bike parku, ale za to prędkość większa i mam wrażenie, że lepiej w pośladki weszło Teoretycznie wg książki podbieg powinien być bardzo stromy, ale na tym łagodniejszym jakos lepiej, wcale nie łatwiej.
Pogoda koszmarna, leje i zimno więc poszłam za ciosem i pobiegałam zaraz po odstawieniu Młodego do przedszkola, bo drugi raz z domu już bym nie wyszła
Bieg z dwoma zagarkami, Garmin i starty, prosty Polar bez pomiaru wysokości. Oba mierzą tętno z nadgarstka i oba mogą się łączyć z pasem, ale wygląda na to, że jeden się połączył a drugi nie, bo wskazania są różne, a z pasa byłby te same. W każdym razie tylko tętno z Polara odzwierciedla to co robiłam na treningu. Jeśli Garmin mierzył z nadgarstka to jest dobry dowód, że taki pomiar, szczególnie jesień/zima, jest mało dokładny.

Jutro bez biegania a w niedziele planuje dłuższy bieg. Oby sie udało w terenie, bo nie wiem o której mąż wróci, a 1:40 biegania po mieście wieczorem trochę mnie zniechęca.
Poza tym tak teraz będzie wyglądał mój tydzień, jesli chodzi o treningi biegowe. 1x dłuższy bieg, 1x bieg + przebieżki, 1x bieg + podbiegi (tu możliwe że będe robic na zmianę, co drugi tydzień siła biegowa od trenereki), 1x krótki regeneracyjny po płaskim i 1x spokojne bieganie.









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
A Polar na której miałaś ręce? Bo jak kiedyś porównywałam dwa różne garminy to ten na prawej miał zupełnie nieadekwatne wskazania tętna i się okazało, że te diody do mierzenia są niesymetryczne, tzn. musiałabym nosząc na prawej założyć zegarek do góry nogami, żeby były ustawione tak, jak na lewej. Ale nie udało mi się znaleźć na ten temat żadnych informacji w internecie. Chociaż u mnie ten wykres tętna był zupełnie absurdalny, a u Ciebie wygląda normalnie, tylko jakby z innego treningu ;)


Zmieniony przez - Hesia w dniu 2021-11-26 14:59:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium