SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 510293

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Niedługo nasz dział będzie się w puzzlach specjalizował..
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607877
Wow Paatik, super

Dampaz a cóż nam pozostało w czasach zarazy

Ja zaraz zamawiam dla siebie 2000 i 3000, na razie 4000 odpuszczam bo zupełnie nie mam na to miejsca. Dla Młodego 260 Póki ci 100-120 układa w niecałe 30 min., chyba ma to po mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Viki

... a cóż nam pozostało w czasach zarazy


Można dziecko angielskiego nauczać, można czytać, można się dokształcać online, można robić na drutach czy szydełkować, można ... wiele budujących rzeczy można robić
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22063 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627756
Szajba - czasami głowa też chce odpocząć... a puzzle nie wydaj a sie wymagać aż takiego zaangazowania jak dokształcanie on line.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
A ja właśnie myślę o dokształceniu się on line.. zamiast zegarka mogłabym zostać np. trenerem personalnym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22063 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627756
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Paatik
Szajba - czasami głowa też chce odpocząć... a puzzle nie wydaj a sie wymagać aż takiego zaangazowania jak dokształcanie on line.

Pewnie że należy dać głowie odpocząć, niestety puzzle mają to do siebie że po ułożeniu najczęściej na powrót trzeba je rozkładać. To jak przesypywanie piasku z kupki na kupkę, w moim odczuciu, bez sensu.
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
_Szajba_

Można dziecko angielskiego nauczać

...albo robić nowe żeby miał kto ZUS płacić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Za trzy, cztery miesiące może się zakończy obecnie trwająca reforma ZUS-u i system wstanie z kolan
2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607877
Szajba angielski i zadania z przedszkola codziennie robimy. Jak ma robić na drutach to serio wole układac puzzle. Jak komus żal rozkładac to może skleić i powiesić na ścianie. Ja tak raz zrobiłam, a później było mi szkoda, że nie mogę znowu ułożyć. Teraz dzielę obraz na fragmenty wielkości pudełka i chowam takie kawałki w całości. Jak by trzeba było szybko złożyć to 5 min. roboty, jak chcę układac od nowa to wystarczy rozwalić

Paatik jak ja długo układam to mnie zaczyna głowa boleć


24.03 wtorek

Wpadł trening z gumami na działce. Zrobiłam tylko klatkę, plecy i barki, na nogi juz brakło czasu.
Musiałam Młodego przewietrzyć po tym, jak najpierw udawał czajnik, który się zepsuł i nie można go wyłączyć (tak, mamy taki gazowy co bradzo głośnio gwiżdze) a później ściągnął majtki i latał po całym domu gasząc pożary Wszyscy zwariujemy...



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium