SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Nie miała baba kłopotu to sobie świnie wzięła do domu

--EDIT-- Coś mi się nie zrymowało


Zmieniony przez - _Szajba_ w dniu 2019-10-26 22:00:14

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Wycwiel świnki są fajne

Fans zostańmy przy wersji ze to bracia, co prawda po różnych ojcach i matkach, ale z jednej hodowli to jak rodzina

Szajba miałam już także wiem co mnie czeka


Acha, ten co jeszcze tydzień temu mówił że nie... gorzej niż dziecko, co chwilę klatkę otwiera








Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-10-27 07:56:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Dampaz
Moja Żonka trąbi mi od roku że chce kota...
Ale mi szkoda zwierzaka, jeszcze wkręci się w trenażer

Koty raczej patrzą jak na głupka: po cholere jeździ w miejscu

Obstawiałam króliki a tu świnki. Fajne, imiona wybrane ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Ania Młody już nazwał - Leon i Kuba
Króliki mają zdecydowanie większy zasięg (wysoko skaczą) i bardziej niszczą. Szkoda mi stołu w kuchni. Przy świnkach zastwisz zgrzewką czy nawet butelką wody i po problemie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627488
Na świniakach się nie znam - wyglądają na madrzejsze od chomików... Ale królików zdecydowanie nie polecam - mieliśmy jednego w labie - kupiony był, zeby przeciwciała w nim hodować. Tylko niekt nie miał sumienia mu antygenu zapodać i biegał taki wredny Fredek po labie. Ile to kabli przegryzł, ile pięt dziewczynom popodgryzał i ile bobków wszędzie było! Zawsze się zastanawialiśmy jak on cwanie te kable przegryza, ze go nic nigdy nie "popieściło":)
A chłopaki ładniusie. Nie dziw, ze nawet chłopu serce drgnęło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
FighterX
To racja, duży zwierzak to obowiązek, ale nikt się tak nie cieszy jak wracasz do domu jak adoptowany psiak


żadne inne zwierzę nie cieszy się tak mocno i głosno jak wstajesz w środku nocy, nie ważne, że tylko do toalety głośne kwiiii słychać jeszcze długo To samo jak otwierasz lodówkę. W sumie wystarczy nawet odgłos foliowego worka


wypiski uzupełnie jutro, bo niedawno z pracy wróciłam. Wczoraj i dziś treningi grupwe na przeszkodach


Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-10-27 20:14:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
sroda, czwartek - DNT z racji kiepskiego samopoczucia

25.10 piątek

Najpierw krótki trening na siłce. Trochę latania i ćwiczenia do drabiny.
Później MC z 1/2 cc na ilość (do konkursu). Wyszło 50 Podoba mi się taki trening, co prawda trochę nudny, ale można się zmęczyć.





Chciałam też pobiegac po Lasku, ale brakło czasu i zrobiłam bardzo krótki trening. Bieg spokojny + 5x100m przyspieszenia techniczne. Pierwsze 3 kiepsko, bo nie mogłam złapac rytmu, za bardzo wydłużałam krok, kadencja za niska. Za to dwa ostatnie wyszły super, złapałam fajny rytm i wysoką kadencję i pomimo, że nie były wcale na maksa to w ostatnim pierwszy raz zeszłam poniżej 24s teraz tylko opanowac taka technikę










26.10 sobota

Zajęcia grupowe OCR combo. Niestety spóźniłam się dość mocno, więc sporo treningu mi przepadło (utknęłam niestety w korku, targi książki były).


27.10 niedziela

Liczyłam, że uda się pójść w sobotę do pracy i będzie więcej czasu w niedzielę na trening, ale z powodu świnek w sobote sie nie wyrobiłam. Znowu wpadł trening grupowy, tym razem u sąsiedniej druzyny, prowadzony przez ich i naszych trenerów (i trenerki). Fajnie było, chociaż rozgrzewki tam bardzo nie lubię, bo zawsze jest bieganie po schodach, a u mnie to więcej szkody niz pozytku Zdecydowanie wole trening pobiegów w terenie. Biodro mnie zaczeło boleć i mam mega zakwasy w czwórkach.
Niestety nie mam żadnych zdjęć i filmików, może póxniej coś się pojawi.


28.10 poniedziałek

Tym razem w planach spokojny bieg, ale dłuższy niz ostatnio. Pobiegłam na znaną płaska trasę. Ostatecznie wyszedł BNP Nie wiedziałam ile mi to zajmie, a musiałam wcześnej odebrać Młodego z przedszkola, bo mielismy wizyte u lekarza. Na trasie zeszło mi za długo, więc w końcówce musiałam przyspieszyć, szkoda bo miał byc cały bieg owb1. I tak ledwo zdążyłam
Pogoda fajna, co prawda zimno i prawie mi uszy odpadły przez wiatr, ale słonecznie i nawet błocka nie było po całonocnym deszczu.
Wrzucam foty z biegu i moja ulubiona zupa z lanymi kluskami (często robię bo Młody lubi).


















Zmieniony przez - Viki w dniu 2019-10-28 21:04:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607780
Jeśli chodzi o plany treningowe, to bieganie będzie wg schematu 1x k, 1x d, 1x m. Czyli raz w tygodniu krótkie, spokojne bieganie + przebieżki, raz bieg długi z przyspieszeniami i raz bieg mocny w postaci krosu (najlepiej w Lasku na górkach). Jak będzie czas i dobre samopoczucie to może wpadnie jeszcze spokojny trucht 30-40 minut. Byc może uda się też wprowadzić trening specjalny czyli bieg przeplatany ćwiczeniami, zobaczymy. Do tego raz w tygodniu zajęcia grupowe na przeszkodach, 2x trening siłowy/kalistenika + ewentualnie przeszkody i może upcham gdzieś ściankę wspinaczkową, choćby co drugi tydzień
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94455 Napisanych postów 364393 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669005
Przebrnalem przez cały, fajna forma i mega zajawka.
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Viki za odwagę przeniesienia się do działu wytrzymałosciowców oraz merytoryczne prowadzenie dziennika w nagrodę otrzymujesz 200PLN do wykorzystania w sklepie Treca na suplementy z linii Special Forces : https://www.trec.pl/odzywki-i-suplementy/special-forces/suplementy/ . Po więcej informacji zapraszam na priv.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium