SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 510067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
Kuzyn w 7 klasie i kombinuje bardzo
Ja się cieszę że Młody chodzi do przedszkola, mam trochę czasu dla siebie a on bardzo lubi przedszkole i kolegów. Chróbsko rzadko przynosi bo teraz pilnują i jak są tylko jakieś objawy, nawet lekki katar to zaraz dzwonią do rodziców.

Paatik nie było ślisko, tylko w jednym miejscu z górki musiałam uważać. Świeży śnieg leżał, bo w nocy padało a rano jeszcze nie było wydeptane. Gorzej jest na chodnikach, w dzień do słońca topnieje, w nocy zamarza i trzeba uważać.


Dziś chyba też będzie dnt, ciężko się oddycha przy zatkanym nosie a głowa boli przy zmianie pozycji. Szkoda bo niby siła jest żeby poćwiczyć.
Poza tym zaczynam świrować, bo zmniejszyłam ilość tłuszczu w diecie, węgle bez zmian a waga idzie w górę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12203 Napisanych postów 22058 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627713
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
No jak to po co? Teoretycznie robię redukcję, w praktyce wychodzi masa chciałam sprawdzić jakie są efekty tej redukcji.


Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-02-15 14:45:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1812 Napisanych postów 2919 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73547
Viki mam podobnie :)
2

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12203 Napisanych postów 22058 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627713
Viki - coś takiego wczoraj widziałam na nogach u koleżanki - super sprawa, tylko te czarne, drugie od góry.
na alledrogo: odziez-stuptuty-125748?bmatch=dict210105-ctx-spo-1-1-0129
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
Paatik takich wysokich nie widziałam, mam tylko takie krótsze powyżej kostki, ale nigdy nie używałam


16.02 wtorek

Z nosa się leje, oczy łzawią ale przynajmniej głowa nie boli. Udało się zrobić trening:

- rozgrzewka (halo, barki z gumą)

3x
1a. podchwyt 1x
1b. łopatkowe 10x
1c. wykroki 10kg kamizelka + 2x 5kg talerze x8
1d. bieg w miejscu 60 sek

3x
2a. pompki na mini poręczach 6x
2b. rdl jednonóż 15kg x10
2c. bieg w miejscu 60 sek

2x
3a. wiosło hantlą 15kg x8
3b. wyciskanie talerzy stojąc 2x 5kg x10
3c. wiosło gumą jednorącz 15x

Najbardziej zmęczył mnie bieg w miejscu. Podchwyt już fajnie wychodzi, co prawda tylko jedno powtórzenie, ale biorąc pod uwagę aktualną wagę to i tak super, że wogóle mogę tyłek dźwignąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12203 Napisanych postów 22058 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627713
Taki bieg w miejscu to z TRX też fajnie wychodzi - bo jak przy sprincie idzie się pochylić bardziej do przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
Na trx lubie robić sprinter start

We wtorek był jeszcze wieczorem krótki marsz, 20 min., 2km.


17.02 śorda

W ciągu dnia trochę rozciągania i kilka ćwiczeń na brzuch.
Wieczorem krótkie bieganie. Zła byłam, bo miałam czas na dłuższy dystans, siły były, ale warunki na chodniku mnie pokonały. Cały dzień padał deszcz i deszcz ze śniegiem, wieczorem zaczęło to zamarzać i miejscami było lodowisko, nogi się rozjeżdzały nawet przy bardzo ostrożnym chodzeniu. Gdzie się dało to biegłam bokiem po śniegu, który dla odmiany zapadał się.
Pocieszające jest tylko to, że lekki podbieg w parku nie jest już wyzwaniem. Na początku oprócz stanu przedzawałowego nie było też zupełnie mocy w nogach, czułam że nie mam siły biec pod górę. Teraz już oddech trochę spokojnieszy i przede wszystkim nogi dają radę, mogę utrzymać równy krok.
Kolejne bieganie pewnie dopiero za tydzień, bo zostaje sama z maluchami na kilka dni.






...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12203 Napisanych postów 22058 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627713
Dobrze, ze niczego nie złamałaś.... Juz leci do nas ocieplenie - akurat za kilka dni bedziemy na błoto narzekali:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
Nie lubię jak śnieg topnieje i nie lubię tej chlapy. Zresztą noce nadal zimne, więc rano i wieczorem jest lód.

Wczoraj planowany dnt, dużo rzeczy miałam do zrobienia. Dziś miał być trening góry to Mała nie zasnęła na drzemkę, co jej się nigdy nie zdarzyło, więc treningu nie było. I będzie kolejny dnt Pewnie dopiero w niedzielę albo w poniedziałek poćwicze, bo teraz mama przyjechała więc nawet nie mam jak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium