SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 509070

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
A ja dopiero wczoraj wieczorem zauważyłam, że coś jest nie tak z Garminem.. fakt, lubię sobie zerknąć na podsumowanie dnia albo bilans kcal. ale jak nie ma, to trudno..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Świat cyferek uzależnia. Wiem po sobie. Dla mnie jazda rowerem bez patrzenia ile watów kręcę to chyba już niemożliwe...

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
ale całe szczęście jedyne ograniczenie to zaprogramowanie jakiegoś wymyślnego treningu, którego nie da się zrobić z poziomu zegarka, a że większość się da, zobaczyć można później w stravie to nie ma biedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607841
Kabo nie znasz się ludzie nie wiedzą czy spali i jak spali, czy są nawodnieni, ile kcal spalili. I inne parametry które zegarki pokazują ja nawet widziałam pytania czy można w tej sytuacji składać reklamacje albo pozew... i to całkiem na serio Mnie to akurat bawi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
kabo9
ale całe szczęście jedyne ograniczenie to zaprogramowanie jakiegoś wymyślnego treningu, którego nie da się zrobić z poziomu zegarka, a że większość się da, zobaczyć można później w stravie to nie ma biedy


Właśnie dzis taki mam..

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Viki
Kabo nie znasz się ludzie nie wiedzą czy spali i jak spali, czy są nawodnieni, ile kcal spalili. I inne parametry które zegarki pokazują ja nawet widziałam pytania czy można w tej sytuacji składać reklamacje albo pozew... i to całkiem na serio Mnie to akurat bawi

W różne cuda ludzie wierzą i różnym przedmiotom życie zawierzają.
Znam takich którzy wierzą że ich bozia stworzyła i jak będą się z bliźnich naśmiewać to pójdą do piekła
3

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607841
Każdy wierzy w to co chce

24.07 piątek

Dziś bez treningu, ale trochę chodzenia było. Na zegarku 1300 kroków. Przed praca mąż podrzucił nas na plac zabaw i wrócić musiałam już sama, także dłuższy kawałek wyszedł. Staram się coraz bardziej obciążać nogę a coraz mniej łapy, jednak bez kul nie zrobię nawet kroczka.
Nudzi mi się i mam już dość siedzenia w domu. Znowu nam dziś przepadły zajęcia Młodego, bo nie miał nas kto zawieźć

Edit: zapomniałam dodać, że pod koniec w drodze powrotnej z placu łapały mnie lekkie skurcze w prawej czwórce, słaba ta noga starsznie, trzeba zacząć ją wzmacniać i używać


Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-07-24 20:43:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Paatik
Ja wierze ze to znak od niebios i trzeba lenia kontynuować:)

Ja z kolei bardziej skłaniam się ku temu iż to znak z głowy pochodzący
A że "mądrej głowie dość po słowie", lenia kontynuowałbym
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
nie znam się na ortopedii, ale ja po wstawieniu endo miałem zalecenie od razu obciążać nogę, czyli kule tylko do lekkiego odciążenia
to chyba też pomogło w odstawieniu całkowitym kul, bo w ogóle nie chodziłem z nogą w górze a kulami można było regulować stopień odciążenia
no i ręce tak nie dostawały ,
później jak odstawiałem to najpierw jedną kulę a dopiero na końcu obydwie
taki hint, może coś skorzystasz ;)


Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2020-07-25 13:22:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium