SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1596034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311147
Jako nie znający się na rzeczy amator wypowiem się. Mobilności Paatikowi to mógłby niejeden pozazdrościć, możliwym jest dysbalans siłowy między czymś a czymś (nie wiem czym, ale na pewno czymś ), ale jako głównego winowajcę mógłbym wskazać brak wiedzy o tym, jak, biorąc pod uwagę uwarunkowania anatomiczne, do tego je...znaczy skubanego martwego się ustawić. Podobnie ma się rzecz z przysiadami u szanownej koleżanki...bo na ten przykład mówią wszyscy, że się składa i dziń dybry robi...a jak ma nie robić, jak nogi długie, szeroko staje, tyłek na maksa pcha do tyłu..no jak się nie pochyli, to na plecy poleci. Ale to nie znaczy, że koleżanka dobrze robi...koleżanka nie wie, jak robić dobrze dla niej, i robi jak literatura dla ogółu nakazuje. W przypadku Paatik, przy braku ogarniętego trenera, który temat w kilka treningów załatwi / patrz Szczerbatek, znaczy Furia/, jej braku pokory i chęci dojścia samej do wszystkiego, tak na odległość to bym zalecił robienie ciągów po kilka 3-5 powtórzeń i milionie serii (znaczy 8-10), nagranie każdej serii, obejrzeniu samemu od razu i wprowadzenie autopoprawek, a potem wysłaniu, jak się zgodzi oczywiście, Fansowi...bo nie dość, że rzeczony dużo ma na kiju, to i ładnie ciągnie, jakkolwiek dwuznacznie by to nie zabrzmiało, a i rozrysuje i jeszcze dowcipem rzuci..
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
Mogę - ale jak bede ma siłce:) Próbowałam w domu z kijem od szczotki i schodzę ATG bez żadnego problemu. Jestem stabilna na dole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xtras2001
No ale cos Cie trzyma, bo nie schodzisz nizej :).
Mozesz wrzucic nagranie takiego przysiadu?

Nie musi nic trzymać, Paatik ciągnie plecami, bo ma je silniejsze niż nogi i tyle.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
ajazy i Paawo w międzyczasie napisali...
MC zaczynałam z trenerwm wiec błędy mam wtórne, a nie pierwotne:) Z przysiadem odwrotnie:) Tak czy inaczej - jak dorwę tego "mojego" trenera to MC i WL na pewno jeszcze z nim zrobię. A póki co bedzie tak jak ajazy pisze - bedę robić i nagrywać jak się da.
Paawo - nie wiem czy tak naprawde ciągnę plecami, bo zakwasy mam wybitnie w całej tylnej tasmie. Zresztą dlatego lubię i nie odpuszcze MC(jak przysiady) bo doopsko dobrze czuję. Pleców specjalnie nie czuję...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 994 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21862
Ciagnie plecami, bo jak juz wyprostuje nogi w kolanach, to nie ma czym wiecej dzwigac jak tylko plecami.
A nogi prostuje przez nierownowage sil - mocna tylna tasma, slabe czworki. Stad tez moze wynikac schodzenie sie kolan, chociaz niekoniecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
08.10.2018 Aeroby
Odchodząc na chwilę od tego jak ciągnę:)
Pobiegane. Ostatnie kółko- cool down- sam marsz już po ciemku, ale jeszcze pojedynczy ludzie w parku byli. Co będzie za tydzień?
Interwały - marsz/bieg (a przynajmniej coś szybszego niż trucht) co 200m. Biodro oczywiście się włączyło przy drugim biegu. Może je po prostu trzeba rozbiegać? Póki co rozkręciłam we wszystkich możliwych płaszczyznach:)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to potwierdzasz to co ja twierdze. Plecy dla mnie to nie czworoboczny czy najszerszy a biodra tyłek i hamstringi, czy dwójki jak kto woli.
Co prostuje staw biodrowy? A co kolana?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Ajazy, dzięki za laurkę, ale przesadziłeś. Za pomoc w niuansach technicznych to Ty możesz robić. O higienę dbasz a i tak masz więcej brudu za paznokciami niż ja wiedzy teoretycznej. Dlatego właśnie, to Ty kierujesz teraz moją siłą a nie odwrotnie A do tego masz fajny styl tłumaczenia, idealny na trenera.
Fans jak wiesz to samouk, częściej się myli niż działa poprawnie, ale jak załapie, to czerpie z tego pełną parą. A najgorsze, że do tego półgłówek, więc połowę wskazówek w necie nie rozumie a drugiej wogóle nie zobaczy Dobrym przykładem jest siła na redukcji. Nikt mi nie powiedział, że musi spadać wprost proporcjonalnie do utraty wagi, to zrzuciłem 30kg a do sztangi dołożyłem 100 w tym samym czasie. No głupek, przecież tak się nie robi Albo jak sobie pomyślę, ile czasu rozkminiałem, co powinienem wybrać, High Hip czy Low Hip, albo klasyk czy sumo. Tracenie czasu na coś o czym zdecydowali matka i ojciec dawno temu i nic z tym nie można zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627371
Nie tłumacz się, nie tłumacz. Wiedz, ze jak wrzucę filmik to czekam na Twój komentarz:) Chciałam napisać "błogosławieństwo", ale znając mój dryg do tych spraw, może komentarz będzie właściwiej...
A i wierzę, ze "inni szatani" (tym razem w dobrym sensie) będą jak zawsze czynni:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Siostro, toz Ty zawsze mozesz na mnie liczyc(chociaz tym szukaniem przygod noca w parku przeginasz palke )
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium