SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1610899

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2096 Napisanych postów 2464 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29237
U mnie Paatik też nie lepiej, marne to pocieszenie, ale zawsze coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
Paatik a obwody mierzysz? Bo waga naprawdę nie jest dobrym wyznacznikiem. Nie jedną redu robiłam, jest taki moment, że waga się nie zmienia a centymetry lecą w dół.

A co do biegania po górkach, to polecam nawet w trakcie spokojnych biegów troche przyspieszyć na zbiegu. Tętna to raczej nie pobije, bo nie chodzi o to żeby lecieć szybko, ale łatwiej będzie kadencję zwiększyć czy krok wydłużyć. Na trudniejszych podbiegach jest raczej tendencja do drobienia, więc te zbiegi przywracają równowagę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
_Szajba_
Ehh, korzystasz ze Stravy?
Wchodzisz sobie o tu, planujesz sobie trasę, widzisz gdzie są górki, gdzie jaka nawierzchnia, czy uczęszczana przez biegaczy. Wrzucasz sobie trasę na Gremlina i biegasz.



ale kałuży to nawet strawa nie przewidzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
Paatik
Viki - wczoraj mi tych górek wyszło więcej niż planowałam.... I coś w tym zamulaniu jest. W weekend robię podejścia pod płaskie trasy i potem w tygodniu znowu powrót do lasu. Na tych górkach nawet jakoś kadencję zgubiłam.

Redukcja
Matko jak powoli idzie! Ja rozumiem, ze jak bym miała +10 nadwagi to by pewnie leciało szybciej, ale teraz wyglądam śmieszniej niż przed redu - góra bardziej sucha, kościste barki i klata, trochę żeber widać ..... i poduszka na brzuchu. Wrrr... pewnie jak zawsze dopiero poniżej 60kg brzuch będzie akceptowalny. Z drugiej strony poniżej 60kg jestem zołzą totalną, więc na 60 tak czy inaczej się trzeba będzie zatrzymać. Ale jak widać jeszcze dobre 2 tyg. przede mną.







bez przesady, że powoli, łądne spadki przecież
a w każdym tgodniu równo nie będzie, to normalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12204 Napisanych postów 22059 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627720
Bziu - ale jestem na wku... bo mi Gremlin lubi pokazywać ze według niego to 1800-1900 jest moje zero. Ja mu wierzyć nigdy nie chciałam i myślałam optymistycznie, ze 2300-2500. Stąd podejście ze na 1800 plus więcej kardio to raz dwa trzy i bez bólu z brzucha pójdzie. A tu nie tak łatwo, czyli on blizej prawdy był niż ja i musze zweryfikować moje stanowisko. 3 lata temu na 1600 się skończyło, zeby brzucha wygonić.
Viki - ja akurat tylko talię mierzę - jakiś 1 cm na 100% spadł, pewnie jeszcze 2 są do zejscia - ale wyraźnie widać ze od góry idzie. Pod biustem to na pewno zeszło 2-3 cm.

Dobra - pojęczałam sobie i lepiej mi:)
Swoją droga na chwilę byłam w starych dziennikach Miss i tam 1300-1500 widziałam na redu, wiec juz niech się wlecze ale na normalnych kaloriach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
no ale ile czasu minęło jak trzymasz te 1800kcal? i faktycznie nie wpadają dodatkowe kalorie w postaci sliwek w czekoladzie i magnumów i innych cudów...? trochę więcej cieprliwości
deficytu nie masz jakieś dużego, nie oczekuj ze po 3-4 tygodnia zgubisz nie wiaodmo ile.
działaj dalej i bądz cierpiwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
inna kwestia, że Ty szczupła jesteś
wiec raz nie wiadomo ile to Ty lepiej nie gub
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12204 Napisanych postów 22059 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627720
Bziu - zaraz zaraz - jak jakaś sliwka wleci to wkalkulowana w bilans. I wlatywały tylko w pierwszym tygodniu. Nie mam nic nie wkalkulowanego - z wyj. okazjonalnej lampki wina białego wytrawnego, nie codziennie i lampka ma coraz mniejsza pojemność - a ostatnio to był łyk z kieliszka Mamy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
no ok , dobrze
i waga przecież leci, alles in ordung porszę pani
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
Paatik
Tsu - musiałabyś biec jak Kabo - profesjonalnie.....inaczej nie działa



żeby nie zaśmiecać u Tsu ...
napisz co tam Ci leży na wątrobie, bo wyczuwam w kolejnym poście nutkę złośliwości, zaczepkę których wcześniej nie było
jeżeli to zwykła złośliwość to spoko, rozumiem
wiem, że zawiesiłem poprzeczkę trochę wyżej niż Fanss, ale tego to chyba mogłaś się spodziewać od początku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium