
...
Viki gratuluję, no i ta radość - bezcenna
"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn
https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html
...
kołkownicy wiszącej nie robiłem, robiłem tylko na ścianie
Jak wrażenia?
Jak wrażenia?...
Dampaz dopiero się uczę takiego podejścia
Jeszcze kilka miesięcy temu robiłam plan na 100% bez względu na wszystko, ale to do niczego dobrego nie prowadzi, a zamiast progresu był regres
Wszyscy trenerzy mi tłuką do głowy, że regeneracja jest najważniejsza, staram się słuchać.
Nadinka dziękuje
Napisz co tam u Ciebie, jakies nowe życiówki?
Fighter trudniej niż na ścianie, mniej stabilni, rusza się na wszystkie strony. Uczy dokładności, kołki trzeba wsadzać głęboko, bo pod ciężarem się lekko przechyla i kołek może się wysunąć. Na zawodach są kołkownice poziomie, czasem ruchome, czasem stabilne, nigdy nie są przy ścianie dzięki czemu mozna albo iść "bokiem" (jak przy ścianie) albo przodem (ręce wtedy idą na zmianę do przodu). Tej drugiej wersji nie mam gdzie ćwiczyć na razie a podobno łatwiejsza i szybsza.
A tak poza tym, waga dziś 59,1 więc jest bardzo dobrze
Jeszcze kilka miesięcy temu robiłam plan na 100% bez względu na wszystko, ale to do niczego dobrego nie prowadzi, a zamiast progresu był regres
Wszyscy trenerzy mi tłuką do głowy, że regeneracja jest najważniejsza, staram się słuchać.
Nadinka dziękuje
Napisz co tam u Ciebie, jakies nowe życiówki?
Fighter trudniej niż na ścianie, mniej stabilni, rusza się na wszystkie strony. Uczy dokładności, kołki trzeba wsadzać głęboko, bo pod ciężarem się lekko przechyla i kołek może się wysunąć. Na zawodach są kołkownice poziomie, czasem ruchome, czasem stabilne, nigdy nie są przy ścianie dzięki czemu mozna albo iść "bokiem" (jak przy ścianie) albo przodem (ręce wtedy idą na zmianę do przodu). Tej drugiej wersji nie mam gdzie ćwiczyć na razie a podobno łatwiejsza i szybsza.
A tak poza tym, waga dziś 59,1 więc jest bardzo dobrze

1
...
3.08 sobota
Trening
Jak zwykle zabawa na przeszkodach czyli zajęcia ocr combo. Mam juz tak zajechane dłonie, że mnie cały czas pieką, nie mogę pięści zacisnąć i czego bym nie dotknęła to boli
Skóra na wykończeniu
Po treningu:
- podciąganie podchwyt z wolnym opuszczaniem i zatrzymaniem 1/2/3, 1/2/3
To ostatnie powtórzenie słabe, bo nie było pełnego zwisu.
- brzuch
* przyciąganie kolan do brzucha siedząc 2x15
* przyciąganie kolan leżąc 3x10
* 2 obwody: 15 sekund spięcie w leżeniu, 15x spięcia, 10 sek nogi nad podłogą, 10x unoszenie nóg.
Dieta bez zmian
Trening
Jak zwykle zabawa na przeszkodach czyli zajęcia ocr combo. Mam juz tak zajechane dłonie, że mnie cały czas pieką, nie mogę pięści zacisnąć i czego bym nie dotknęła to boli
Skóra na wykończeniu
Po treningu:
- podciąganie podchwyt z wolnym opuszczaniem i zatrzymaniem 1/2/3, 1/2/3
To ostatnie powtórzenie słabe, bo nie było pełnego zwisu.
- brzuch
* przyciąganie kolan do brzucha siedząc 2x15
* przyciąganie kolan leżąc 3x10
* 2 obwody: 15 sekund spięcie w leżeniu, 15x spięcia, 10 sek nogi nad podłogą, 10x unoszenie nóg.
Dieta bez zmian

...
Bo to się fajnie ogląda:) na szczęście jak człowiek spróbuje i zobaczy jak ciężko idzie - to wraca grzecznie do oglądania. W tym przypadku człowiek to ja, Ty możesz mieć inaczej, czego życzę :)
...
Dampaz polecam kiedyś spróbować treningu na przeszkodach, a przede wszystkim namawiam na start w jakimś biegu, bo to jest fajne doświadczenie. Tylko ostrzegam - potrafi wciągnąć i uzależnić
Ja pamiętam pierwszy bieg - panika na ścinkach 3-4m, opory przed błotem i bagnem, strach przed ciemnymi, wąskimi przejściami. A teraz idę jak czołg, prosto przed siebie, nie wazne czy błoto, krzaki, pokrzywy, bagno
Kilka przeszkód nadal wywołuje strach, ale progres ogromny
Paatik najważniejsza technika i trochę siły. Jak się opanuje podstawy to wszystko staje się łatwe
Ja pamiętam pierwszy bieg - panika na ścinkach 3-4m, opory przed błotem i bagnem, strach przed ciemnymi, wąskimi przejściami. A teraz idę jak czołg, prosto przed siebie, nie wazne czy błoto, krzaki, pokrzywy, bagno
Kilka przeszkód nadal wywołuje strach, ale progres ogromny
Paatik najważniejsza technika i trochę siły. Jak się opanuje podstawy to wszystko staje się łatwe

...
Dziś zrobiłam zaległy trening z piątku. To był świetny pomysł, żeby wtedy odpuścić. Dzisiaj miałam siłę więc wyszedł naprawdę dobry trening
Niestety chwilowo nie mam dostępu do wykresów i komputera. Jestem u babci, wracam we wtorek.
W każdym razie najpierw zrobiłam 3x1km, mocno ale nie w trupa
Czasy jakoś 4:44, 4:34 i 4:24 nie pamiętam dokładnie. Fajnie że każdy szybciej, dodatkowo spokojne ale żywe początki i przyspieszenie na koniec. Jest progres
Później 6x400m
I tu super wyszło
Wg tabelki powinnam biegać te odcinki w czasie 1:39-1:42 a mi wyszło 1:36-1:37 a w ostatnim ogień i 1:34 na zmęczeniu
Jestem zadowolona, choć nie lubię tych szybkich treningów
Ja mogę długo ale powoli
Bardziej mnie ciągnie w stronę górskich ultra niż bicia życiówek na 5 czy 10km.
Dziś śniadanie wg założeń, a później grill więc miska nietrzymana. Jutro już będzie zgodnie z planem. A owocki będą prosta z krzaka
Niestety nie mogę dodać zdjęć z telefonu
Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-08-05 05:41:49
Niestety chwilowo nie mam dostępu do wykresów i komputera. Jestem u babci, wracam we wtorek.
W każdym razie najpierw zrobiłam 3x1km, mocno ale nie w trupa
Czasy jakoś 4:44, 4:34 i 4:24 nie pamiętam dokładnie. Fajnie że każdy szybciej, dodatkowo spokojne ale żywe początki i przyspieszenie na koniec. Jest progres
Później 6x400m
I tu super wyszło
Wg tabelki powinnam biegać te odcinki w czasie 1:39-1:42 a mi wyszło 1:36-1:37 a w ostatnim ogień i 1:34 na zmęczeniu
Jestem zadowolona, choć nie lubię tych szybkich treningów
Ja mogę długo ale powoli
Bardziej mnie ciągnie w stronę górskich ultra niż bicia życiówek na 5 czy 10km.
Dziś śniadanie wg założeń, a później grill więc miska nietrzymana. Jutro już będzie zgodnie z planem. A owocki będą prosta z krzaka
Niestety nie mogę dodać zdjęć z telefonu
Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-08-05 05:41:49
2
...
Dziś trening siłowy na drążkach. Zaległe wypiski wrzucę pewnie jutro lub w środę jak wrócę do domu, bo z telefonu ciężko się pisze 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- 82
- 83
- 84
- 85
- 86
- 87
- 88
- 89
- 90
- 91
- 92
- 93
- 94
- 95
- 96
- 97
- 98
- 99
- 100
- 101
- 102
- 103
- 104
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 118
- 119
- 120
- 121
- 122
- 123
- 124
- 125
- 126
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- 132
- 133
- 134
- 135
- 136
- 137
- 138
- 139
- 140
- 141
- 142
- 143
- 144
- 145
- 146
- 147
- 148
- 149
- 150
- 151
- 152
- 153
- 154
- 155
- 156
- 157
- 158
- 159
- 160
- 161
- 162
- 163
- 164
- 165
- 166
- 167
- 168
- 169
- 170
- 171
- 172
- 173
- 174
- 175
- 176
- 177
- 178
- 179
- 180
- 181
- 182
- 183
- 184
- 185
- 186
- 187
- 188
- 189
- 190
- 191
- 192
- 193
- 194
- 195
- 196
- 197
- 198
- 199
- 200
- 201
- 202
- 203
- 204
- 205
- 206
- 207
- 208
- 209
- 210
- 211
- 212
- 213
- 214
- 215
- 216
- 217
- 218
- 219
- 220
- 221
- 222
- 223
- 224
- 225
- 226
- 227
- 228
- 229
- 230
- 231
- 232
- 233
- 234
- 235
- 236
- 237
- 238
- 239
- 240
- 241
- 242
- 243
- 244
- 245
- 246
- 247
- 248
- 249
- 250
- 251
- 252
- 253
- 254
- 255
- 256
- 257
- 258
- 259
- 260
- 261
- 262
- 263
- 264
- 265
- 266
- 267
- 268
- 269
- 270
- 271
- 272
- 273
- 274
- 275
- 276
- 277
- 278
- 279
- 280
- 281
- 282
- 283
- 284
- 285
- 286
- 287
- 288
- 289
- 290
- 291
- 292
- 293
- 294
- 295
- 296
- 297
- 298
- 299
- 300
- 301
- 302
- 303
- 304
- 305
- 306
- 307
- 308
- 309
- 310
- 311
- 312
- 313
- 314
- 315
- 316
- 317
- 318
- 319
- 320
- 321
- 322
- 323
- 324
- 325
- 326
- 327
- 328
- 329
- 330
- 331
- 332
- 333
- 334
- 335
- 336
- 337
- 338
- 339
- 340
- 341
- 342
- 343
- 344
- 345
- 346
- 347
- 348
- 349
- 350
- 351
- 352
- 353
- 354
- 355
- 356
- 357
- 358
- 359
- 360
- 361
- 362
- 363
- 364
- 365
- 366
- 367
- 368
- 369
- 370
- 371
- 372
- 373
- 374
- 375
- 376
- 377
- 378
- 379
- 380
- 381
- 382
- 383
- 384
- 385
- 386
- 387
- 388
- 389
- 390
- 391
- 392
- 393
- 394
- 395
- 396
- 397
- 398
- 399
- 400
- 401
- 402
- 403
- 404
- 405
- 406
- 407
- 408
- 409
- 410
- 411
- 412
- 413
- 414
- 415
- 416
- 417
- 418
- 419
- 420
- 421
- 422
- 423
- 424
- 425
- 426
- 427
- 428
- 429
- 430
- 431
- 432
- 433
- 434
- 435
- 436
- 437
- 438
- 439
- 440
- 441
- 442
- 443
- 444
- 445
- 446
- 447
- 448
- 449
- 450
- 451
- 452
- 453
- 454
- 455
- 456
- 457
- 458
- 459
- 460
- 461
- 462
- 463
- 464
- 465
- 466
- 467
- 468
- 469
- 470
- 471
- 472
- 473
- 474
- 475
- 476
- 477
- 478
- 479
- 480
- 481
- 482
- 483
- 484
- 485
- 486
- 487
- 488
- 489
- 490
- 491
- 492
- 493
- 494
- 495
- 496
- 497
- 498
- 499
- 500
- 501
- 502
- 503
- 504
- 505
- 506
- 507
- 508
- 509
- 510
- 511
- 512
- 513
- 514
- 515
- 516
- 517
- 518
- 519
- 520
- 521
- 522
- 523
- 524
- 525
- 526
- 527
- 528
- 529
- 530
- 531
- 532
- 533
- 534
- 535
- 536
- 537
- 538
- 539
- 540
- 541
- 542
- 543
- 544
- 545
- 546
- 547
- 548
- 549
- 550
- 551
- 552
- 553
- 554
- 555
- 556
- 557
- 558
- 559
- 560
- 561
- 562
- 563
- 564
- 565
- 566
- 567
- 568
- 569
- 570
- 571
- 572
- 573
- 574
- 575
- 576
- 577
- 578
- 579
- 580
- 581
- 582
- 583
- 584
- 585
- 586
- 587
- 588
- 589
- 590
- 591
- 592
- 593
- 594
- 595
- 596
- 597
- 598
- 599
- 600
- 601
- 602
- 603
- 604
- 605
- 606
- 607
- 608
- 609
- 610
- 611
- 612
- 613
- 614
- 615
- 616
- 617
- 618
- 619
- 620
- 621
- 622
- 623
- 624
- 625
- 626
- 627
- 628
- 629
- 630
- 631
- 632
- 633
- 634
- 635
- 636
- 637
- 638
- 639
- 640
- 641
- 642
- 643
- 644
- 645
- 646
- 647
- 648
- 649
- 650
- 651
- 652
- 653
- 654
- 655
- 656
- 657
- 658
- 659
- 660
- 661
- 662
- 663
- 664
- 665
- 666
- 667
- 668
- 669
- 670
- 671
- 672
- 673
- 674
- 675
- 676
- 677
- 678
- 679
- 680
- 681
- 682
- 683
- 684
- 685
- 686
- 687
- 688
- 689
- 690
- 691
- 692
- 693
- 694
- 695
- 696
- 697
- 698
- 699
- 700
- 701
- 702
- 703
- 704
- 705
- 706
- 707
- 708
- 709
- 710
- 711
- 712
- 713
- 714
- 715
- 716
- 717
- 718
- 719
- 720
- 721
- 722
- 723
- 724
- 725
- 726
- 727
- 728
- 729
- 730
- 731
- 732
- 733
- 734
- 735
- 736
- 737
- 738
- 739
- 740
- 741
- 742
- 743
- 744
- 745
- 746
- 747
- 748
- 749
- 750
- 751
- 752
- 753
- 754
- 755
- 756
- 757
- 758
- 759
- 760
- 761
- 762
- 763
- 764
- ...
- 765
Następny temat