SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 547980

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2108 Napisanych postów 14748 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 270883
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2108 Napisanych postów 14748 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 270883
Jakos mojegp trx na body nikt nie pytal czy moze przepinac....xd

Raz nawet prowadzilam trening uzywajac swojego Trx a jakas laska podchodzi i pyta czy dlugo zajmowac jeszcze bedziemy

Takze sie nie krepuj nastephym razem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3889 Napisanych postów 10293 Wiek 49 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 548106
Zapytaj się czy mój natrętny wzrok poczuł:)

06.11.2019DT
Dzień WL z nowego planu - trening rozpoznawczy. Poszedł szybko i dosyć sprawnie z wyj. tego tricka na TRX - nim się tam poustawiałam i dopasowałam to minęło z 5 minut godnych lepszej sprawy.
Allahy robiłam pierwszy raz w życiu - trochę też na nich zabałamuciłam - wyszło chyba z 6 serii - bo nie wiedziałam zupełnie ile bloczków nałożyć. Ale spięcia brzucha były i generalnie jestem zachwycona. Przy mojej nienawiści do ćwiczeń na brzuch - allahy mogę pokochać.
I oczywiście mało mi było tych zaprogramowanych serii na WL....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Tam dla jasnoscitam ma byc 25kg*5 30kg*5 35kg * max

Pod warunkiem ze% dobrze policzone
I tyle, wiecej nie rob:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3889 Napisanych postów 10293 Wiek 49 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 548106
O Jezu - jedną serię więcej zrobiłam i juz na mnie krzyczy. A % od 40kg liczyłam, bo póki co 42,5 się rolką zawsze kończą. I nie, nie próbowałam wczoraj zrobić nowego maxa:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
To z matematyki wychodzi: 24,7kg, 28,5kg, 32,3kg.
Na życie przełożyło się: 25kg, 30kg, 35kg
chyba oki? czy miałam zaniżać i dać 32,5kg zamiast 35?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Paatik
To z matematyki wychodzi: 24,7kg, 28,5kg, 32,3kg.
Na życie przełożyło się: 25kg, 30kg, 35kg
chyba oki? czy miałam zaniżać i dać 32,5kg zamiast 35?

za mocno w górę , jak Ci wychodzi 32,3kg to masz 32,5kg - jakie tu jest zaniżanie ja się pytam?
pierwszy tydzień ma byc lekki
a Ty masz mieć zapas na dokąłdanie przez 6-8-10 tyg
jak sobie tak od poczatku zawyższysz to będzie ściana za sszybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
07.11.2019 DT
Z kronikarskiego obowiązku - wczoraj trening kontrolowany się odbył. Przysiadałam do boxa, robiłam American deadlift, wyciskałam wąsko, unosiłam w bok hantelki na barki - o połowę krótszy ruch mi Bziu zapodała... A na końcu robiłam z siebie kalekę podczas ball pike - pierwszy raz miałam nieprzyjemność próbować...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Lenistwo do wtorku włącznie
Wycieczka z przygodami. Strajk personelu pokładowego Lufhansy poważnie zagroził planom urlopowym. Odwołałam super hotel wybrany ponad miesiąc temu i rezerwowałam na ostatnią minutę nowy - Lufthansa nie umiała się zdecydowąć czy odwołuje czy nie... Potem o nieludzkiej porze - 5 rano -na lotnisku w Gdańsku, potem Monachium - i nawet o czasie w Sewilli. A na miejscu powitał nas strajk taxi i straszliwa kolejka do jedynego autobusu dowożącego z lotniska do miasta.
A potem już było: jedzą, piją, lulki palą, i hulanki.... Teraz padłam i trawię niezdrowe tapas podlane białym winem i Sangria z lodami na deser:(
Trochę klimatu poniżej - piękny gotyk, arabska wieża z dobudowaną dzwonnicą żeby po chrześciajańsku było, Pan z kasztanami i Pani od flamenco.

Kiedyś chodziłam na kurs flamenco - trudno było. Pani jest "ulicznicą", ale fajnie jej to szło. Wiele lat tańczenia ma za sobą...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WPC zestaw