SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504038

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Ja akurat sushi nie lubię, ale mój mąż bardzo lubi Wygrałam voucher to sobie zamówił.


4.07 niedziela

Bieganie w Lasku.
Tym razem inna częśc lasu, niższa, z mniejszymi, krótszymi podbiegami ale za to duzo kamieni, korzeni, śliskich i stromych podejść i zejść, "siodeł" i ogólnie zróżnicowany teren.
Ciepło, niedziela, więc na ścieżkach sporo spacerowiczów i rowezrystów. Tak się zastanawiam co trzeba mieć w głowie, żeby na takie trudne ścieżki do Lasu ubierać klapki, japonki, buty na koturnie czy szpilki. Albo w niedzielnym stroju wjeżdzać na rowerze miejskim z dzieckiem w foteliku, bez kasku... Zupełny brak wyobraźni.

Inna częśc lasu, ponieważ zależało mi właśnie na zróżnicowanym terenie, w planach była zabawa biegowa. Prawie umarłam i pod koniec czułam juz zmęczenie i miałam dość. Mocny trening wyszedł, nie tylko dla nóg które teraz bolą, ale też dla głowy. Najgorsze były strome podejścia po których od razu był zbieg lub płaski odcinek. Oddechu nie mogłam złapać, nogi nie chciały biec Słabe te nogi mam, bez porównania do tego co było wcześniej, gdzie robiłam po tych górkach 20km.











...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
No ja też nie przepadam za sushi

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Wczoraj zapomniałam dopisać, że założyłam buty startowe, w których dawno już nie biagałam. Z niskim dropem, bez żadnych poduszek i amortyzacji. Czuć było każdy kamień i korzeń pod stopami, pod koniec stopy już bolały a dziś lekko je czuję. Kostkę też trochę czuję. Mam zamiar biegać etych butach po lesie, żeby stopu przyzwyczaić i wzmocnić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
U mnie brak czasu, Młody w domu to trzeba wymyślać atrakcje żeby chałupy nie rozniósł
Wczoraj wieczorem trening na przeszkodach, dziś rano pobiegane. Wypiska i wykresy później.

Dziś pojawiły się też zasady kwalifikacji na Mistrzostwa Polski we wrześniu. Okazuje się, że kwalifikacje daje m.in. podium na biegu partnerskim OCR Polska, a do biegów partnerskich zalicza się m.in. BulletRun który ostatnio wygrałam Czyli spokojnie mogę jechać Dziewczyny coś o sztafecie wspominają... zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627487
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2580 Napisanych postów 5117 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78308
Super!!
Zatem warto startować, a startując starać się jak Ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
W sumie nie spodziewałam się kwalifikacji w tym roku. Chciałam żeby Młody jechał na MP o ile będą gdzieś blisko. Okazało się jednak, że wcale blisko nie jest i myślałam że będziemy musieli odpuścić. A teraz być może pojedziemy wszyscy razem, ja pobiegnę krótki dystans w kategorii wiekowej i zmianę siłową w sztafecie z dziewczynami a Młody zaliczy pierwsze MP. Jeszcze nic pewnego, zależy od kilku rzeczy ale fajnie by było jakby się udało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Fajnie by było jakbyście pojechali, taki pozytywny stresik dla niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Młody chce jechać, bo na MP dzieci biegną same (w każdej kategorii wiekowej) i rodzice nie mogą pomagać.
Na biegach na które jeździmy pomoc rodziców jest dozwolona a czasem wręcz wymagana - jest zapis w regulaminie że dzieci biegną z opiekunem. O ile w przypadku 3-, 4-latków rozumiem to już taki 5-6 latek moim zdaniem da sobie radę sam na odpowiednio przystosowanej trasie. Niestety z rodzicami jest taki problem, że niektórzy są zbyt ambitni i w efekcie dzieci są przenoszone i przerzucane przez przeszkody, byle tylko były pierwsze. Nawet się zdarzyło że rodzic zachęcał do omijania przeszkód. Mój się denerwuje, bo on chce próbować sam, ale wtedy go wyprzedzają. Nie wiem skąd takie parcie na bycie pierwszym, skoro nie ma za to nagród, medali i podium. Nie rozumiem też po co zapisywać się na bieg z przeszkodami a później te przeszkody omijać.
Na MP nie ma takiego problemu, rodzice nie mogę wejść na trasę a przeszkód pilnują sędziowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6511 Napisanych postów 62304 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777678
No ludzie są dziwni na prawdę to masz być zabawa dla dziecka, a nie wygrywanie kosztem ułatwiania czy oszukiwania.

Ale tak jest we wszystkim jak byście zobaczyli jakie zamki z tektury robiły dzieci parę miesięcy temu w przedszkolu u córki to uwierzcie mi lego masters przy tym to miękkie żyły



Zmieniony przez - rion10 w dniu 2021-07-07 09:33:33
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium