SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Viki - OCR, Trail Running, Hyrox

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 510592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12209 Napisanych postów 22064 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627771
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607886
Paatik specjalista od rozordu i rozmnażania Miałam w planach jeszcze doktorat i technikum weterynaryjne, ale wyjechałam z PL i d.pa

A co do mleka i nabiału to jeszcze ciekawostka - wiele kobiet, np. tu na forum, wśród znajomych zawodniczek, wśród moich podopiecznych zaobserwowało pozytywne zmiany po odstawieniu nabiału i mleka. Głównie poprawa jakości skóry, zmniejszenie cellulitu czy ogólnie wyostrzenie sylwetki. U mnie jest to samo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 176 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1324
A może magistrem weterynarii, czemu nie.

edit. dobra spóźniłam się, pisałam przed tobą-


Zmieniony przez - neka w dniu 2020-04-19 18:11:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1813 Napisanych postów 2920 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73559
Szach mat?
Czyżby?


Ja nie będę nikogo przekonywać do picia mleka, bez jaj. Ale na robienie z rolnika bezdusznego dręczyciela zwierząt dla kasy się nie zgadzam.

I zawsze można taką krowę samemu trzymać , karmić , doić i mieć swoje mleko.

Viki a sztuk mamy ponad 40 krów.
3

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
paawo
I szach mat.
A się zastanawiałem czy nie biec Ci na pomoc.


No choć Paawo, moja ty Skarbnico Wiedzy Wszelakiej
Przedstaw argumenty za tym, że nie pracujący w zawodzie zootechnik, weterynarz czy inny inseminator ma wyłączność na ogólnie dostępną widzę z zakresu,hmm , z zakresu etyki?
2

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nadine 21
Szach mat?
Czyżby?



Ależ oczywiście.
Próba zdyskredytowania Viki legła w gruzach.

nadine 21
Ciekawe rzeczy się idzie dowiedzieć na forum sportowym o hodowli bydła mlecznego?
Hmm ... Właśnie jałówka się cieli, m woła do pomocy więc... Lepsze to niż ogarniający wqurw od tych bzdur.


Sama rzekłaś, że tu same bzdury, bo co tam ktoś może wiedzieć.
A z którego rolnika robimy bezdusznego dręczyciela. Przecież nikt Cię tu nie atakował.
Chyba, że stajesz w obronie wszystkich rolników na świecie?
To my stajemy w obronie wszystkich zwierząt na świecie.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
paawo
nadine 21
Szach mat?
Czyżby?



Ależ oczywiście.
Próba zdyskredytowania Viki legła w gruzach.




Idę pobiegać, z godzinkę może lepiej. W tym czasie możesz na spokojnie przeczytać jeszcze raz, nawet kilka razy powyższą dyskusję i rozwinąć o kilka zdań swą ostatnią wypowiedź
1

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607886
Nadinka no to ładne stadko, jest co robić przy tylu zwierzakach. Tym bardziej podziwiam, że masz siłę na treningi i zawody

Ja akurat byłam w większych gospodarstwach. I wcale nie uważam rolników za katów. Cały czas podkreślam, że chodzi mi o masową hodowlę na dużą skalę. Miałam zajęcia z inżynierii genetycznej i wiem w jakim kierunku to idzie, pod jakim kątem robiło się badania. Byłam w gospodarstwie, gdzie pracownicy wyznawali zasadę - nie moje to nie dbam i mam w d.. bo i tak nikt inny do tej pracy nie przyjedzie. Widziałam cielaki z biegunką, całe brudne i oblepione, którymi nikt się nie przejmował, nie zgłaszał problemu i padały. Padnięte krowy, kiepskie warunki - dużo by pisać. I słowa jednej z pracownic, że tego mleka to nawet kotu by nie dała.
Być może w mniejszych gospodarstwach jest lepiej. Nie mam pojęcia jakie warunki mają Twoje zwierzaki więc nie oceniam. Ale mam też prawo do własnego zdania po tym co widziałam. No i pamiętam co mówił nasz świętej pamięci profesor wręcz zakochany w krowach, dla którego dobro zwierząt było najważniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
_Szajba_
paawo
I szach mat.
A się zastanawiałem czy nie biec Ci na pomoc.


No choć Paawo, moja ty Skarbnico Wiedzy Wszelakiej
Przedstaw argumenty za tym, że nie pracujący w zawodzie zootechnik, weterynarz czy inny inseminator ma wyłączność na ogólnie dostępną widzę z zakresu,hmm , z zakresu etyki?

Dzięki za komplementy ale nie wiem czy jestem godzien.

Ja wiem niech te krowy się jakoś zorganizują, to je wtedy poprzemy. Też tak uważam.

A tak na serio to nie wiem o co mnie pytasz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1813 Napisanych postów 2920 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 73559
"od tych bzdur" v "same bzdury" zauważasz różnicę?

Wiem jak wygląda "obora" gdzie odbywają się praktyki.

Wiem jak wygląda moja obora czy obory moich sąsiadów również trudniących się hodowlą zwierząt.

Pracuje od 13 lat z krowami a Ty Paawo ile przepracowales?
Nie chcesz nie pij mleka, nie jedz mięsa, gluten również możesz odstawić. Nie moja broszka .

A czy bronie rolników? Tak! To jest akurat moja broszka. Tym bardziej że sama nim jestem.

A jedzenie nie rośnie w supermarkecie. Nie jest z kartonu czy z plastikowej tacki na ladzie. Warto o tym pamiętać.
7

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Typ sylwetki - gruszka? Hashimoto, IBS

Następny temat

Plan treningowy upper lower

WHEY premium