SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Zle wspominam chomiki z dzieciństwa. Głupie to było i psa nie zastąpiło. Kilka poległo za meblościanka na własne życzenie...
Nie obejdzie się za jakiś czas bez normalnego zwierzaka, zobaczysz:) chomik to półśrodek, prowizorka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Ha, królik to jest myśl. Królik albo dwa.
Jak się znudzi to nawet dołu kopać nie trzeba
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Paatik ja pamiętam chomika, ktorego trzeba było wyciągać przez rękawicę narciarską i fakt, głupie to było, cały dzień spało a w nocy tłukł się jak latał jak nawiedzony w kołowrotku
Gdyby to ode mnie zależało to pies byłby już dawno. Niestety mój mąż jest przeciwny wszelkim zwierzakom, o psie nie ma mowy. Tu niestety Młody musi dorosnąć żeby był partner do negocjacji. Mnie by się przydał jakiś towarzysz do biegania

Szajba blisko, ale nie. Młody króliki uwielbia i rozważałam taką opcję, ale za duże ryzyko że coś zniszczy. Króliki gryzą wszystko w zasięgu zębów. Nie tylko kable, ale też ściany, listwy, nogi od stołu, książki. Wysoko skaczą więc wszędzie wejdą, ciężko zabezpieczyć wszystkie rzeczy przed zniszczeniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020286
To racja, duży zwierzak to obowiązek, ale nikt się tak nie cieszy jak wracasz do domu jak adoptowany psiak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Fighter zgadzam się, miałam kiedyś psa

Chłopaki póki co sparaliżowane strachem, więc nawet nosa nie wystawiają



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Toś Ty tęczową klatkę urządziła? No i dziwi się chłopu, że był przeciw.

Mnie też zaskoczyłaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Paatik bezpośrednio od hodowcy, więc chyba zna się na rzeczy

Fans jaka tęczowa? Niebieska, kolor typowy dla chłopaków Poprzednie chłopaki padły ze starości jak Młody miał jakoś rok czy 2 lata, to czemu klatka ma tyle stać pusta
I zgadnij ktos dziś wybrał najlepsze siano i pellet? A na popołudniowych zakupach odrazu poszedł na dział dla zwierząt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
O kurde Viki toż to szkodniki jak moje chłopaki były małe to dostały cos takiego miał życ 5-6lat a żył 12lat a spustoszenia zrobił większe niz najazd Hunów .
Owczarek Niemiecki zył z nami 16lat ale to nie zapomniane czasy do dzisiaj łza sie kreci jak o nim pomyslę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Viki


Fans jaka tęczowa?


No jak dwóch a nie dwoje to jaka? LGBTiC zrobiłaś
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium