SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 673006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1351 Napisanych postów 1727 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 16493
Aby siła szła to ta objętość musi być w miarę duża. Są różne szkoły treningowe ale w skali tygodnia musi tego trochę być.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2951 Napisanych postów 5582 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 82836
Viki, z tą siłą i sylwetką to tak już niestety jest.
Coś za coś, problem znany dla osób trenujących zarówno siłowo jak i wytrzymałościowo.

Faktycznie, dużo tego masz (szczególnie w głowie zaplanowane).
Hyrox dlaczego drogi? Chodzi Ci o zapisy, czy też treningi? (bo nie wiem czy płacisz za typowo Hyroxowe treningi)
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14517 Napisanych postów 21783 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619826
XDM, Tomasz w zeszłym roku na jesień jak zaczęłam współpracę z trenerem to był fajny progres biegowy, dlatego postanowiłam dorzucić jeszcze treningów biegowych kosztem ograniczenia siłowych. Ostatecznie różne zdarzenia spowodowały biegowy regres i nie ma ani formy biegowej ani siły.
Przeglądałam filmiki ze starego dziennika, potrafiłam wtedy zrobić 3 pompki z przeładowaniem (odgapione od Ripley) a teraz nie zrobię ani jednej. Podciąganie też lepiej szło i tego mi szkoda.

Tomasz czego jest dużo? Zawodów? 1-2 starty w miesiącu to jak na mnie naprawdę mało, bywało że stratowałam co weekend a nawet 2 biegi w jeden weekend czy 2 biegi w jeden dzień także teraz to luz

Jeśli chodzi o Hyroxa to wpisowe jest wysokie, już w zeszłym roku cena była wyższa niż w biegach górskich czy OCR, a w tym roku jeszcze podnieśli i koszt to 450-500zł za 1-1,5h biegania i ćwiczeń na hali. Dla przykładu OCR w zależności od dystansu i biegu to 100-350zł. Najdroższy jest Runmageddon i Spartan. Lokalne biegi przełajowe zaczynają się od 50zł, górskie w zależności od dystansu zwykle od 100zł. Także Hyrox to najdroższe zawody w jakich startuje. Jeśli jest niedaleko to tylko dojazd dochodzi, ale jak gdzieś dalej to jeszcze nocleg trzeba doliczyć i robi się spora kwota. Wolę jechać w Tatry na Słowację za te pieniądze
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2951 Napisanych postów 5582 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 82836
Pewnie!! A może to już płaci się za marke, jak przy IronManie?
Trochę przesada....
Ja pamiętam Viki jak często potrafisz biegać
Niestety w tych dwóch dziedzinach, czasami musimy postawić kartę na jedno.
Ja ogólnie (trochę prywaty, sorry) w tym roku pierwszy raz cos mam zaplanowane i trenuję.
Nie biegam sobie, a ciężko trenuję.
Zobaczymy co wyjdzie.
Do kwietnia reżim
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 8368 Napisanych postów 13320 Wiek 67 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89589
tomasZ " coś za coś " no tego to raczej Viki nie musisz tłumaczyć
A Ty w końcu wystartowałeś w jakiś zawodach ?
XDM jaka objętość w treningach siły ? chyba intensywność ?
Viki pompa w nowym roku !
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2951 Napisanych postów 5582 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 82836
wycwiel
tomasZ " coś za coś " no tego to raczej Viki nie musisz tłumaczyć
A Ty w końcu wystartowałeś w jakiś zawodach ?
XDM jaka objętość w treningach siły ? chyba intensywność ?
Viki pompa w nowym roku !


Oczywiście! 2024r:
Maraton (ponad 44 km) trasami laśno szutrowymi - poz.10/~150 zawodników.
Potem maraton uliczny - 3:28 (nie rekord). I tak już naście lat startuje.
Raz lepiej, raz gorzej.
2025 to mój rok



Zmieniony przez - tomaszS w dniu 2025-01-09 21:31:34
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1351 Napisanych postów 1727 Wiek 3 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 16493
wycwiel
tomasZ " coś za coś " no tego to raczej Viki nie musisz tłumaczyć
A Ty w końcu wystartowałeś w jakiś zawodach ?
XDM jaka objętość w treningach siły ? chyba intensywność ?
Viki pompa w nowym roku !

Ilość serii na danym ciężarze.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 8368 Napisanych postów 13320 Wiek 67 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89589
tomasZ trzymam kciuki za 2025
XDM faktycznie są różne szkoły
Viki ciśnij dipy bo sie chyba konfrontacja z aa3 szykuje
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14517 Napisanych postów 21783 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619826
tomaszS
Pewnie!! A może to już płaci się za marke, jak przy IronManie?
Trochę przesada....
Ja pamiętam Viki jak często potrafisz biegać
Niestety w tych dwóch dziedzinach, czasami musimy postawić kartę na jedno.
Ja ogólnie (trochę prywaty, sorry) w tym roku pierwszy raz cos mam zaplanowane i trenuję.
Nie biegam sobie, a ciężko trenuję.
Zobaczymy co wyjdzie.
Do kwietnia reżim


Pewnie płaci się za markę, oni są bardzo nastawieni na kasę, nawet kibice muszę płacić za wstęp i w sumie każdy za odpowiednią kasę może być certyfikowanym trenerem Hyrox czy mieć certyfikowaną siłownię Hyrox, wystarczy haracz płacić.


Wycwiel dipy będą jak schowamy choinkę bo teraz nie mam jak wyciągnąć poręczy. A z kolegą nie chce się już wdawać w żadne dyskusje
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14517 Napisanych postów 21783 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619826
Skrót z obecnego tygodnia

Wtorek - 30 minut biegania podczas zajęć młodszej i wieczorem trening góry.

Środa - nogi w domu
Czwartek - mocniejsze bieganie (podbiegi)
Piątek - wolne
Sobota - zajęcia Hyrox

Dość ciężko było, robiliśmy po kolei 4 ćwiczenia - pchanie sanek, wykroki, wall ball i narciarz. Każde ćwiczenie przez 10 minut w trójkach lub parach i można było się zmieniać. Chodziło o zrobienie wspólnie jak najdłuższego dystansu w ciągu 10 minut. Jak jedna osoba ćwiczyła to inne odpoczywały. Ja byłam akurat w dwójce z kolegą więc mieliśmy trudniej, bo mniej czasu na odpoczynek.

Mam filmiki z relacji z 6 serii wykroków (zmienialiśmy się co jedną długość, tu chciałam zmianę w połowie ale kolega mi uciekł ) i pchanie sanek ciężar pro czyli ponad 150kg.



?si=u17adiiMlVMufrIv



?si=UzXJ0EljajPcwjy8
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

electro
Polecane artykuły