SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 503915

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12968 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607777
Mała na razie chciałaby tak jak jej brat i czasem się denerwuje że nie może za nim nadążyć i próbuje tak śmiesznie biegać. W wózku też nie chce siedzieć, woli chodzić na własnych nogach i swoimi ścieżkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627466
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12968 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607777
Zobaczymy Na razie ledwo chodzi ale już ćwiczy bieganie






Zmieniony przez - Viki w dniu 2022-02-11 10:18:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627466
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12968 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607777
Paatik czasem miota nią na boki jak po dobrej imprezie ale ona się nie przejmuje, byle brata dogonić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12968 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607777
11.02 piątek

Bez treningu. Powinna być góra ale odpuszczam. Nadal nie czuje się dobrze, na jutro zaplanowany trening biegowy a bieganie jest priorytetem, więc dziś odpoczywam i zbieram siły. Poza tym czasu brak bo dużo spraw do załatwienia.


Przy okazji są wyniki klasyfikacji Iron GPK, jeszcze nieoficjalne
Mam 300pkt przewagi nad 4 miejscem więc raczej uda się utrzymać na podium (za jeden wygrany bieg można zdobyć 100pkt, więc przewaga trzech wygranych ).Do drugiego miejsca jakieś 42 pkt starty więc nie do odrobienia, musiałabym chyba 5 dystansów pobiec, w tym 35km
Na 3km w kategorii wiekowej najgorsze 4 miejsce a chciałam tu walczyć o podium. Niestety jeszcze za wolno biegam Strata też nie do odrobienia. Może w kolejnym sezonie będzie lepiej.

Czekam jeszcze niecierpliwie na klasyfikację drużynową, mam nadzieję że utrzymamy 1 miejsce do końca Jeszcze sztafeta mnie interesuje. Zasady są takie, że liczą się punkty najlepszego zawodnika z drużyny na każdym z 4 dystansów (3, 5, 11 i 23). U nas był probelm z tym najdłuższym, bo nie zawsze był ktoś kto pobiegł ten dystans i po 3 etapie mieliśmy 7 miejsce, a nagradzane jest top 6. Jestem ciekawa ile mamy teraz starty i czy jest szansa na 6 miejsce Mam nadzieję że moje punkty za 23km będą przydatne. Jest motywacja żeby na finale też pobiec 23km, bo będą punkty do sztafety. Dlatego właśnie lubię GPK, jest mnóstwo różnych klasyfikacji, indywidualnych i drużynowych, więc jest motywacja żeby walczyć dla siebie i dla drużyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12176 Napisanych postów 22016 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627466
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12968 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607777
Paatik jak to mówią nie dziel skóry na niedźwiedziu ale zapowiada się prawdziwe drużynowe święto, bo mamy szansę na pudło w różnych kategoriach i na różnych dystansach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2580 Napisanych postów 5116 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78304
Hej! Przypomnij mi proszę Viki jaki Ty masz ten zegarek biegowy?
Patik Ty też jeśli mógłbym Cie prosić
Zwrócić uwagę by był odczyt z pasa?
Nosisz go cały czas?
No i czy jest połączony z telefonem cały czas (powiadomienia itp)?

Zbója dziś opłaciłem, tylko że ten 42 km
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12968 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607777
Ja mam Garmin Instinct, podstawową wersję, bo teraz jest też Solar a ostatnio wyszedł Instinct 2. Noszę cały czas, z telefonem jest połączony ale powiadomienia nie zawsze przychodzą, coś nie działa do końca jak powinno. Tętno zawsze z pasa, uważam że to z nadgarstka jest niedokładne. Nie jestem zadowolona z zegarka, bo pokazuje duże skoki tempa, nawet na płaskiej, otwartej przestrzeni. I to nie tylko skacze chwilowe ale są również duże wahania tempa średniego a to utrudnia treningi.

A Zbój zapowiada się fajnie


Zmieniony przez - Viki w dniu 2022-02-12 07:51:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium