SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 508344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1803 Napisanych postów 2913 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73510
_Szajba_
Nie znalazłaś alternatywy dla mleka gdyż dobrej alternatywy nie ma.
Podobnie jak nie ma żadnych wskazań ku temu by mleka w kawie unikać






Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2020-01-29 21:02:59



Dobrze mówi :) polać mu

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
nadine 21
_Szajba_
Nie znalazłaś alternatywy dla mleka gdyż dobrej alternatywy nie ma.
Podobnie jak nie ma żadnych wskazań ku temu by mleka w kawie unikać







Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2020-01-29 21:02:59



Dobrze mówi :) polać mu


Mleka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
Już kilka razy pisałam, że rezygnacja z nabiału wpływa u mnie pozytywnie na sylwetkę

Wczoraj wpadło tylko kilka interwałów na wyższym tętnie i już problemy Wieczorem zmęczenie i rozdrażnienie, problemy z zaśnięciem a do tego pobudka koło 4 i nie mogłam zasnąć. Za to jak budzik zadzwonił o 6 to ledwo się zwlekałam z łóżka. Na dodatek dziś ból gardła i kaszel czyli standard po szybszym bieganiu. Sypie się.

Noga bo biegu nie bolała, ale po rolowaniu i rozciąganiu niestety tak Na dodatek jak już się położyłam wieczorem to mi dziwnie cierpła. Dziś jest lepiej, ale czuję że czwórka mocno spięta.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
A co z nogą, tzn gdzie boli? Jeżeli cierpnie to może być coś od kręgosłupa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
Fighter boli mnie czasem jakby w miejscu przyczepu czworogłowego i gdzieś tam w biodrze, a czasem czuje że czwórka spięta i od tego ciągnie. Co ciekawe problem się zaczął jak zaczęłam rolować i rozciągać nogi
Wczoraj pierwszy raz pojawiło się cierpnięcie i to takie dziwne, właśnie w czworogłowym.


Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-01-30 09:07:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
Viki
Fighter boli mnie czasem jakby w miejscu przyczepu czworogłowego i gdzieś tam w biodrze, a czasem czuje że czwórka spięta i od tego ciągnie. Co ciekawe problem się zaczął jak zaczęłam rolować i rozciągać nogi
Wczoraj pierwszy raz pojawiło się cierpnięcie i to takie dziwne, właśnie w czworogłowym.



Zmieniony przez - Viki w dniu 2020-01-30 09:07:14


Przyczepu czworogłowego gdzie? pytam bo ma ich kilka
w biodra w jakim ruchu? podnoszenia nogi? przywodzenia? odwodzenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12194 Napisanych postów 22036 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627611
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24270 Napisanych postów 25221 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020297
Viki
Fighter boli mnie czasem jakby w miejscu przyczepu czworogłowego i gdzieś tam w biodrze,


Paatik
Przyczep czworogłowego na biodrze chyba... A Ty jesteś pewna ze to 4ka boli, a nie np. naprężacz??


Z tego zdania może wynikać, że boli w dwóch miejscach, a może to być grzebieniowy uda/krawiecki + pośredni/prostu uda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
Z nabiałem niestety też tak mam, że po nim puchnę i mam wzdęcia. Mleka w czystej postaci już w ogóle nie trawię, z tym bez laktozy wcale nie jest wiele lepiej.. więc świetnie rozumiem, też ograniczam, choć zadowalającego zamiennika nie znalazłam niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12974 Napisanych postów 20733 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607825
Fighter nie jestem w stanie dokładnie określić, ale jak Paatik napisała w okolicy biodra.

Paatik ja czasem czuje że lewa czwórka jest bardziej spięta niż prawa i coś tam ciągnie. Tak jak dziś - to lewe udo bardziej spięte i sztywne.

Fighter to nie jest ból który się pojawia przy konkretnym ruchu. Czasem lekko boli po biegu (a czasem bo biegu nic nie boli), ale zawsze boli po rolowaniu i rozciąganiu. Ból jednostajny i ciągły, nie ważne czy stoję, chodzę czy leże.
Niby powinno się rolować i rozciągać a ja najchętniej bym zrezygnowała całkiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium