SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 503983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607778
22.12 czwartek

Bieg w parku po płaskim na pętli. Topniejący śnieg, ciapa, chlapa, ślisko Znalazłam starą muzykę z czasów jak jeszcze biegałam lub maszerowałam w ramach cardio na redukcji nie biegam z muzyką, ale akurat w parku jest tak nudno, że jednak stwierdziłam, że może będzie jakoś przyjemniej...
Nie było
Nie czułam czwórek które wczoraj były jak z waty, za to czułam dwójki i to mocno. Poza tym niby tętno nie przekraczało 150 a jakoś ciężko mi się oddychało, ciężko biegło, nogi bolały, spać mi się chciało i zupełnie nie widziałam szans żeby zrobić 12km. Założyłam że chociaż 11km spróbuję jakimś cudem zrobić. Tak sobie biegłam w bólu, cierpieniu i beznadziejności jakieś 7-8km po czym nagle wszystko przeszło nogi przestały boleć, oddech jakiś spokojniejszy, tempo łatwiej było trzymać i wogóle jakoś lekko się zrobiło ja chyba długo się rozgrzewam Tak mi było fajnie, że zrobiłam te 12km.












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22020 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627482
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607778
Paatik nie wiem co to było Odliczałam te kilometry do końca, męczyłam się psychicznie i nagle wszystko przeszło, wpadłam w tryb że mogłabym biec i biec.

Dziś mnie czeka ciężko dzień. Spałam jakieś 4h, właśnie się zbieram żeby zrobić część treningu i później wyjeżdżamy. Jak będę mieć siły to na miejscu zrobię jeszcze drugą część.

Wrzucam też poranny przegląd formy



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3351 Napisanych postów 4336 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108031
Przeglad formy z nowa grzywka!

Forma dobra, w grzywce tez ci ladnie, zobaczymy czy nie bedzie ci przeszkadzala podczas treningow.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6508 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777662
Forma elegancja ale ja się pytam gdzie jest choinka? Zdjęcie świątecznej formy powinno być na tle choinki
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607778
Madzia, Rion dzięki

Choinka akurat nie załapała się do kadru, stoi zaraz obok fotela który widać za mną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1799 Napisanych postów 2912 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73494
Viki ale masz piękny brzuszek
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607778
Nadinka dzięki


23.12 piątek

Najpierw z samego rana jedna część treningu.
Rozgrzewka, w tym swing 20kg 2x12 i monster walk 2x20

Później schody w kamizelce 5kg, 10x 10 sekund (2 pięrta), przerwy 2 minuty a w przerwach m.in. łopatkowe na linach, wznosy kolan, zwis na ufo w przybloku, wszystko w kamizelce.

Po południu druga część:
- podchwyt na ringach 5kg 1/2/3/3
- 4 serie łączone: dipy na ringach 3x + inverty jednorącz 5x na rękę
- 2 serie łączone: pompki tricepsowe 5kg 12x + dead bug 12x
- pullover 5kg 15x




24.12 sobota

Dziś z samego rana bieg. Spokojny kros z podbiegami. Warunki bardzo trudne, ogromne błoto i ślisko. Tak sobie myślałam w trakcie biegu o zawodach Duch Pogórza które są organizowane na tych terenach a organizatorka słynnie z tego że lubi sponiewierać biegaczy prowadząc trasę przez najbardziej błotniste i trudne tereny Może nie ma tyle przewyższeń co na UTM, ale teren jest ciężki. Dziś na jednym zbiegu myślałam że zawrócę, bo nie byłam pewna czy uda mi się w jakiś sposób bezpiecznie zejść nie zaliczając gleby ale potraktowałam to jako dobry trening "tego trudnego słowa, czyli jakaś tam prio-cepcja " Trzeba umieć sobie radzić w każdych warunkach.
Zdjęcia tego nie oddają, ale było trochę mgliście co nadawało klimatu. Jutro chyba zostaje bieganie po asfalcie, bo cały dzień leje więc błota i wody przybywa

Życzę Wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt























Zmieniony przez - Viki w dniu 2022-12-24 12:15:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607778
25.12 niedziela

Świąteczne bieganie, żeby zrobić miejsce na jedzenie
Bieganie głównie po asfalcie ze względu na ogromne błoto i padający cięgle deszcz. Biegło się fajnie, największym problemem okazały się psy, które latają luzem po wsi.
W trakcie biegu 10x 10-15 sekund na płaskim lub na zbiegu, przerwy min. 2 minuty.









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 77 Wiek 36 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 2360
Forma sztos podziwiam Twoją determinację Viki. Spokojnych Świąt!
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium