SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

noga w gipsie, jak dlugo?:(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 69
czesc! wczoraj podczas mecze siatkowki skrecilam staw skokowy. moja noga wyladowala w gipsie, co wyklucza mnie na jakis czas z treningow. jaki moze byc orientacyjny czas posiadania zagipsowanej nogi, a pozniej rehabilitacji? prosze o odpowiedz...

CULIADA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4409 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
odpowiem pytaniem na pytanie: dlaczego nie zapytałeś lekarza, który zakładał Ci gips?
na pewno wiedział by lepiej niż my (bo ma np. do dyspozycji zdjęcie RTG i wykonał badanie).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 69
niestety, ale nie zrobil mi zdjecia rtg i stad moje obawy...

CULIADA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 247 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
W skręceniu stawu skokowego gips trzyma się przez 2- 3 tygodnie a potem przez 2- 3 tygodnie opaska elastyczna. Natomiast zawsze powinno być zdjęcie zrobione celem wykluczenia innych uszkodzeń. Maszeruj do Poradni, niech ci fotkę kontrolną zrobią.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja miałem złuszczoną kostke to 2 tygodnie mnie trzymali.A opaske elastyczną musze nosić ok miesiące.P.S oczywiście zdjęcie miałem robione wiec ty też musisz isć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 290 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20618
W połowie października też miałem wypadek, lecz troche poważniejszy. Skręciłem staw skokowy oraz złamałem kość strzałkową w piszczelu. Miałem nogę w gipsie przez 5 tygodni, obecnie jestem 2 tygodnie po zdjęciu gipsu, chodzę już bez kul, staw skokowy jest jeszcze nie do konca sprawny (np. nie mogę jeszcze stanąć na palcach - za duży ból). Lekarz twierdzi, że do stycznia noga bedzie już całkowicie wyleczona i bede mogl wrocic do treningów. Czyli w moim przypadku - szacowany czas powrotu do zdrowia - 2,5 miesiąca.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kolczyk w pępkuPOMOC

Następny temat

ból w rece !!!!

WHEY premium