SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 511182

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607890
U mnie nadal zakwasy po 6 pompkach i 1 podciągnięciu
Wczoraj przypadkiem trafiłam na taki filmik - podoba mi się, napewno bardziej niż ćwiczenia z ciężarami Już od jakiegoś czasu chciałam iść w tym kierunku bo można równocześnie pracować nad siłą i mobilnością tylko jakoś nie mogę się zdecydować do końca, bo w sumie dużo różnych rzeczy lubię maksy w MC też są fajne. Z drugiej strony mieć choć w połowie tak silny brzuch, core i kontrolę nad ciałem... No i wyzwanie z różnymi pompkami które kiedyś robiłam też mi się bardzo podobało










Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-12-09 10:14:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627797
Viki to fajne jest - bardziej chyba do biegania pasuje niż typowe kulturystyczne:) chociaż bardziej mnie by ciągnęło do tych akrobatycznych asan...
Ty już trochę mięśnia masz to może moglabys się przestawić - ja ciagle się składam głównie ze skory i tłuszczu - to wydaje mi się ze ciężary są jedynym ratunkiem;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346027
Paatik, masz na myśli przody? :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607890
Paatik nie przesadzaj, mięśni też trochę masz a sylwetka fajna, bo zarysowana ale kobieca

Ja tak jeszcze pod kątem OCR patrzę, że więcej mi da praca np. w podporze tyłem niż wiosłowanie hantlą. I może przy okazji nad mobilnością trochę popracuję. A silny core od dawna mi się marzy podobnie jak pole dance tak sobie myślałam kiedyś że nie mam do tego budowy, tyłek za ciężki ale moja drużynowa koleżanka, instruktorka pole dance, budowę ma podobną, dół jeszcze masywniejszy niż u mnie ale co ona na rurce wyczynia i jak silny ma brzuch to szczęka opada.
Skoro ciężarów i tak jeszcze nie mogę to może w ten sposób się pobawię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607890
9.12 środa

Dziś tylko trochę rozciągania tułów i przywodzicieli, m.in w siadzie, noga na szafce, skłony. Mało czasu bo Mała ostatnio kiepsko śpi a w chuście z nią nie poćwicze
Poza tym byłam z dwójką u lekarza i maszyna mierząca temperaturę nie chciała mnie wpuścić alarm zrobiła ze temperatura nieprawidłowa i zablokowała przejście Pan ochroniarz podszedł, zmierzył a tam... 33 maszyna nie miała takiego zakresu w domu dla pewności sprawdziłam i aż tak źle nie jest, ale jednak niska - 35,4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12212 Napisanych postów 22070 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627797
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607890
Paatik pomyślałam że może jakiś stan podgorączkowy typu 37,1 z nerwów i stresu najbardziej się bałam że mnie z dziećmi nie wpuszczą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Viki, Jawor - macie jakieś przemyślenia odnośnie tego na co zwrócić uwagę przy zakupie tego pistoletu?
jakieś parametry techniczne? Bo mnie Mikołajka pyta .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607890
Kabo na yt jest sporo filmików na ten temat, ja się nie znam. Są m.in. porównania wersji oryginalnej i tej z Chin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5940 Napisanych postów 9101 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 346027
Ja przy zakupie zaufałem ogarniętemu chłopakowi który przygotowuje się do zawodów
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium