SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 673886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1767 Napisanych postów 4335 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1261618
Nie żebym się znał, ale za dużo tego potasu to trochę za dużo czy dużo za dużo? Bo nadmiar też może powodować skurcze
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14528 Napisanych postów 21787 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619862
Czołgu nie wiem. Ostatnio badania wyszły mi źle i jedną z przyczyn może być nadmiar potasu, choć nie wiem czy to jest możliwie jeśli go nie suplementuje. Więcej będę wiedziała po konsultacji z lekarzem.
W każdym razie w poprzedniej ciąży skurcze też były i wtedy miałam zalecony preparat typu "skurcz" z magnezem i potasem.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4357 Napisanych postów 10989 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552700
Pić trzeba, pić i sód uzupełniać.

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1986 Napisanych postów 5138 Wiek 45 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 72471
Viki, mnie łapały takie skurcze że chodziłam w nocy z bólu po ścianach... Trzymało mnie kilka tygodni, przyczyny nie znalazłam, badania dobre i poprostu samo odeszło... Kurcza, przykro mi! Trzymaj się i oby szybko przeszło


Zmieniony przez - Julietta w dniu 2020-06-13 23:16:46

xxx

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14528 Napisanych postów 21787 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619862
Julietta męczyłam się poprzednim razem, bo to koszmarnie boli i teraz wolałabym uniknąć. No musi by jakaś przyczyna.

Szajba pić mogę więcej, ale wtedy to już chyba wcale z toalety nie wyjdę Sodu przypilnuje, bo w sumie mało soli używam. Wczoraj zjadłam słoną sałatkę z tuńczyka i łydki nie bolały, poobserwuję. Dzięki.


No to zaległości:

12.06 piątek

Z aktywności tylko marszo-rower z Młodym Pojechaliśmy zobaczyć kolejną trasę w okolicy. Fajna, raczej płaska, do biegania super tylko krótka, bo niewiele ponad 1km. Pewnie można by na łąkę pobiec i jakąś pętelkę na dłuższy bieg obczaić. Ewentualnie można dobiec do wałów wiślanych, bo blisko. Nawet chciałam tam podejchać na rowerach, ale żadnej cywilizowanej drogi nie ma, tylko ruchliwe asfaltowe bez chodnika czy porządnego pobocza. Z dwóch stron próbowaliśmy i się nie dało. Szkoda bo mozna by dłuższą trasę zrobić.
Na trening jak wspomniałam brakło czasu, a wieczorem nie było siły.















...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14528 Napisanych postów 21787 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619862
13.06 sobota

Tym razem w końcu udało się poćwiczyć. Trening prosty, bardziej na rozruszanie.
Seria 1 to rozgrzewka, seria 2 i 3 obwodowy, seria 4 rozciąganie. Drugi obwód zegarek potraktował jako podciąganie. Zupełnie nie radzi sobie z rozpoznawaniem ćwiczeń i zliczaniem powtórzeń






Po południu z Młodym na plac zabaw, po drodze lody - miałam nie kupować dla siebie, bo jakoś ochoty nie miałam, ale jak na złość mieli mój ulubiony smak, czyli beza z borówką Te bezowo-owocowe bardzo lubię.




Wieczorem jeszcze krótki marszobieg na rozruszanie nóg. Auto lap ustawiony na 0,5km więc znowu długie przerwy w marszu. Ciężko się biegło ze względu na łydki i duchotę. Wyszło 1km marsz /0,5km trucht /0,5km marsz /1km trucht /0,5km marsz /0,5km trucht / 0,9 km marsz. Na asfalcie (którego unikam bo biegać po nim nie powinnam) tempo bez problemu 6:30-6:40, ale w terenie, po trawie i ścieżkach już raczej 7:00-7:10


















Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-06-14 08:56:29
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1912 Napisanych postów 2984 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 74502
Podziwiam Cię Viki , że w ciąży , w tym upale a Ty biegasz. Piękne widoki z dolinek.
1

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13809 Napisanych postów 23346 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636497
Foty z dolinek super! Fajnie, ze Ci się chce i ze Cię "nosi", a nie "kładzie":)
Masz wyniki juz z badania krwi?? Nie do konca zrozumiałam, Ty wiesz ze potasu masz za dużo, czy podejrzewasz?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4357 Napisanych postów 10989 Wiek 53 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 552700
Viki

Tym razem w końcu udało się poćwiczyć. Trening prosty, bardziej na rozruszanie.
Seria 1 to rozgrzewka, seria 2 i 3 obwodowy, seria 4 rozciąganie. Drugi obwód zegarek potraktował jako podciąganie. Zupełnie nie radzi sobie z rozpoznawaniem ćwiczeń i zliczaniem powtórzeń



Piszę to u Ciebie ale właściwie temat dotyczy również innych użytkowników zegarków sportowych.
Nie bardzo rozumiem skąd tak ostre wymagania dotyczące rozpoznawania przez zegarek wykonywanych ćwiczeń?
Ja osobiście jestem pełen podziwu dla inżynierów którzy zaimplementowali tę "umiejętność" w urządzeniu które opierając się na znikomych danych potrafi w lepszy lub gorszy sposób określić swoje położenie w przestrzeni .
Na ten przykład, proponuję uruchomić wyobraźnię, umieścić swój "brain" na nadgarstku (bez oczu, bez kończyn, tylko mózg) i spróbować zgadnąć co się wokół dzieje

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 7 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 29237
_Szajba_

Nie bardzo rozumiem skąd tak ostre wymagania dotyczące rozpoznawania przez zegarek wykonywanych ćwiczeń?

Skoro producent deklaruje, że taką funkcję zegarek posiada, to dlaczego tego nie wymagać?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

electro
Polecane artykuły