SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nie dać się czasowi

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1598755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627485
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627485
05.03.2022 Dzień Lenia
Był leń - chociaż taki "na szmacie" - sprzątanie domu, pranie i inne duperele. Plus 6km z Rudzielcem po lasach, ale zimno było, ręce mi zdrętwiały.
Micha jakaś taka nawet pojedzona, ale na wadzie dzisiaj 61.4kg - czyli 1 kg w dół.... Znaczy się 2500 musi być, niezależnie od tych warzyw co to ich nie wliczam. Trudno, będzie dokładka tłuszczu - nie pociągnę tak na samych ww. Mądrzy ludzie powiedzieli w yt, ze tłuszcze też są anaboliczne, więc w co któryś dzień coś tam sobie więcej przemycę.
Natomiast dzisiaj strzeliłam sobie na śniadanie naleśniki z mąki owsianej plus skyr plus borówki - łącznie ponad 700 kcal. Strasznie się męczyłam, mimo że smaczne było... No i siłka w planach.






Zmieniony przez - Paatik w dniu 2022-03-06 10:58:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3351 Napisanych postów 4336 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108036
Wg mnie to dobrze ze 1kg w dol, a moze ci wychodzi fajny rekomp? ja tak mialam jak przeszlam na wysokie wegle z wyzszych tluszczy, fat ci moze leciec i za kilka miesiecy zobaczysz ze oplacalo sie ograniczyc tluszcze na koszt wegli.

Tluszcze moga byc anaboliczne, to nie o to chodzi ze to nieprawda, po prostu trzeba trzymac sie dluzszy czas jednego systemu by sie przekonac jaki jest efekt. Ja bym na twoim miejscu trzymala sie wyzszych wegli i niskich tluszczy jeszcze jakis czas, bo wg mnie w ten sposob jest szansa by kompozycja sylwetki ci sie poprawila (fat vs beztluszczowa masa), robilas przez kilka lat inaczej i chyba do konca nie bylas zadowolona z efektow sylwetkowych. Nie jestes przyzwyczajona do takiego systemu jak teraz, jest trudniej i wolisz cos co znasz, ale sproboj jeszcze troche, pomysl jakie inne wegle moglabys uzywac by przejesc to co masz.

(A wg mnie tak naprawde to te wegle jeszcze trzebaby podnoesc, ale poki co to lepiej juz nie cisnac, bo calkiem sie zniechecisz).
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3351 Napisanych postów 4336 Wiek 45 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 108036
A te tluszcze mozesz sobie podniesc np w dwa dni w tygodniu, a w inne wtedy nieco zmniejsz by tygodniowo sie zgadzalo

Jeszcze do tego co napisalam wyzej: z drugiej strony wazne zebys Paatik komfort miala, jak sie bardzo meczysz to moze nie ma co cisnac, moze lepiej dla ciebie bedzie jesc tak jak lubisz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627485
Madzia- tak sobie myślałam o tym co napisałaś.... Masz rację, ze właściwie więcej tłuszczy to już było... Dobra, jeszcze popróbujmy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627485
06.03.2022 DT
Siłka była, namęczyłam się trochę z tym 10x10, ale poczucie dobrze zrobionej roboty wynagrodziło. Fajny trenio.

Day 4 (Dynamic effort bench day)

1. WL 10x10, 1 min przerwa, 60% max – 27,5kg
Week 1 30kg, ok przerwy ok.1.5’
Week 2 32.5kg, ok przerwy ok.1.5’, ciutek dłuższe od 6serii
Week 3
Week 4
Week 5

2. Pendlay Row (progresja ciężarem, 6-8p)
Week 1 mała sztanga +30kg, 3x10-12p
Week 2 mała sztanga +20kg z 2 talerzy, 3x10p; mała sztanga +30kg, 2x8p (plecy czułam, na razie kombinuję i małymi talerzami i dużymi)
Week 3
Week 4
Week 5

3. Barki (progresja objętością, x max) Cuban Press
Week 1 2kgx3x15p
Week 2 2kgx4x15p (taki malutki ciężar, a ostatnie powtórzenia ciężko)
Week 3
Week 4
Week 5

4. Tricek ściaganie warkocza zza głowy/uginanie bicka na wyciagu
Week 1 3x15kgx3s/ 3x5kgx15p bez przerw między rękoma
Week 2 3x20kgx3s/ 3x5kgx20p bez przerw między rękoma (pompka!)
Week 3
Week 4
Week 5

5. ABS
Week 1 spięcia z wyciśnięciem talerza 2,5kg, 2xmax 25p/20p
Week 2 spięcia z wyciśnięciem talerza 2,5kg, 2xmax 30p/25p
Week 3
Week 4
Week 5


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Paatik
Madzia- tak sobie myślałam o tym co napisałaś.... Masz rację, ze właściwie więcej tłuszczy to już było... Dobra, jeszcze popróbujmy.


idziesz dobrą drogą, nie skręcaj w stronę tłuszczy

ja aktualnie nie wiem jak dobijać białko bez nabiału i tłuszczy - może masz jakiś pomysł?

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627485
Nene - przecież widzisz że ja się ratuję skyrem non stop.
I szynki z kurczaka i indyka - chociaż nigdy tego wcześniej nie kupowałam bo smakuje jak papier.
Zrób sobie mięso mielone z indyka, dokładaj różne warzywa i piecz takie kotleciki w piekarniku. Ja nie mam niestety juz jak tego ogarnąć. Ale rózne dodatki - różny smak tego indyka. Raz marchewka i groszek, raz zielony groszek, raz grzyby etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2580 Napisanych postów 5117 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78308
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12178 Napisanych postów 22021 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627485
Kupuję piers z indyka, albo polędwiczki z indyka (droższa wersja). Ale to mięso z zero tłuszczu ... i smaku:(
Kurak też moze być.
Sypię do tego majranek, albo zioła prowansalskie, albo rozmaryn. I te płatki drożdżowe mozna dodać - one mają lepszy smak niż ten indor...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

T3

Następny temat

Redukcja, zdrowie

WHEY premium