SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 508660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3369 Napisanych postów 4366 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108331
Wow, gratulacje!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607836
Madzia dzięki

A tu kawałek trasy. Ogólnie ścieżki, polne drogi, trochę krzaków, błota i bagna czyli trasa taka jak lubię



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22039 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627632
Piękny czas. Gratuluję!!!!!
A że wariatka jesteś z tymi startami co chwila, to inna sprawa.
Młoda, to moze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607836
Paatik dzięki
Jaka młoda? W przyszłym roku zmieniam kategorię wiekową, teraz będę Mastres

Po tym dzisiejszym starcie stwierdzam że najchętniej biegam długo i powoli, ewentualnie szybko ale krótko, takie 5km to jest maks. A 10km to zupełnie nie mój dystans.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22039 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627632
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607836
Dobiegłam ale nogi bolą tak, że chodzić nie mogę, nawet stanie i siedzenie jest nieprzyjemne zajechałam nogi, przydałoby się jakiegoś fizjo ogarnąć w tygodniu


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7299 Napisanych postów 12495 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87769
Brawisimo ! Czekamy na jakie zostało zajęte miejsce
No jakos tylko to do mnie przemawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3369 Napisanych postów 4366 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108331
Gratulacje, naprawde imponujace jak ty cisniesz z tymi biegami, super :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607836
Madzia dzięki, ale dziś to już było na oparach na szczęście za tydzień nie mam żadnych zawodów i nawet nie planuje treningowo żadnego dłuższego biegania Za 2 tygodnie dla odmiany bieg z przeszkodami, ale tylko 10km a za 4 tygodnie znowu góry i tym razem 31km - tyle jeszcze nigdy nie przebiegłam, więc będzie ciekawie.


Wycwiel dlatego lubię biegi górskie bo tam nie ma takiej presji i rywalizacji za wszelką cenę. Jest zupełnie inna atmosfera. Jak się przewrócisz to ci pomogą a nie podeptają. Ludzie walczą z własnymi słabościami, z trasą, przewyższeniami, przekraczają własne granice. Walka o podium nie jest sensem biegania w górach. Trzeba by samemu trochę pobiegać żeby zrozumieć
Po drugie dla mnie XRun jest wymagający i mój cel na ten sezon to pierwsza 10 na każdym biegu i top 10 w pucharze. Ten pierwszy cel jak się okazuje wcale nie jest taki łatwy do zrealizowania.


A tak przy okazji bieg mnie dzisiaj mocno zaskoczył, a dokładnie to posiłek regeneracyjny na mecie Pierwszy raz się spotkałam z tym, żeby po biegu dawali schabowe, na dodatek z pyszną kapustą i ziemniakami



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium