SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 503865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Paatik
Jogę z gipsem??? Kurczę - Olo poćwicz sobie sam jogę!
Laska w ciąży jest - tego żaden chłop nie zrozumie.... i ma jeszcze Młodego pod opieka - przerąbane i tyle. Co z tego ze ktoś tez ma ciezko? Lżej jej będzie od tego ze Tobie jest trudno? Albo Tobie lżej?
Jasne - podła małpa jestem.... trudno.
Pewnie o hardkorowym street workoucie myślisz, a joga to także rozciąganie, medytacja. Nie pisałem, aby zdołować tylko przywrócić proporcje. To złamanie, a nie koniec świata. Nic przyjemnego i problem ciąży, ale wydawało mi się, że Viki nie jest mięczakiem. Czy atakujesz mnie, bo wątpisz w jej siły psychiczne? Ja bardziej dzieckiem się przejąłem niż Viki w tym układzie. Viki przeszła kilometr ze złamaniem, da radę.

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Tsu84
Rany.. Olo, od wszystkich wymagasz empatii wobec siebie a sam jej dla innych nie masz?
Własnie mam, dobrze, że dziecku nic nie jest. Co by było większą tragedią, gips, czy poronienie?

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2083 Napisanych postów 2753 Wiek 57 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 33471
Viki
Coś ostatnio nie mogę fotek z telefonu wrzucić.




Moje kule, a jak wstajesz z piasku? Dla mnie to byłby problem bez krzesła lub pomocy czyjejś nie do pokonania. Staram się okazać empatię. Paati przesadza, z jogą też dasz sobie radę.

Olek Walczy
http://pomocdlaolka.blogspot.com/ 
przekaż 1% podatku

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Olo wstaje z kolan, prawa ręka po tej stronie co noga w gipsie oparta o kulę a lewa ręka o piasek. Ta lewa zdrowa noga sporo pracy wykonuje, czasem jak dłużej postoje to czuję lewe biodro i pośladek.


5.07 niedziela
W sumie wpadło 2x300m i 2x400m. Krótszych odcinków i schodów nie liczę, a mamy pokój na 1 piętrze Po twardym spoko, po piachu ciężko. Opanowałam wstawanie z piasku z leżenia bez pomocy, najpierw mąż musiał mi pomagać.
Bark prawy czuję, nawet za długo na prawym boku nie poleżę. Wieczorem w lewym piersiowy zaczęło ciągnąć i łapały skurcze, ale rozmasowałam. Odciski na łapach dokuczają coraz mocniej.

No i cieszę się, że mamy tu prysznic i brodzik, bo w domu mam wannę i jeszcze nie opanowałam sposobu, żeby tam wejść bezpiecznie

Oby tylko pogoda dopisała, wystarczy brak deszczu, nie musi być upału. Prognozy są póki co mało optymistyczne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345941
Jak to " przyjemnie ze znawcami tematu podyskutować " ,kule to jak rower albo UkraIna lub TREK
Tak wyglądają kule TREK przy pomocy których i więcej się chodzi i szybciej a łapy ( to u mnie ) u Ciebie łapki nie bolą
Na wannę kładłem ławkę czyli kawał dechy i pięknie rozwiązywało problem









Zmieniony przez - Jawor50 w dniu 2020-07-06 08:37:55
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
Viki - fota z plaży fajna:)
A Małż bedzie miał teraz co robić na urlopie... Nie odpocznie sobie chłopina - sam do zabawiania Młodego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Jawor dobry patent z wanną
A kule wyglądają profesjonalnie. Ja pożyczyłam od znajomej, dobrze że tak szybko się udało załatwić bo się martwiłam że nie będę miała nic na wyjazd.
Liczę też, że po wizycie w przyszłym tygodniu uda się zamienić ten gips na ortezę, było by wygodniej, szczególnie że mąż wyjeżdża na parę dni więc zostaje sama z Młodym

Ps. Garmin się ogarnął i zaczął liczyć kroki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627464
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Paatik w zależności od złamania podobno wystarczy 10 dni. Wizytę mam w połowie przyszłego tygodnia, to już będzie prawie 2 tygodnie i się okaże co i jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Viki

Ja sobie kubka z herbatą do pokoju nie przeniose. Mam zajęte ręce więc nawet zrobienie kanapek (wyciągnięcie rzeczy z lodówki) nie jest łatwe.


Ja miałam taki patent jak po operacji halluksa chodziłam o kulach- robiłam sobie kawę lub herbatę, przelewałam to do kubka termicznego i w takiej siatce na zakupy na ramieniu przenosiłam do pokoju, gdzie leżałam tak samo jedzenie, w pojemnikach przenosiłam w tej torbie haha zdało egzamin
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium