SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 509068

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607841
BroStyle
Ile ma lat? Miałem już dwie 6-latki z obojczykami, okolice 6 tygodni w ortezie i można było już lekko ćwiczyć


20 miesięcy, więc nawet 2 lat jeszcze nie skończyła.
Zapakowali ją w szelki usztywniające, za kilka dni mamy przyjść do kontroli. Najgorzej będzie w nocy.

Spadła ze stopnia w aucie, wysokość poniżej moich kolan. Ja ją wyciągnęłam, postawiłam na trawie, odwróciłam się po bagaże a ona obiegła auto i z drugiej strony zaczęła się ładować z powrotem do środka. No i wykombinowała.
Jak przez 15 minut siedziała u mnie na rękach bez ruchu to wiedziałam, że coś jest nie tak, bo ona nie lubi na rękach, zawsze się wyrywa i nie usiedzi minuty w miejscu. Normalnie jakby mi ktoś dziecko podmienił. Ale już na poczekalni w szpitalu diabeł wrócił, bo co prawda rękami ruszac nie chciała i ciągle na rękach, ale za to nogami kopała w krzesła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4078 Napisanych postów 3699 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 151016
A to jeszcze szybciej i poleci!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607841
Najgorsze, że tych szelek nie może moczyć. I już ją nosi, nie usiedzi a ja się boję, żeby znowu coś nie wykombinowała. Nie wiem jak ją upilnuje.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1803 Napisanych postów 2913 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73511
No to się porobiło, życzę by jakoś to wszystko łatwo poszło.
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
O kurczę… takiemu smrodowi to nie wytłumaczysz co i jak…, poczekaj a zaraz ci zdejmie te szelki i się okaże ze obojczyk się szybciutko zrósł - w takim wieku goi się jak na psie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Oby bez komplikacji było. Niezły diabełek :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 1182 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 90607
Czasem myśle ze dobrze ze moje dziewczyny juz dorosle. Innym razem zaluje.. Jak to mowia male dzieci maly kłopot, duże dzieci duzy kłopot. Ale tak naprawde matka zawsze sie martwi czy male czy duze tylko te problemy inne..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12195 Napisanych postów 22041 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627637
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Viki mamy Córeczki w podobnym wieku:) Trzymam kciuki za powrót do zdrowia!
1

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607841
Dzięki. W piątek idziemy na kontrolę i zobaczymy jak to się goi. Ogólnie ciężko, bo trzeba teraz Małą cięgle pilnować i przy niej siedzieć.

Tak na szybko - wczoraj trening w domu, jak zwykle w poniedziałek obwody z podciąganiem.

Dzisiaj z samego rana bieganie. W planach kilka kilometrów po płaskim w S3, miało być w terenie, ale jak wyszłam rano to grzmiało, więc na wszelki wypadek poleciałam do parku. Był bieg po asfalcie (nie lubię), prawie po płaskim (pół pętli minimalnie pod górę, druga połowa lekko w dół). Pętla krótka, ok. 500m. Zrobiłam w sumie 5km w S3, trening trudny dla głowy, bo nie lubię biegać tak to kółko.

Jutro zobaczmy jak będzie, napewno odpada rower. Co prawda Mama przyjechała pomóc, bo jestem sama z dzieciakami przez tydzień, ale i tak ciężko się wyrwać, Mała jest bardzo absorbująca, trzeba cały czas ją pilnować i nie można zostawić samej nawet na chwilę żeby iść do wc








Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium