SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1597719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
10.04.2022 DT
Siłka w niedzielę - trzeci siłowy w strasznym tygodniu. Cud ze się udało zrobić.
Taki deloadowy na górę - przenoszenie hantla 10kg w leżeniu - tak rehabilitacyjnie i tak samo rozpietki z hantelkami 3kg. Potem hammer i tutaj juz tak popracowałam solidnie w zakresie 10-12p/5s.
I tyle na klatę. Reszta to było meczenie pleców. Kolega miał chwilę to próbował mnie narciarza ze sznureczkiem nauczyć (większy zakres ruchu), potem wiosła na maszynie, próby nauczenia mnie rozkładania pleców i świadomego napięcia - dramat!!! Generalnie szukaliśmy takiego cwiczenia gdzie najłatwiej bedzie mi ten najszerszy czuć. No ale efekt taki, ze dzisiaj mam zakwas na zakwasie na plecach. Na koniec trochę tricka.
Dzisiaj juz cardio i fikanie, a od wtorku lecimy z rozpiską i na górę i na dół. Tydzień ochronny dla barków sie skończył:)
Powolny powrót do liczenia jedzonka bo za często ostatnio czekoladki wpadały. Zazdroszczę Madzi, ze nie grzeszy:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Kto nie grzeszy niech pierwszy rzuci kamień . ja tam czasem też lubię czekoladę zjeść.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54983
Ja od 3 dni nałogowo jem krówki więc nie jesteś sama :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345936
Co wy wiecie o pochłanianiu słodyczy ,już kilka osób z forum przekonało się że nie można ze mną wygrać kto więcej sernika lub jabłecznika
oczywiście innymi słodkościami też nie pogardzę i jakoś wyrzutów z tego powodu nie mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3344 Napisanych postów 4333 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 107994
Hehe, no ja kompletnie nie jestem slodyczowa chyba w zdecydowanej mniejszosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12965 Napisanych postów 20727 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607765
Jawor50
Co wy wiecie o pochłanianiu słodyczy ,już kilka osób z forum przekonało się że nie można ze mną wygrać kto więcej sernika lub jabłecznika
oczywiście innymi słodkościami też nie pogardzę i jakoś wyrzutów z tego powodu nie mam


Chętnie bym podjęła wyzwanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5934 Napisanych postów 9099 Wiek 64 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 345936
Viki nie wiesz na co byś się pisała --Wycwiel,Jsdolan ,Giaurnemo byli widzieli,w 3-ę by sobie nie poradzili zemną jednym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
W ciastach to nie startuję, ale wszelkie wyroby czekoladowe - podjęłabym wyzwanie:)

11.04.2022 AEROBY + FIKANIE
30 min orbitka i 30 min fikania.
Głód mnie wczoraj dopadł jak wróciłam z siłki - o 21.30 jajecznicę smażyłam....
Dzisiaj lecimy z dołem. Oby tłumów nie było.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3344 Napisanych postów 4333 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 107994
A ty jak masz tylko cardio/orbitreka i fikania to musisz na silke jechac? Nie robisz tego fikania w domu np? Czy to glownie dla oddechu mentalnego taka zmiana klimatu z domowego na silkowy?

Btw a co to sa te fikania? jakies rozciagania? szpagaty i takie tam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12172 Napisanych postów 22010 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627444
Madzia - na siłkę muszę jechać (całe 5 minut mam od domu) bo mnie te 4 chłopy (łącznie z terierem) żyć nie dadzą. I towarzystwo czasami fajne, zawsze się trochę pośmieję i o robocie zapomnę. I jeszcze element motywacyjny -inni ćwiczący dobrze na mnie działają:)
Orbitka nie mam w domu i takiego miejsca na fikanie też nie. Do fikania potrzebuję dużej maty.
Fikanie to rózne zestawy asan z jogi, szpagaty, dużo stania na głowie z różnymi kombinacjami nóg, dużo rozciagania, rolowanie, duża piłka, no i przede wszystkim odwieczne próby stania na rękach.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium