SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 509434

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Viki
Kabo skoro ktoś miał jak wywieźć w pola to mógł tez zawieźć w odpowiednie miejsce o którym wspomniałam wyżej. A jak naparwdę ktoś leniwy i ciężko, to już lepiej zostawić coś takiego pod śmietnikiem niż w polach, bo jak wspomniałam złomiarze szybko się tym zajmują i zwykle takie śmieci nie leżą dłużej niż jeden dzień. W każdym razie zgłoszone przez aplikację i przez stronę, bardzo jestem ciekawa czy ktoś się tym zajmie.


Również jestem ciekaw czy gmina się tym zajmie czy może na wqrwie sama będziesz musiała to wywieźć, dajmy na to pod urząd

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607850
Za ciężkie trochę dla mnie


19.06 piątek

Dziś tylko szybki marsz z kijkami, na dwóch zbiegach lekki truchcik. Spieszyłam się bo pogoda niepewna a do tego musiałam zdążyć do lekarza. Po południu trochę sie nachodziłam po aptekach w poszukiwaniu leku i po poworocie padłam i leżę, tak mnie nogi bolą Niby 17 tys. to nie jakoś dużo, bo bywało więcej, ale zmęczyłam się.
Miały być w tym tygodniu dolinki pieszo i rowerem, ale z racji pogody nie wyszło, ciągle deszcz i alerty burzowe. Szkoda, że do lasu nie udało się wyskoczyć, może w weekend.










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607850
20.06 sobota

Prawie cały dzień poza domem. Rano trochę roboty w domu, później zakupy, m.in. Dacathlon. Nie lubię z Młodym tam chodzić, on ma adhd, lata po sklepie jak szalony, wszędzie włazi, nawet buty przymierzyć to wyzwanie, jeszcze dobrze nie założę a już biega po całym sklepie żeby wypróbować. Nie mam siły...
Później do roboty, zmęczyłam się bo chciałam jak najszybciej skończyc. W domu mnie dopadło zmęczenie i senność.

Dziś dnt, ten tydzień był dość aktywny. Jutro może się uda jakiś marszobieg zrobić. Oby pogoda w końcu się poprawiła, bo dawno w lesie nie byłam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12196 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627661
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607850
Paatik co chwilę pada, ciągle chmury, słońca nie ma a niebo wygląda tak, że w każdej chwili może padać. Do tego alerty burzowe i w sumie tego się najbardziej boję, bo nie chciałabym żeby mnie burza czy mocny wiatr w lesie złapał (szczególnie że ciężko byłoby uciec ). Na temperaturę akurat nie narzekam, jest 20-22 stopnie więc dla mnie idealnie (upały mnie męczą). Ale te burze i ulewy to mogłyby odpuścić, bo to ponad tydzień już tak.

Póki co to taka mało wakacyjna pogoda, a za 2 tygodnie jedziemy nad morze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12196 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627661
Tutaj jest tera dziwnie - niby ciagle ma padać a nie pada. Siedzę teraz na tarasie, ciemne chmury dookoła i nic. Ptaszyska śpiewają - pewnie w nocy będzie lało. W ciągu dnia było plażowo. Na jutro tez już widzę ze burze „ przesunęły” się na poniedziałek. Dawno już tak prognoza pogody nie była kłamliwa jak w tym tygodniu.,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12975 Napisanych postów 20734 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607850
U nas od ponad tygodnia codziennie prognoza wygląda tak samo
Póki co jeszcze żadnej burzy nie było, coś tam bokiem przeszło i tyle. Tydzień temu w tym samym czasie jak świeciło słońce i byłam z Młodym na placu zabaw, to w centrum miasta gwałtowna ulewa z silnym wiatrem, aż balon widokowy rozerwało
Co patrzę na telefon to prognoza wygląda tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12196 Napisanych postów 22045 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627661
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7300 Napisanych postów 12496 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87772
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22615 Napisanych postów 11146 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356274
Jak wam burz brakuje, to mogę podesłać - ja mam po 2-3 dziennie od kilku dni. jak pracuję z domu to ciągle biegam okna zamykać, żeby mi się woda do chałupy nie lała. D
1

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium