SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 674297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 23329 Napisanych postów 25313 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1020771
Viki
Jeszcze dodam, że ostatnio natknęłam się na mój stary trening nóg który robiłam na redukcji przez zawodami sylwetkowymi i tam miałam 12x10 przysiadów a później resztę ćwiczeń na nogi i zaczęłam się zastanawiać jakim cudem robiłam tyle przysiadów z obciążeniem?! A później resztę treningu na nogi? Teraz to nie wiem czy bym zrobiła z cc 12x10 Ale w nogach była moc


Kwestia dojscia do tej objetosci i juz
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14528 Napisanych postów 21787 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619894
To było jakieś 7 lat temu Wtedy jeszcze byłam młoda i miałam siłę
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
Viki, to akurat nie jest kwestia wieku, i to jeszcze twojego :) dobrze wiesz ze jakbys zmienila system treningowy to w krotkim czasie bys zrobila to samo, a nawet wiecej :)
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6618 Napisanych postów 9439 Wiek 66 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 350745
Pewnie że tak, Viki dobrze wie że wiek to tylko cyfra :)
2
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13809 Napisanych postów 23347 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636505
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14528 Napisanych postów 21787 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619894
Madzia pewnie tak, ale mam wrażenie że teraz bardziej się mecze i potrzebuje dłuższej regencji niż te 7-8 lat temu

Jawor teraz mam stare i zmęczone nogi

Paatik dużo mi nie brakuje


8.04 piątek

Spacerowa jazda na rowerze z dziećmi, pojechaliśmy do biblioteki oddać książki bo na nogach za daleko a autem odpada ze względu na koszmarne korki. Rower sprawdza się idealnie.




Wieczorem jeszcze krótki trening z gumami:

1a. ściąganie gumy do klaty 4x12
1b. Wyciskanie gumy leżąc 4x12

2a. Wiosłowanie gumą 4x12
2b. Pullover z unoszeniem nóg 4x10

3a. Wyciskanie stojąc 4x12
3b. Podciągnie wzdłuż tułowia 4x12
3c. Podciąganie łopatkowe w pozycji hollow body 4x10

4a. Prostowanie z gumą (tric) 4x12
4b. Uginanie z gumą (bic) 4x12
4c. Spięcia brzucha 4x20


Dziś trochę braki i bicki czuję więc nie było takie bezwartościowe machanie


Wczoraj dzień bez treningu w ciągu dnia, dopiero wieczorem poćwiczyłam i źle na tych 2300kcal nie było, głód był ale bez tragedii. Może trzeba pomyśleć nad rotacją i w dni luźniejsze zostawić jak jest a w dni z ciężkimi treningami coś dorzucić.

Wrzucam jeszcze wczorajszy obiad - ryba z sosem greckim




I fotki z trasy niedzielnego biegu które wrzucił organizator na stronę. Jak widać śnieg jeszcze jest więc będzie się ciężko biegało. Rano pewnie przymrozi więc będzie twardo i ślisko a koło południa zrobi się śliska chlapa, woda i błoto. Do tego zapowiadają opady deszczu więc jakieś 4,5h moknięcia Zastanawiam się jak się ubrać.








Zmieniony przez - Viki w dniu 2022-04-09 08:00:01
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1912 Napisanych postów 2984 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74502
Viki no fajna trasa, wszystko co lubisz

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
Viki, teraz sie bardziej meczysz i potrzebujesz wiekszej regeneracji niz 7-8 lat temu, chociazby dlatego ze wtedy pewnie nie robilas takich hardcorowych wytrzymalosciowek jak teraz byc moze troche wiek, inne obowiazki (dzieci, rodzina) robi tez swoje, ale mysle ze jakbys zmienila styl treningowy z obwcnego na poprzedni to silowo bylabys jeszcze lepsza niz wtedy

A ta trasa to naprawde, hardcore niezly, ja nie wiem jak w takich warunkach zrobic 30km.. powodzenia!
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14528 Napisanych postów 21787 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619894
Nadinka śniegu w kwietniu nie lubię

Madzia treningi dawniej były ciężkie, sporo dźwigałam, ale czasu na sen i odpoczynek było więcej a roboty w domu mniej
Też nie wiem jak zrobić te 30km ale nie ma wyjścia, trzeba próbować

Widziałam relację z trasy, właśnie pada śnieg Jutro ma byc zimno, wiatr, deszcz ze śniegiem... gdzie ta wiosna i 15 stopni i słońce?! A miałąm nadzieję na normalny, wiosenny bieg.
Natomiast zastanawia mnie kwestia przewyższenia. Na stronie jest info 1100m, w informatorze 1750m. Różnica spora, w tym pierwszym wypadku luzik a w drugim nogi mocno odczują.

Poza tym dziś spokojny bieg i 3x 25 sekund szybciej, tak na rozruszanie. Łacznie nieco ponad 30 minut.












Zmieniony przez - Viki w dniu 2022-04-09 17:05:57
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14528 Napisanych postów 21787 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619894
Była odprawa, wszystko wiem

Przewyższenia 1700, na stronie jest błąd Na trasie jest śnieg, ale najdłuższe odcinki to ok. 500m. Poza tym mnóstwo błota. Na początku będą też dwa strumyki które przez ostatnie opady mocny wezbrały, więc już na starcie buty będą mokre Moje biedne paznokcie
Poza tym miejscami sporo lodu, w tym na ostatnim długim zbiegu przed metą, na który polecają raczki. Nie lubię dodatkowego obciążenia w plecaku, ale chyba lepiej zabrać, szczególnie że jutro ma być zimno, u góry odczuwalna może być koło zera albo nawet na minusie, tak przyjemniej mówili na odprawie.

I na koniec część jedzonka, pewnie połowa jak nie więcej wróci ze mną, bo nie dam rady zjeść. Do tego żel i dwa naleśniki Może w końcu uda się coś wepchnąć



Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

electro
Polecane artykuły