SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 504205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Paatik te tory z serii Challenge Miesiąca zawsze są takie długie, na całą długość sali Po raz pierwszy przeszłam, w końcu jest coś gdzie umiem wszystkie elementy bo wcześniej zawsze jakiś odcinek był problematyczny

Latającego ćwiczę chociaż parę razy jak jestem w klubie, niestety ostatnio rzadko tam bywam. Na dodatek poprzednim razem drążki były odsunięte na ponad 2m więc nawet nie próbowałam. Odkąd wróciłam z urlopu wybieram się na zajęcia do drugiego klubu gdzie można sobie dowolnie regulować odległość, niestety zajęcia są w czwartki a mężowi wiecznie coś w czwartek wypada i nie ma go wieczorem. Może w końcu kiedyś się uda.
Wogóle to wczoraj doszłam do wniosku że typowe Ninja, bez biegania, z tymi wszystkimi skokami, lataniem i trampolinami to nie moja bajka. A zajęcia ostatnio są właśnie bardziej Ninja. Wolałabym coś bardziej pod biegi z przeszkodami.


A tymczasem rano pobiegane...

23.09 czwartek

Tym razem zaliczyłam falstart Wstałam o 5 z zamiarem wyjścia w teren o 5.40. Problem z tym, że o 5.40 nadal było ciemno jak w d.... Postanowiłam poczekać 10 minut, ale nic się w tym czasie nie zmieniło. W końcu zaczęłam szukać czołówki - jakoś rano łatwiej przekonać się do tego pomysłu, mając świadomość że za 15-20 minut zacznie robić się jasno.
Niestety czołówki nie znalazłam, ale zajęło mi to tyle czasu że w końcu zaczęło się rozjaśniać więc wyszłam bez. Niepotrzebnie tak wcześnie wstałam...

Bieg w terenie, spokojnie choć w górnej granicy S2, momentami nawet w S3. Na zbiegach szybciej, na jednym z końcowych odcinków w miarę płaskim, ok. 400m mocniej. W terenie warunki ciężkie, ślisko i sporo błota. Przynajmniej poćwiczyłam to trudne słowo na P zaliczając dwa poślizgi, z których się wyratowałam















Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-09-23 09:33:55

Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-09-23 09:34:06


Fejsbuk podsuwa mi kolejne wyzwanie Tym razem Królowa Kroków Taka motywacja, żeby w okresie jesienno zimowym więcej się ruszać i nie rezygnować ze spacerów. 3 miesiące, od października do grudnia, w sumie 92 dni i milon kroków. Średnio trochę ponad 10 tys. dzienne. Przy regularnym bieganiu do zrobienia, jednak w październiku czeka mnie roztrenowanie, 2 tygodnie bez biegania więc byłaby motywacja żeby chociaż na spacer tyłek ruszyć

Zmieniony przez - Viki w dniu 2021-09-23 09:36:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Może też powinnam podjąć takie wyzwanie, bo jak siedzę na tej wsi to jakoś tak spaceruję tylko do sklepu (tutaj to do takiego lepszego sklepu to trzeba iść pół godziny w jedną stronę).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Viki - a medal czy koronę dla królowej dają?:) Hesia - ta twoja wieś z psami i odludziem coraz bardziej mi się podoba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Nie ma odludzia, jest tylko odsklepowienie. Ludziów jest całkiem sporo. To taka miasteczkowa wieś, nie że krówki i takie tam ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Paatik dają medal Tzn. jak sobie opłacisz udział I pakiet z koszulką też jest, koszulka piękna, bardzo mi się podoba. Rozsądek mówi, że koszulki już w szafie się nie mieszczą, a serce - że te co mam to głównie z RMG a takiej ładnej jeszcze nie mam


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Źle przeczytałam i myślałam, że to jakieś szalone wyzwanie Garmina :D Ale w sumie Garmin zaraz będzie rzucał kolejną serię wyzwań na najbliższy miesiąc i kwartał, więc sobie coś wybiorę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Hesia ja lubię te wyzwania on-line. W Garminie jak nie zrobisz wyzwania to trudno, jakoś nawet nie żal, w końcu zaraz będzie następne
A tu jak sobie zapłacisz za ten medal to gorzej odpuścić, bo jest świadomość że kasa przepadnie i medalu nie będzie Większa motywacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 1846 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 16821
Oj, ale ja się bardzo mocno zapalam nawet do wirtualnych i darmowych odznak :D Tylko widmo przetrenowania zmusiło mnie do odpuszczenia tych 15 km we wrześniu :D A jak mi przykro, że nie nadrobię już kroczków i nie dobiję do 300 tys. do końca miesiąca :D Jakbym nie miała tyle pracy to bym rozważyła robienie po 20 tys. dziennie przez tydzień, byle dobić XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Ja lubię kolekcjonować medale, szczególnie ładne
I z każdym, nawet tym wirtualnym biegiem czy wyzwaniem wiąże się jakaś historia. Mam medal z wirtualnego biegu Toaletowy PapieRun To wtedy jak covid zaczął szaleć i w sklepach papieru brakowało W sumie od tej całej akcjiz covidem te wirtualne formy zyskały na popularności.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12179 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627492
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium