SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1949274

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682932
Ja traktują podciąganie jako taki wyznacznik sprawności. Teraz mam trochę kłopot przez ten niedoprost, ale się podciągam. Wszystkie sprawdziany sprawnościowe w różnych służbach obejmują podciąganie.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2953 Napisanych postów 5582 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 82837
nightingal
Ja traktują podciąganie jako taki wyznacznik sprawności. Teraz mam trochę kłopot przez ten niedoprost, ale się podciągam. Wszystkie sprawdziany sprawnościowe w różnych służbach obejmują podciąganie.


Ja też. Podciągam się wiele lat i bardzo często mam DOMS'y tak gdzie mieć chcę, czyli na najszerszych grzbietu.
Już tych tzw "złotych ćwiczeń" mam coraz mniej ze względów zdrowotnych, jednak podciąganie wykonuję bez zastrzeżeń i też jako "złote" traktuję.
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13809 Napisanych postów 23346 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636497
31.08.2022 FIKANDO& AEROBY
Taka godzinka na luzaku - 20 min orbitka w dobrym tempie, reszta jogowanie, rozciąganie, trochę stania, trochę szpagatu - ale lekko zardzewiała byłam...

01.09.2022 DT
Trenio, który lubię - ale na niedoczasie. Mieliśmy godzinkę dosłownie na ogarniecie całości, co najmniej o 10 minut za mało. Poszło by lepiej gdyby nie podłe odciski na rękach, które się oczywiście przy pierwszej serii z 80kg otworzyły i trapek leciał mi z rąk. Myślałam, ze wytrzymam - ale gdzie tam, dopiero przed ostatnią serią pobiegłam po magnezję i to było bardzo mądre zagranie. Fakt, ze kolega juz poprzednim razem mi mówił, zeby posmarować łapki, ale ja byłam pewna że się zagoiło i teraz będzie git. No nie było. Widać jak robiłam 1-3 powtórzenia nawet z większym ciężarem to ręce dawały radę - ale jak ma być 12 to ręce od 80kg w z wyż reagują otwarciem odcisków...
Podciąganie podchwytem robiliśmy tak że nogi miałam ładnie do przodu i tylko w tali mnie kolega trzymał - chyba pierwszy raz czułam,ze to ja się podciągam, a nie że jestem popychana do góry:) Moze kiedyś coś z tego będzie.

Mam nowe kiecki na to sobotnie wesele i jestem wreszcie bardzo zadowolona z wyboru. Nie wiem którą z 2 wybrać - pewnie będzie przebierka w trakcie. Foty zrobię jak nie zapomnę przed wyjściem.

...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682932
Takie rozwalone odciski długo się goją - wkurzająca sprawa.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1790 Napisanych postów 3300 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 56162
Zrób foty w obu kieckach to Ci powiemy w ,której lepiej :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13809 Napisanych postów 23346 Wiek 56 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 636497
Marta - zrobię, zrobię - ale i tak obie zabieram:)

Night - nawet się zastanawiam czy nie wrócic do rękawiczek na ten czas kiedy te odciski tak mi dokuczają.... Chociaż przez tydzień naprawdę wizualnie wyglądały na zagojone.


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2022-09-02 08:49:39
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
Wg mnie lepsze od rekawiczek jest tape, kiedys mi gosc na crossficie pokazal jak tejpowac przy odciskach, by zabezpieczyc, czucie w rekach inne (lepsze) niz w rekawiczkach. Ale rekawiczki pewnie tez sie sprawdza na krotki czas, na normalny trening

A sprobuj sama sie podciagnac, nie musisz myslec o technice zbyt mocno, ze np nogi maja by prosto czy cos, sprobuj podchwytem jak dasz rade, jak ci wygodnie z tego co piszesz to jest szansa ze ci sie uda, zobaczysz jaki to bedzie bodziec fajny, juz glowa bedzie wiedziala ze jest to mozliwe i bedzie ci dalej o wiele latwiej
1
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682932
Paatik
Marta - zrobię, zrobię - ale i tak obie zabieram:)

Night - nawet się zastanawiam czy nie wrócic do rękawiczek na ten czas kiedy te odciski tak mi dokuczają.... Chociaż przez tydzień naprawdę wizualnie wyglądały na zagojone.



Zmieniony przez - Paatik w dniu 2022-09-02 08:49:39


rękawiczki w takich sytuacjach dają radę
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4272 Napisanych postów 5120 Wiek 47 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 118521
Dawaj Patik te zdjecia w nowych kieckach, ty masz takie warunki ze jestem pewna ze wygladasz swietnie i w jednej i drugiej, ale tak po calosci jestem ciekawa jak sie odstrzelisz, obcas wysoki zakladasz czy taki zachowawczy? :) Bo wydaje mi sie ze ty masz taka fajna zwinnosc i kobiecosc w ruchach, i na wysokim obcasie to pewnie jest petarda :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3452 Napisanych postów 6160 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 264786
Ja też chcę zobaczyć foty!
odkąd kupiłam sobie buty taneczne to w żadnych innych nie jest mi tak wygodnie

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

electro
Polecane artykuły