SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 510668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Miałem też Vantage i M i V . Ale to było na początku jak wyszły i ich soft Był wtedy mocno niedopracowany. A więc oba oddałem. Poza tym przysiadłem się na Garmina, ponieważ komputer rowerowy Polara jest mocno ograniczony w stosunku do Garmina A chciałem mieć oba urządzenia na jednej platformie.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
Ja właśnie mam Suunto Spartan Sport, wcześniej miałem Ambit 2 Peak. Co raz bardziej jestem zadowolony z niego, bo aplikacja fajnie działa i można ciekawie sobie poustawiać rzeczy, ale osobiście wrzucam tam podstawowe dane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
BzykuDG
Miałem też Vantage i M i V . Ale to było na początku jak wyszły i ich soft Był wtedy mocno niedopracowany. A więc oba oddałem. Poza tym przysiadłem się na Garmina, ponieważ komputer rowerowy Polara jest mocno ograniczony w stosunku do Garmina A chciałem mieć oba urządzenia na jednej platformie.


Mam aktualnie Vantage M i soft sporo się poprawił z aktualizacją. Jest OK ale ma swoje mankamenty

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 338 Napisanych postów 7798 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 225727
Bzyky z tego co pamiętam to miałeś polara V650 - aktualnie używam i dla mnie porażka. Po nowym roku planuje zakyp wahoo. dużo osób sobie chwali, testowałam od chłopa i super
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
Ja z takich rzeczy to jeszcze myślałem o Whoop, ale to droga impreza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607888
Właśnie Vantage był ostro krytykowany, niektórzy nawet wrócili do starego Polara. Teraz jest podobno lepiej, ale i tak zniechęca mnie trwałość tego zegarka a raczej jej brak, widziałam sporo fotek z rozwalonym szkłem, wystarczy gdzieś krawędzią uderzyć. Na OCR zupełnie odpada.
Dla mnie to by się przydały dwa zegarki, jeden startowy, wytrzymały z pomiarem z nadgarstka a drugi treningowy, tu już może być pas, mniejszą trwałość ale za to dobry GPS i funkcjonalność. No i wykresy do analizy. Teraz jak widzę kreskę tętna w niebieskim pasku to wiem, że założenia spełnione, jak gdzieś ucieka w zielone to też widzę w którym momencie. Szkoda że inne platformy takich kolorków nie mają bo może być spróbowała czegoś innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24273 Napisanych postów 25224 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020316
Viki
Właśnie Vantage był ostro krytykowany, niektórzy nawet wrócili do starego Polara. Teraz jest podobno lepiej, ale i tak zniechęca mnie trwałość tego zegarka a raczej jej brak, widziałam sporo fotek z rozwalonym szkłem, wystarczy gdzieś krawędzią uderzyć. Na OCR zupełnie odpada.
Dla mnie to by się przydały dwa zegarki, jeden startowy, wytrzymały z pomiarem z nadgarstka a drugi treningowy, tu już może być pas, mniejszą trwałość ale za to dobry GPS i funkcjonalność. No i wykresy do analizy. Teraz jak widzę kreskę tętna w niebieskim pasku to wiem, że założenia spełnione, jak gdzieś ucieka w zielone to też widzę w którym momencie. Szkoda że inne platformy takich kolorków nie mają bo może być spróbowała czegoś innego


Suunciak ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ann..
Bzyky z tego co pamiętam to miałeś polara V650 - aktualnie używam i dla mnie porażka. Po nowym roku planuje zakyp wahoo. dużo osób sobie chwali, testowałam od chłopa i super


Tak, zniechęcił mnie przede wszystkim brak obsługi treningów strukturalnych z Training Peaks. W czasie treningu musiałem wyciągać telefon, żeby sprawdzić następny krok...
Wahoo u mnie opadało, bo nie mają zegarków. Ale są naprawdę super. Śmiem twierdzić, że lepsze od Garmina.
Ale chociaż trenażer mam Wahoo

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Dokupiłem do eMki szkło hartowane. Przywaliłem już parę razy w futrynę czy klamkę i zero śladu.

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607888
Fighter chodziło mi o wykresy z biegu. Nie wiem jak teraz wygląda ta nowa aplikacja Suunto, ale movescunt był cały czarny

Fsl szkło hartowane to u mnie podstawa, na biegi jeszcze osłonka silikonowa. Widziałam że te Vantage można tak niefortunnie od boku przy krawędzi rozwalić.

Póki mój v800 żyje to zmiany nie planuje, ale jak padnie (a wiem że to się niestety zdarza) to trzeba będzie coś pomyśleć.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium